Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Moto G200 вече официално се продава в България с цена 799 лв.
#51

Какво по-точно те интересува - алтернативи за гейминг или алтернативи с този чипсет. Другите телефони със Snapdragon 888+ са по-скъпи. От геймърските се сещам за Asus Rog Phone 6S, Nubia Red Magic 6S Pro, Black Shark 4S, но са си цифромания.

С moto g200 5G получаваш:
  • мощната мобилна платформа Snapdragon 888+ 5G – за изключително висока производителност
  • Snapdragon Elite Gaming – за мобилен гейминг
  • стриймване към голям екран с Ready For и свързване с гейминг контролер
  • Snapdragon Sound – за безжично аудио с премиум звук
  • голям 6,8 инчов екран – с честота на опресняване 144Hz
  • 108 MP основен сензор с Ultra Pixel технология за снимане при ниска осветеност и опция за контрол на степента на боке ефекта
  • Ултраширокоъгълна и макро камера
  • Видеозапис в 8К резолюция
  • Видеозапис с две камери едновременно (предна и задна или 2 задни)
  • Super Slow Mo – с 4 пъти по-ниска скорост от забавения каданс
  • голяма батерия с капацитет 5000 mAh за до 1,5 дни ползване с едно зареждане
  • 33W TurboPower зарядно в кутия
Телефонът обаче няма слот за карта за памет и няма 3.5 мм жак. Ако си свикнал да ги ползваш - да се има предвид. Екранът е IPS - TFT LCD. Някъде в началото мисля пуснах статията за moto 200 5G телефона - там има повече.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • hsgrgs, nanobanano, solo5
Цитирай
Аксесоари
#52

Трябва ми основно за дълго цъкане на игри. Разгледах доста, че и дори с22 ултра, но моторолата ми се струва доста добра оферта. Шаоми tab 5 ако беше с 888 щях да избера даже него.Слота за карта и жак не са ми проблем. По-скоро ме вълнува загряването, а за g200 няма много клипчета в тубата.Но пък на тая цена кво да му се чудя-каквото излезне Smile Шаоми моделите са малко по-скъпи, но със +100w зареждане са си примамващи за гейминг.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#53

Xiaomi с това miui не си струва. Идва актуализация, едно се поправя, друго се прецаква и така постоянно. И аз се бях спрял на два модела xiaomi, но гледам какво се случва около мен и в тубата. Накрая се спрях на мото g200 и само изчаквам малко преди да го взема.
Цитирай
#54

MIUI си струва, просто не е за всеки, иначе g200 ще е добър избор.

 
Цитирай
#55

(2022-02-12, 00:20:08)nanobanano написа:  Трябва ми основно за дълго цъкане на игри. Разгледах доста, че и дори с22 ултра, но моторолата ми се струва доста добра оферта. Шаоми tab 5 ако беше с 888 щях да избера даже него.Слота за карта и жак не са ми проблем. По-скоро ме вълнува загряването, а за g200 няма много клипчета в тубата.Но пък на тая цена кво да му се чудя-каквото излезне Smile Шаоми моделите са малко по-скъпи, но със +100w зареждане са си примамващи за гейминг.

Ako ти трябва машинка за игри , то твота е lenovo tab 8 hd lte . За 2 дена правя 13 часа СОТ . Няма такава издръжливост . Не играя игри , но като се върна у нас постояно ми е в ръцете . Просто издръжливоста е на макс . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#56

Няма как с 2 гб рам Smile. Днес ще ида да видя g200 на живо и ако не е прекалено неудобен заради дебелината ще го взема.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#57

(2022-02-12, 00:20:08)nanobanano написа:  Трябва ми основно за дълго цъкане на игри. Разгледах доста, че и дори с22 ултра, но моторолата ми се струва доста добра оферта. Шаоми tab 5 ако беше с 888 щях да избера даже него.Слота за карта и жак не са ми проблем. По-скоро ме вълнува загряването, а за g200 няма много клипчета в тубата.Но пък на тая цена кво да му се чудя-каквото излезне Smile Шаоми моделите са малко по-скъпи, но със +100w зареждане са си примамващи за гейминг.

Аз игри не играя, за да направя такъв тест, но ще го дам на децата. Големият основно някакви Формули върти, но ако искаш с конкретна игра - кажи. Ак няма значение с коя - ще му кажа да си изтегли някоя, която играе Smile

Ето едно кратко видео с Motorola moto g200 5G:


И няколко снимки с Motorola moto g200 5G - с основната камера и на макро с широкоъгълната. Очаквах да се справи добре, но надмина очакванията ми. Първата Motorola в моите ръце, която снима добре отблизо ?

[Изображение: 37996850.jpg]


[Изображение: 37996853.jpg]

[Изображение: 37996855.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#58

Късно е вече. Сдобих се с един зелен.Благодаря

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna
Цитирай
#59

Честито, чакаме твоите отзиви Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#60

Като първи впечатления бих казал, че ако не е процесора и може би камерата не бих дал и 400 лв за него   Big Grin

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#61

Интерфейса и екрана ли не ти допадат?!?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#62

Екрана е доста тъмен и самия преден вид е потресаваш, някой се е постарал да го направи грозен, но аз ще го ползвам специално за една игра и ще бъде като втори /домашен телефон, тъй че не е проблем.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna
Цитирай
#63

макро режима е добре . Но далече снимката бледнее , но е много по добре от Шаомито . Може да направиш снимки и с друг негов конкурент да видим как са Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • divna
Цитирай
#64

Направих още сутринта, за д са снимани при еднакви условия. Ето със Samsung Galaxy S21 Ultra и Google Pixel 4XL.

Samsung Galaxy S21 Ultra:

[Изображение: 38003713.jpg]

[Изображение: 38003714.jpg]


[Изображение: 38003715.jpg]

Ето и с Пиксела - той отблизо не може да снима:

[Изображение: 38003716.jpg]

[Изображение: 38003717.jpg]

При Моторолата се виждат повече детайли отблизо - отколкото при Самсунга, а Пиксела - там изобщо снимка отблизо - не може да стане.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#65

Десетина приложения,десетина снимки и като прелиствам снимките яко зацикляне между някои.Иначе в играта върви почти перфектно и не грее изобщо.В стая 25 градуса няколко часа гейминг даже и не се затопли,което е повече от перфектно.Батерията е добре ,но още съм на 2 цикъла.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna
Цитирай
#66

(2022-02-13, 14:20:12)nanobanano написа:  Десетина приложения,десетина снимки и като прелиствам снимките яко зацикляне между някои.

Такова зацикляне при прелистване на снимки имах в началото с G9 Plus
Мисля че след няколко месеца се оправи с ъпдейт
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#67

@divna при вашия телефон как е?Друг никой ли няма във форума с g200?И протектор не мога да му намеря.Принципно не слагам протектори,но този след време евентуално ще го продам и ще е хубаво да е запазен.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#68

За гейминга - дадох на големия ми син да сложи Асфалт и някаква Формула. Оставих го да играе, за да ми каже - дали ще загрее. Интересно ми стана, че в момента, в който взе теелфона - първото, което каза, че му е много удобен в ръката. Аз също го забелязах - и съм го коментирала във видеото - задният панел е с лека дъга, а дългите страни са много заоблени. направили са го, за да е удобен. Иначе ще е ръбат в ръката.

За игрите - не му загря изобщо, ама никак. Сложих и приложение да мери температурата на процесора, защото очаквах, че ще има какво да се покаже. Но не. И аз го взех, за да се уверя, че не пари.

Относно снимките - аз ги разлиствам или в Google снимки, или като отворя камерата - докосвам - превюто на направените снимки, за да ми се заредят - и от двете места - не ми е насичало. Може би си прави някакъв кеш може да насича в началото, а после зарежда кеширано. Но при мен и в началото нямаше насичане или не ми е направило впечатление, защото бързах.

Сглобих почти всичко за видеото, чакам само да се стъмни, за да снимам в мрак и после ще съм готова.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Irriducibili, nanobanano
Цитирай
#69

Верно ултрата е малко по зле от на Моторолата , но макрото си мисля ,че го бие . Smile

А да питам отново ли нямат галерия и музикален плеър и трябва да сваляш от стора с хиляди реклами ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#70

Няма галерия.Така или иначе имам абонамент в Google photos,така че си е пълноценна галерия.Няма и музикален плеър.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#71

Аз на телефоните без галерия също ползвам Google снимки. Може да се ползва и без синхронизиране с облак. Ето го и видеото:


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Irriducibili, nanobanano
Цитирай
#72

Вграденият файл мениджър на Моторола също е много добър за разглеждане на снимки, както и за плейване на видео
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#73

Хубаво е да събера тази информация и при следващо видео да я добавя за тези, които нямат този опит Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#74

Да! Може би затова не са качили галерия, защото вграденият файл мениджър е мултифункционален.
Единственото, което му липсва е че не мога да си настроя да достъпвам домашната ftp мрежа и затова ползвам File Manager +
Фен съм и на Simple Galery: Photo Manager, защото могат да се правят елементарни корекции на снимките, а и е добре организиран
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#75

От както Моторола правят телефони няма галерия и плеър или аз не съм срещал . Хубаво менджъра  , но плеъра е много по прост , а галерията си свалих едно приложение , което за мой голям късмет се оказа без реклами . Ползвам и Леново таблет същия ...  супер глупаво решение , а точките допълват цялата картинка .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • divna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)