Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S22/S22+ - Актуализации и ъпдейти
#26

   
Още един ъпдейт  Напомням че съм с немски телефон.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-07-04, 21:02:11)Bavarche написа:  Още един ъпдейт  Напомням че съм с немски телефон.

Моя си е български S22+ но пак си го има ъпдейта

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#28

Новия пач за август дойде, за Германия.

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S22 Ultra mit Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#29

И за Бъгария е наличен.
Цитирай
#30

Интересно очаквах тези дни да дойде септемврийския ъпдейт то взе че дойде втори такъв за август. Първия дойде на първи август сега точно в края втори пак августовски. Доста беше и голям по размер 900MB но за сметка на това нищо съществено в описанието.


Прикачени файлове Миниатюри
   

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
[-] 2 потребители изказват благодарност на astankov за това мнение:
  • Bavarche, Dowper
Цитирай
#31

Явно нещо грандиозно ще да са закърпили, че да не изчакат няколко дни и да го пуснат със септемврийския, а и е 900+ MB.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#32

Пипано е по Xnox, явно доста security дупки са оправили или поне така си мисля. Имам активирана Secure Folder, когато рестартираш телефона принципно не ти искаше досега паролата за Folder-а, сега я иска всеки път като го рестартираш. Предполагам там са повечето подобрения.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • Ivo. Petkov
Цитирай
#33

Да, и аз забелязах, че ми иска паролата за защитената папка след рестарта.
Цитирай
#34

Ако не я ползваш (аз не я ползвам, просто я бях активирал да я видя какво представлява като разучавах телефона) в настройките и най-отдолу има "деинсталиране", за да не те кара да въвеждаш парола при все рестарт, че известието не се и трие. Ако я ползваш няма начин.
Цитирай
#35

(2022-08-29, 13:13:47)astankov написа:  Интересно очаквах тези дни да дойде септемврийския ъпдейт то взе че дойде втори такъв за август. Първия дойде на първи август сега точно в края втори пак августовски. Доста беше и голям по размер 900MB но за сметка на това нищо съществено в описанието.

Тоя и аз го получих. Да не е тоя дето пишат че има много подобрения в камерата. Нощни снимки вече и със Зуум камерата, Expert Raw и други дето не ги помня. Щото е близо 1 GB.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#36

(2022-08-31, 18:30:17)Bavarche написа:  Тоя и аз го получих. Да не е тоя дето пишат че има много подобрения в камерата. Нощни снимки вече и със Зуум камерата, Expert Raw и други дето не ги помня. Щото е близо 1 GB.

Ми не знам не съм си играл с камерата не съм много по снимките.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#37

Не, не е този, не пишеше за подобрения по камерата. Този за камерата би трябвало да даде 3x hyperlapse опция и някакви други малки екстри.

Идва 4.1.1 , пуснат е за US. Вътре би трябвало да са обновленията по камерата, плюс тези екстри: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-55607.php
Цитирай
#38

Не пише, но е баш той. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 14 Pro
Цитирай
#39

След този ъпдейт направихте ли хард ресет?

Направихте ли хард ресет след този ъпдейт?
Цитирай
#40

(2022-09-04, 21:11:47)stugutka написа:  След този ъпдейт направихте ли хард ресет?

Направихте ли хард ресет след този ъпдейт?

Не защо да го правим? По принцип се препоръчва след ъпдейт на версията на андроида а това не е такъв но въпреки всичко аз не го правя и никога не съм имал проблеми. Просто настройването отново ми е мъчително и така.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#41

(2022-09-05, 07:19:52)astankov написа:  Не защо да го правим? По принцип се препоръчва след ъпдейт на версията на андроида а това не е такъв но въпреки всичко аз не го правя и никога не съм имал проблеми. Просто настройването отново ми е мъчително и така.

Точно заради настройването не ми се правят подобни неща а доста съм чел но не съм го правил че след голям ъпдейт трябва хард ресет!
Цитирай
#42

(2022-09-05, 12:05:45)stugutka написа:  ........ след голям ъпдейт трябва хард ресет!

Не е задължителено, а препоръчително. Голям ъпдейт е преминаване от Аndroid 11 към 12 например.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • stugutka
Цитирай
#43

Септемврийския е паузиран глобално , явно има някакви бъгове и като ги оправят ще го пуснат. Тамън да стане време за октомврийския.
Цитирай
#44

Как така е паузиран глобално? Сутринта си го ъпдейтнах успешно.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#45

(2022-09-15, 23:04:26)nowhere написа:  Как така е паузиран глобално? Сутринта си го ъпдейтнах успешно.

Беше но от вчера е пуснат отново. Все още при мен го няма но ще дойде предполагам до няколко дни.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#46

И при мен дойде. Иначе той тръгна от началото на месеца още, но го паузираха. Тръгна отново, и при мен дойде тази сутрин.
Цитирай
#47

Колко от вас получиха септемврийския ъпдейт? Питам защото при мен го няма все още през ОТА но в Smart Switch е наличен от няколко дни. Дали не е така защото преди седмица някъде имах едни премеждия със въпросния Smart Switch и се стигна до аварийно възстановяване на софтуера и т.н. няма да обяснявам тук писал съм в темата с хардуерни проблеми. Въпроса е дали след тези гимнастики ще си имам пак OTA както беше до сега или заради тях сега няма да ги получавам по някаква причина. За сега не ми се занимава със Smart Switch защото си изпатих но ако няма друг вариант ще видя може и пак да опитам. Също когато проверявам за актуализации до сега ми показваше линк с нещо като списък с промени за конкретната версия а сега пише че няма информация.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#48

(2022-09-19, 14:36:12)astankov написа:  Колко от вас получиха септемврийския ъпдейт? Питам защото при мен го няма все още през ОТА но в Smart Switch е наличен от няколко дни. Дали не е така защото преди седмица някъде имах едни премеждия със въпросния Smart Switch и се стигна до аварийно възстановяване на софтуера и т.н. няма да обяснявам тук писал съм в темата с хардуерни проблеми. Въпроса е дали след тези гимнастики ще си имам пак OTA както беше до сега или заради тях сега няма да ги получавам по някаква причина. За сега не ми се занимава със Smart Switch защото си изпатих но ако няма друг вариант ще видя може и пак да опитам. Също когато проверявам за актуализации до сега ми показваше линк с нещо като списък с промени за конкретната версия а сега пише че няма информация.


Да си отговоря сам дойде тази сутрин.


Прикачени файлове Миниатюри
   

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#49

Нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 14 Pro
Цитирай
#50

Октомврийския секюрити пач е налице.


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • tomov_bg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)