Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с Nvidia Shild след андроид 11
#1

Здравейте! След актуализация на приставката от заглавието до Андроид 11, спряха да работят някои приложения, като Plex и коди. Плекса само върти на екрана едно кръгче и ми казва да почакам, защото стартира за първи път и така до безкрай. А коди не отваря вече нито един сайт за торенти, като замунда, арена и т.н. Проблем с някоя добавка или друго, но не мога да го ползвам. Локално си пуска съдържание. Има ли оправия?

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Затова само му давам dismiss на ъпдейта по няколко пъти на ден. Как не си попаднал на някоя статия за бъгавия ъпдейт и да не го инсталираш. Ето ТУК може да прочетеш за проблеми и някакви решения идващи с ъпдейт. Лично аз за плекс не мога да помогна, за коди ако ти дава грешка от сорта на някакви пермишъни има решение да инсталираш модната версия на коди и след това да си инсталираш, и всички add-on-и наново . Ще ти пратя на лично моднатото коди. Само виж дали грешката е като на снимката, защото аз това съм решил като проблем с кодито.[Изображение: 111017340-e39fb000-83d8-11eb-9d39-9b5d85117690.jpg]

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

В кодибг форума има фикс за коди-то.
Гугълнете.
Цитирай
#4

dada, друг е проблемът при мен. Пише, че елементум все още стартира, да почакам. Благодаря все пак.
emzo, потърсих там, но нещо не се справих. Ще търся пак, мерси.

Ако още някой се включи, ще съм благодарен

Galaxy S 24 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)