Анкета: Ползвате ли GCAM на устройството си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, използвам само тази камера на устройството си
13.04%
6
13.04%
Не, предпочитам само стоково приложение
56.52%
26
56.52%
Ползвам и двете опции - в зависимост от ситуацията
15.22%
7
15.22%
Бих искал да я ползвам/тествам, но не знам как да си я инсталирам
4.35%
2
4.35%
Не знам за какво приложение става въпрос
6.52%
3
6.52%
Друго
4.35%
2
4.35%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползвате ли GCam на устройството си?
#1

[Изображение: th.jpg]

Ползвате ли GCam на телефона си?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Link-а води към този website: https://imgbb.com/.
Цитирай
#3

На предишния телефон,със Снапдраган,съм я ползвал,тя е за тези процесори,но се появяват и версии за Ексинос и Кирин,правеше хубави снимки,но много крашва,за процесор Кирин не работи добре и ползвам стоковата.

Huawei P30
Цитирай
#4

Не, ползвам стоковото приложение.

С приятел правихме няколко различни проби с телефона му, Redmi Note 9 Pro, и откровено не видяхме някакви разлики, освен дето Gcam крашваше на няколко пъти.
Цитирай
#5

Приложението го ползвам в редки случаи за по-висока резолюция на файлове, иначе и стоковата камера ми върши добра работа.

 
Цитирай
#6

Поиграх си няколко часа с инсталирано съответното приложение за TLC 20 SE, който ползвам само като навигация. Стоковата камера прави "нормални" като за около 250 лв. снимки, т.е. посредствени, но поне камерата работи бързо и без издънки.

GCam първо едва тръгна, после крашваше поне в 8 от 10 нови старта, а качеството на снимките бе може би една идея по-добро на пейзаж, но категорично по-лошо на повечето останали варианти. Разкарах го без колебание. Може би другаде върши добра работа, но при мен на 2 различни телефона (пробвахме го и на Redmi Note 9 Pro преди време) определено не бе добра идея.
Цитирай
#7

Не и никога не съм я ползвал,не ми е било нужно.Рядко снимам а и телефоните ми винаги са били с добри стокови камери

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#8

Вече - да, поради факта, че GCam е стоково приложение на устройството, което ползвам в момента.

 
Цитирай
#9

Най-новата версия на Google Камера вече е достъпна за всички смартфони с Android. Тествана е на OnePlus 5T, OnePlus 6, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T Pro, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9 series, OnePlus 8T, Samsung Galaxy S21 Ultra, Poco X2, Poco X3, Redmi Note 7 Pro, Asus Zenfone, POCO X3 Pro, OnePlus 9, OnePlus 9R, OnePlus 9RT, OnePlus 9 Pro, Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 11 и други модели.

https://www.gizchina.com/2022/08/20/how-...tphones-3/

 
Цитирай
#10

APK файла на Google Camera 9.1 на Pixel 8 и Pixel 8 Pro вече може да бъде свален оттук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#11

Google смени името на приложението Google Camera като то вече е Pixel Camera в Play Store.
[Изображение: Pixel-Camera-840w-472h-jpg-large.png]
Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)