Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей - нов откъде?
#1

Здравейте колеги,
Баща ми имаше нещастието да си пукне дисплея при падането по добре изчистените софийски улици и сега съм се заел да му търся нов. От доста време не съм се занимавал със смяна на дисплеи и не знам вече кои магазини предлагат такъв като оригиналния (че ментета много...). Първоначално мислехме да си кара така, но днес дисплея почна да си натиска каквото си поиска, появиха се и линии и работата стана невъзможна. Телефона си му харесва и не иска да го сменя. Бонус ще е ако намеря и оригинална нова батерия, тъй като вече си минаха годинки от както го взе. Ще се радвам да споделите места от които мога да му взема хубав дисплей (и батерия), без това да е равно на цената за втора употреба телефон  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Ибей. Пускат нови телефони за резервни части. 2 дисплея съм купувал от английския.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Да, забравих да кажа, че искам да е от България, за да не чакаме Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#4

Ако не намериш в БГ  цена, която те устройва, ТОВА  се надявам да ти свърши работа.
Цитирай
#5

@redsys мерси много, бях го мернал из форума този сайт, но не ми стана ясно реално от къде пращат пратките? Предполагам са от Китай и се чака 90 дена?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#6

(2022-01-27, 11:47:20)dancho2000 написа:  Да, забравих да кажа, че искам да е от България, за да не чакаме Big Grin
От България, и без чакане - Цък

 
Цитирай
#7

(2022-01-27, 14:24:11)dancho2000 написа:  @redsys  мерси много, бях го мернал из форума този сайт, но не ми стана ясно реално от къде пращат пратките? Предполагам са от Китай и се чака 90 дена?

  Да от Китай, да чака се, но 3 месеца са  по-китайските празници.
  Но си сигурен , че е оригинален и на половин цена от на заместител от БГ. 
  Но пък гаранция.......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)