Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P10 системен проблем
#1

Здравейте имам чист Huawei P10, почва 5 та година да кара... Но уви се появи проблем. Преди няколко дни почна да се изключва и рестартира сам, и това взе че ме изнервя доста. Предоволен съм от телефона, но искам да го помъча още. Та проблема нямам представа какъв е! Някой от всички пъти когато се рестартира сам, и след това изчакам да се включи, изписваше (Спешно Архивиране) - вашият телефон е открил грешка.... И така нататък... Направих архивиране, след това му върнах настройките, но уви пак същото.. Смених батерията с оригинална чисто нова, но проблема не е там. На телефона има (интелигентна диагностика) и след като пусна тест за грешки, изписва (системна работа?). Ъпдейтнат е до най новия EMUI за модела, и вече не знам какво да направя за да не се рестартира. Също забравих да добавя че понякога, играех на него докато се зарежда, и загряваше доста. Термо паста трябва ли да му се сменява? Телефона няма гаранция, и бих се радвал, ако някой предполага или знае какво може да му е да сподели! Благодаря  Huh
Цитирай
Аксесоари
#2

Флаш паметта заминава,най-вероятно,Всеки чип с памет има определен живот/цикли.Това се отнася за всичко-флашки,хард диск,SSD,и т.н.Затова те предупреждава кернела-отчита нарастваш брой грешки в паметта.Архивирай си всички данни и се ориентирай към нов-във всяка една секунда грешките ще стигнат критичен брой и машинката ще умре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#3

Имам око над севиза на Хуавей и ще ти издам една всеобща тайна. В края на всеки месец имат дни за промоции. Ако не си от София имат безплатен куриер плюс 50 лв от ремонта. Пращаш и ти казват проблема, ако искаш го оставяш да го правят и ти приспадат от тези 50 лв ако не, ти го връща куриера до у вас (безплатно) Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)