Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S22 Ultra
#1

[Изображение: galaxy-s22-ultra-4.jpg]

Коментирайте тук актуализациите на Samsung Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Дойде ми първия ъпдейт. 811 МВ, ниво на поправка на защита 01 март 2022.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на niksata91_09 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#3

Преди малко и аз инсталирах ъпдейта.
Цитирай
#4

Коментирайте така прословутия лаг, циклене, бавене и т.н., което уж има в модела, дали е наличен и след актуализацията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Единствено прословутата линия имах преди ъпдейта. Може и стабилизацията при видеозаснемане да е била проблемна, но не бях снимал видео в движение. В момента нямам забележки - нито с Chrome, дисплей, лаг, ........

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай
#6

И това с 8/128 гигабайтовата версия, за която спомена или ?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

За дисплея не мога да кажа, защото при мен нямаше проблем. Видео от движение не съм снимал и нямам наблюдение за стабилизацията, но при снимки стабилизацията е доста добра. Струва ми се в камера приложението, че с новата актуализация са направили една идея по-плавно превключването между камерите от 0,6х директно до 10х и обратно. С Chrome нямах проблеми, основен браузър ми е. Не виждам лаг никъде. Може би си внушавам, но като че ли телефона стана малко по-пъргав  Undecided . Нека и другите да споделят. И моя е 8/128.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksata91_09 за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай
#8

(2022-02-25, 18:54:28)Monipeev написа:  И това с 8/128 гигабайтовата версия, за която спомена или ?

Ако въпроса е към мен, аз съм с 12/256.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай
#9

(2022-02-25, 18:17:53)Monipeev написа:  Коментирайте така прословутия лаг, циклене, бавене и т.н., което уж има в модела, дали е наличен и след актуализацията.
Май  - не.

https://www.phonearena.com/news/samsung-...e_id138695

 
Цитирай
#10

След ъпдейта не се е случвало да ми изгасне екрана при браузване с Хром, продължавам с тестването.
Пробвах с WQHD+, Natural и не се появи лентата.
Бавене, циклене, лаг не съм имал и преди това..

S22 ULTRA 12/256 GREEN
HTC Desire HD, Iphone 5, LG Nexus 5, Iphone 6, Samsung S7 Edge, Huawei P9 lite, Samsung Note 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sevreth за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#11

Не съм сложил още новия ъпдейт и забелязах, че при край на разговор, когато екранът е изключен, не ми светва всеки път, а аз трябва да натисна power бутона. Другото, че при най-висока резолюция на екрана и адаптивна честота, доста си казва и за това си го оставих на 1080 и проблем няма.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#12

Би ли обяснил това от цитата?

(2022-02-26, 08:43:53)ickopicko написа:  ..........................
Другото, че при най-висока резолюция на екрана и адаптивна честота, доста си казва и за това си го оставих на 1080 и проблем няма.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#13

(2022-02-26, 08:58:53)Monipeev написа:  Би ли обяснил това от цитата?
Уфффф доста си "лагва" исках да напиша Smile

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#14

Добре, а след актуализацията как е ситуацията с описаните проблеми при теб?
Ако разбира се си я направил.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#15

Аз нямам проблем с лаг, всичко е наред, идвам от 21 Ултра, батерията засега е по-зле, за камерата все още нямам наблюдения, предполагам, че ще се оптимизират още нещата, леко затопляне при прехвърляне на данни, и още по леко при актуализацията.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Monipeev, OliQueenBG
Цитирай
#16

Добре де, повечето от вас си купуват qhd дисплей и го ползват с fhd резолюция??? Тези които нямат лаг след ъпдейта и те ли ползват fhd, щото в тая резолюция и преди ъпдейта не в имало лаг... Ползвам си телефона с qhd и натурален цвят. За това ме интересува изчистени ли са лаговете и бъговете в дисплея при qhd и natural цвят или не?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

WQHD+ и режим на екрана ми е жив, когато ровя в менюто няма проблем, за съжаление приложенията има лаг, надявам се да го оправят.
Сори, че ви подведох в горния пост.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#18

Жалко наистина. Така се бях надъхал... След 5 дена влизам в периода за преподписване. 512ГБ ми идва на 2000 лв. Може да поръчам едва след като разбера, че няма проблеми. Но като се сетя ква драма имах с LG G4... По сервизи не ми се ходи и то за телефон, който струва 3 бона (свободно), въпреки че ще си оставя Note10+ за резерва.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

https://www.phonearena.com/news/samsung-...e_id138946

Интересно е след ъпдвйта какво ще е положението с работата на телефона и живота на батерията!
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#20

Има актуализация на expert raw в galaxy store.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#21

Samsung обяви, че ще пусне обновление, с което да даде на потребителите на серията Galaxy S22 повече възможности за управление на гейминг оптимизацията.

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...telefonite

 
Цитирай
#22

Нов ъпдейт Smile[Изображение: 79e1d604d31a39d397e0d5f37774328c.jpg]

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
GALAXY S9 Plus
Galaxy Tab S2
[-] 3 потребители изказват благодарност на kokolaicho за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ, vovalinder
Цитирай
#23

И при мен дойде току що. Доста неща са изброени като поправка.

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#24

И при мен се появи ъпдейта. Бързо пуснаха фикс за функцията за оптимизиране на игрите и ограничаването на процесора и GPU-то. Явно ще има и подобрения при камерата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#25

За серията Galaxy S22 бе пуснато приложението aodNotify, което ще добави led индикатор за известяване на ред събития в областта на предната камера. Приложението aodNotify безпроблемно се интегрира с функцията Samsung Always on Display, за да ви предупреди за всякакви входящи известия, които обаче могат да се показват дори и без да е активирана функцията AOD.

https://www.xda-developers.com/samsung-g...indicator/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)