Анкета: Кой вариант закупихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Phantom Black
53.85%
49
53.85%
Phantom White
12.09%
11
12.09%
Burgundy
9.89%
9
9.89%
Green
21.98%
20
21.98%
Graphite
0%
0
0%
Red
1.10%
1
1.10%
Sky Blue
1.10%
1
1.10%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S22 Ultra - Преброяване на собствениците
#26

(2022-02-12, 19:36:56)Monipeev написа:  Рано, но мненията с преордерите са започнали. 
S22 Ultra бордо 12/256, преордер Самсунг Стор.
Извинявам се за офф-а, но да не се отказа от Ми 11 Ултрата?
Цитирай
Аксесоари
#27

Само ще кажа нещо и да приключваме с офтопика, модела, който имах беше и все още го считам за едно невероятно устройство.
Вярвам, че този модел на Самсунг, също няма да ме разочарова, надявам се на което.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#28

S22 Ultra 12/512 Phantom black
от Vivacom

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#29

Черен 12/512 от Теленор, барабар със слушалките

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#30

S22 Ultra 256GB Phantom Black
от Теленор

PHONE: Samsung Galaxy S10+
Цитирай
#31

Galaxy S22 Ultra 12/256 Black на pre-order от A1

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#32

аз отказах моя, писна ми от тъпотиите на теленор и чакам сега да ми върнат парите в 14 дневен срок
Цитирай
#33

И каква е драмата с Теленор след като сте получили телефона?
Цитирай
#34

не съм го получил, от 10 когато напрсвих поръчакта до онзи ден когаъо я отказах сгоеше на етап приета за обработка! След 3 разговор кога ще полипа телефона първо ми се каза, че ще дойде в 7 дневен срок от поръчката, след това, че нямало как да стане защото не било вярно, че ше получим, телефоните преди 25,както пише на рекламата, а след това, и накрая ми ксзахаче телефона ще пристигне след 25, но можело и март месец! Реших, че след ксто съм го платил на 10 и реално са ни метнали, че ще пристигнат, преди 25, да откажа поръчката! Най много ме подразни как ми обясняват, че нс рекламата пише вземете преди 25,но това не било за телефона, а за офертата
Цитирай
#35

Аз,  а сигурен съм и не само, разбирам текста като да получиш устройството предварително, а не това, което се опитват да ни втълпяват.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#36

Пълни глупости са това, всички оператори и онлайн магазини казват след 25ти, не знам дори как някои колеги са взели телефони.

А текста е фалшив, колкото и твърдението, че S22/S22+ имат LTPO дисплей, оказа се че пак си като миналата година и Самсунг са променили официалния текст твърдящ, че дисплеите са 10-120хз. Не разбирам защо са тези плоски опити за заблуда на клиента и от производителя и дистрибуторната мрежа...
Цитирай
#37

Моля Ви да пренесем страничните коментари от надавам се иначе тези на поредния собатвеник на устройството в темата, защото на всеки нов пост в Преброяване, очаквам да видя нови собственици с информация за времето на закупуване и интервала за доставка/ получаване.
Обърващо е спрямо Преброяването и броя потребители. :-)
Благодаря ви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#38

(2022-02-11, 22:42:13)Compare написа:  Снимките можеш да ги прехвърлиш в телефона това е най малкият проблем Wink
Че е недостатък че няма слот за карта ,така е.За това и си остана за сега Samsung galaxy 10 PLUS
Лошо няма,ето и как са версиите има и 1тб но ..

128 GB | 8 GB

256 GB | 12 GB

512 GB | 12 GB
А бе чудех му се и накрая поръчах черен 512гб. Следващия петък ще ми го доставят .Ще я видим тая работа със снимки и прочие. Явно ще правя по често бекъп или ще ги свалям. Не ми се нрави хич.
Цитирай
#39

(2022-02-20, 12:36:14)bobisimeonov написа:  А бе чудех му се и накрая поръчах черен 512гб. Следващия петък ще ми го доставят .Ще я видим тая работа със снимки и прочие. Явно ще правя по често бекъп или ще ги свалям. Не ми се нрави хич.
Със Здраве, Щастие и късмет да си го ползваш Wink
Може да пробваш със синхронизация в Мега ,както съфорумника @eksoldier
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1704302
Лично аз се въздържам за нов телефон,не смятам и не мисля че ще е някакъв супер голям хардуерен ъпгрейд от Samsung Galaxy Note 10+ на Samsung Galaxy S22 Ultra а и да сменям телефон всяка година, година и половина за по ~1500€ определено не е за мен.
До сега казана честно все се надявах да направят телефон за който поне 2-3 дена да му кара батерията но уви .
За сега ме устройва Samsung Galaxy Note 10+

P.S.
@Monipeev както и на съфорумниците извинявам се за оффтопика късно видях темата ти ,ако сметнете за добре изтриете това което по горе съм написал.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#40

Здравейте, искам да попитам дали телефони от А1 са вече доставени на някого, защото поръчката стои на пре-ордър? Благодаря
Цитирай
#41

0.5TB бело от Злобюл, поръчано на 13 според каквото имаше, на 21 обработено и пратено, днес пристигна, ОХ Наздраве Smile прехвърлям данни и ще го разцъкам Tongue
[-] 1 потребител изказва благодарност на markoni за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#42

(2022-02-20, 12:53:35)Compare написа:  Със Здраве, Щастие и късмет да си го ползваш Wink
Може да пробваш със синхронизация в Мега ,както съфорумника @eksoldier
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1704302
Лично аз се въздържам за нов телефон,не смятам и не мисля че ще е някакъв супер голям хардуерен ъпгрейд от Samsung Galaxy Note 10+ на Samsung Galaxy S22 Ultra а и да сменям телефон всяка година, година и половина за по ~1500€ определено не е за мен.
До сега казана честно все се надявах да направят телефон за който поне 2-3 дена да му кара батерията но уви .
За сега ме устройва Samsung Galaxy Note 10+

P.S.
@Monipeev както и на съфорумниците извинявам се за оффтопика късно видях темата ти ,ако сметнете за добре изтриете това което по горе съм написал.

А бе аз се чудех не защото очаква кой знае какъв ъпгрейд. Най-вече реших даго сменя понеже на моя 10плюс взе да му пада доста по бързо батерията , понеже го ползвам за навигация основно като в същото време работи по цял ден и тубата(премиум) и за капак на всичко седи на кабел демек се зарежда. от половин година насам се усеща по бързото падане на батерията ,спрямо преди. Това най вече ме накара да дам този и да взема новия. Такава е офертата (трейд-ин). Само ме колебаеше това че няма слот за мемори, което за мен си е голям минус. Ще видим. В петък трябва да го доставят. Дано не е от проблемните бройки, че ще трябва да се разхождам до офис и да се занимавам.
Цитирай
#43

(2022-02-22, 17:55:05)vv_kircheva написа:  Здравейте, искам да попитам дали телефони от А1 са вече доставени на някого, защото поръчката стои на пре-ордър? Благодаря

Днес получих имейл , че поръчката е активирана и предадена на куриер ,но няма товарителница !

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokolaicho за това мнение:
  • vv_kircheva
Цитирай
#44

Samsung  Phantom White от Samsung . de дойде току що. Успяха да спазят датата.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#45

И моят пристигна от А1 Smile

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokolaicho за това мнение:
  • vv_kircheva
Цитирай
#46
Sad 

Теленор пре-ордер Ultra - Burgundy платен на 10.02 ... и неполучен все още.

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#47

Поръчан 22 Ultra 256 GB green от Samsung Store казаха, че очакват по-голяма доставка следващата седмица.
512 GB щели да доставят средата или в края на март...  Big Grin
Цитирай
#48

+1 черен от А1

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#49

S22 Ultra 256GB Phantom Black от Plesio

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
[-] 1 потребител изказва благодарност на bicubic за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#50

(2022-02-25, 11:09:04)jiometala написа:  Теленор пре-ордер Ultra - Burgundy платен на 10.02 ... и неполучен все още.

Получен на 01.03.2022  Visslar

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на jiometala за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)