Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber - автоматичен бекъп (проблем)
#26

(2022-01-27, 10:22:11)acho73 написа:  Автоматично ли дойде ъпдейта или наново го инсталирахте, притесняваме с ново инсталиране да не загубя историята.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
В Play Store автоматичните ъпдейти са ми изключени - проверявам на ръка и ъпдейтвам. И не - няма загуба на история.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-01-27, 10:41:29)imthedevil написа:  В Play Store автоматичните ъпдейти са ми изключени - проверявам на ръка и ъпдейтвам. И не - няма загуба на история.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ок, при мен се правят автоматично, но на 24 януари се ъпдейтнъл от Huawei и от там е станал проблема, ще трябва да чакам ъпдейт от Play Store, дано има скоро, последният е от 22.12.21

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

(2022-01-27, 10:47:00)acho73 написа:  Ок, при мен се правят автоматично, но на 24 януари се ъпдейтнъл от Huawei и от там е станал проблема, ще трябва да чакам ъпдейт от Play Store, дано има скоро, последният е от 22.12.21

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Аз нали горе това писах - ъпдейт и в Play Store-а, излезе снощи (ъпдейтва до версия 16.8.0.5).
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • acho73
Цитирай
#29

(2022-01-27, 11:15:26)imthedevil написа:  Аз нали горе това писах - ъпдейт и в Play Store-а, излезе снощи (ъпдейтва до версия 16.8.0.5).
Благодаря, при мене още го няма, дано дойде скоро.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Не е това причината, нямам нито едно приложение нот Ап Галери, всички са ми от Гугъл плей, след време автоматично ще Ви се смени на Хуауей Клауд, без значение, че Вайбър е от Гугъл Плей. Подозирам за виновник HMS, пробвах да убия вайбър, да му изчистя кеша, да спра ХМС и веднага да отворя Вайбър, за сменя на Гугъл драйв архива, но не стана, хмс се стартира сам много бързо.
Цитирай
#31

(2022-01-27, 11:58:35)tolostoi написа:  Не е това причината, нямам нито едно приложение нот Ап Галери, всички са ми от Гугъл плей, след време автоматично ще Ви се смени на Хуауей Клауд, без значение, че Вайбър е от Гугъл Плей. Подозирам за виновник HMS, пробвах да убия вайбър, да му изчистя кеша, да спра ХМС и веднага да отворя Вайбър, за сменя на Гугъл драйв архива, но не стана, хмс се стартира сам много бързо.
И на мене Viber ми е от Google Play но на 22 януари се е ъпдейтнала най-новата версия от Huawei, изключих ъпдейтите от Huawei и ще чакам от Google Play, дано дойде по скоро.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Аз също си върнах архивирането в google drive,но минах по дългия път.Снощи реших да деинсталирам вайбър и да си го инсталирам от google play,но сигурно защото преди това бях трил данните 2 пъти и съответно го активирах също,не ми пращаше код,малко се бях шашнал,защото си мислих че така са го направили,да се инсталира само от Ап галери.Но като разбрах че трябва да се пробва след 24ч.чак сега стана.Но ви съветвам ако не сте спрели актуализацията със стрелката-отхвърли актуализацията,по някое време пак може да се ъпдейтне,така го правеше на Here.Сега всичко ми се възстанови.И тази икона жълтата ми изчезна,мисля че е Game center,аз го махнах.

Пп.При мен също са спрени автоматичните актуализации, това си ми е като закон, но Ап галери си ги ъпдейтва само.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • acho73
Цитирай
#33

При мен дойде снощи ъпдейт от Google Play и всичко се оправи, изключих ъпдейтите от Huawei, дано няма проблем.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Не разбрах как сте успели да оправите архивирането?
Ок, ще спра ъпдейтите, но как да си архивира в момента нещата?
Всъщност от къде спирате ъпдейта?


Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#35

На пост 32 скрийн шота,има оранжева стрелка,която посочва къде да маркираш,излиза опция(на EMUI12 не съм пробвал),игнорирай актуализацията.Трябва да се чака актуализация от google play,и се оправя.

Huawei P30
Цитирай
#36

Благодаря, но не разбрах къде се намира това?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#37

(2022-04-17, 08:50:10)brabus написа:  Благодаря, но не разбрах къде се намира това?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Това е в App Gallery,там трябва да се игнорира актуализацията,ако не се появява опцията за отмяна,ще трябва да се чака да дойде актуализация,или да се деинсталира и да се инсталира от гугъл стора,и тогава да се спре от App Gallery.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай
#38

Здравейте. Два дни се боря с един p40 pro и на Вайбър архива в гугъл. И няма управия...Не се получава и толкоз. Дори не може да се инсталира през Googl play. На някой получи ли му се да си върне бекъпа от гугъл?

Цитирай
#39

(2023-02-24, 20:57:35)PieroBG написа:  Здравейте. Два дни се боря с един p40 pro и на Вайбър архива в гугъл. И няма управия...Не се получава и толкоз. Дори не може да се инсталира през Googl play. На някой получи ли му се да си върне бекъпа от гугъл?

Става лесно ако има архив в Google,общо взето архивирането се сменя в зависимост от къде е инсталиран,или ъпдейтнат Вайбър.В тази тема на скоро имаше същия проблем.Там е описано всичко.Само че при  теб трябва да се инсталира от Google Play.Може да пробваш с този метод,за google
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1728939

Тема за Вайбър.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1725740


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro, PieroBG
Цитирай
#40

(2023-02-24, 22:12:05)DoryanY написа:  Става лесно ако има архив в Google,общо взето архивирането се сменя в зависимост от къде е инсталиран,или ъпдейтнат Вайбър.В тази тема на скоро имаше същия проблем.Там е описано всичко.Само че при  теб трябва да се инсталира от Google Play.Може да пробваш с този метод,за google
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1728939

Тема за Вайбър.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1725740
Благодаря за идеята. Проблема ми е следният: в момента ползвам Oneplus 7t и архивът на Вайбъра е около 9 ГБ на гугъл драйв. Същият този вайър акаунт ползвам на таблет и компютър, които няма как да се синхронизират през хуивейският архив. А за мен тази кореспонденция е важна.
Цитирай
#41

През Huawei cloud няма как да стане.Ще трябва да се инсталира през Google play,и после да се игнорира актуализацията през App Galery,иначе веднага се променя с Huawei cloud.

Huawei P30
Цитирай
#42

(2023-02-27, 11:09:47)DoryanY написа:  През Huawei cloud няма как да стане.Ще трябва да се инсталира през Google play,и после да се игнорира актуализацията през App Galery,иначе веднага се променя с Huawei cloud.

Уверих се в това. С това не мога да се справя.Последно не искаше да се инсталира през Гугъл плей
Цитирай
#43

Поне снимките и видеоклиповете от Вайбър,могат да се запазват в галерия-та на телефона,после е лесно.За проблема с инсталирането на Вайбър от гугле плай се обърни към темите от P40-P50 ние с P30 сме с услуги на гугъл.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1729627

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • PieroBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)