Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S22/S22+ - Аксесоари, коментари, съвети
#1

[Изображение: 7c91002e9915.jpg]
Всичко за вашите аксесоари за Samsung Galaxy S22/S22+

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, това е оригиналния Samsung leather cover за Samsung S22+ в зелено. Бих казал, че е най-доброто, което съм виждал като гръб за телефон.[Изображение: f36af61e0a8adf38cca61ea9bbdd71b7.jpg][Изображение: 6c916a35cda76d36d5f95c90846aef2e.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • Monipeev, OliQueenBG
Цитирай
#3

Датската компания PanzerGlass обяви ексклузивно разработени и тествани с трите модела в нея стъклени протектори и кейсове. Те вече са налични в партньорската мрежа и в България - Технополис, Техномаркет, A1, Теленор, Ozone.bg и Phoneplay на цени от 59.90 лева за протектор и 29.90 лева за кейс.

https://mobilebulgaria.com/news/novite-a...galaxy-s22

 
Цитирай
#4

(2022-02-24, 13:11:06)NoMaD написа:  Датската компания PanzerGlass обяви ексклузивно разработени и тествани с трите модела в нея стъклени протектори и кейсове. Те вече са налични в партньорската мрежа и в България - Технополис, Техномаркет, A1, Теленор, Ozone.bg и Phoneplay на цени от 59.90 лева за протектор и 29.90 лева за кейс.

https://mobilebulgaria.com/news/novite-a...galaxy-s22

То хубаво, но гледалили ли сте клипове на тези стъкла. Там, където е мястото за пръстов отпечатък има като кръгче на протектора, което кръгче си личи и на включен екран....за съжаление

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#5

Ужасно изглежда.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#6

За това ползвам хидрогел протектор, че стъклените са ужасни с този отвор за пръстовия отпечатък.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • milss
Цитирай
#7

Аз заложих на хидрогел протектор изрязан на машина и кейс Spygen crystal clear.
Много добра комбинация засега.
Кейсът както и друг път сме коментирали, е оптимален вариант в съотношение цена - качество.
Вижда се хубавият зелен цвят в моя случай, има добър захват и не е хлъзгав, добра защита на дисплея при поставяне на маса, поради борда, както и на камерите, поради повдигането.
[-] 1 потребител изказва благодарност на StacK за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#8

PanzerGlass обяви, че пуска протектори за дисплеите на смартфоните в серията Galaxy S22 на Samsung. Продуктите на датската компания се предлагат официално в България, като добрата новина е, че и със стъклото ултразвуковият скенер за пръстови отпечатъци на трите модела може да работи без проблем.
[Изображение: 8d0a6651ec48740a33d5c3efbcc98261-L.jpg]

 
Цитирай
#9

Гледах ей това клипче - https://www.youtube.com/watch?v=qH2ZfktmNHw&t=325s и явно е необходимо да се сложи някакъв протектор на екрана.

Имате ли идея къде поставят най-обикновен протектор/фолио (не стъкло) в София (за предпочитане Младост) за S22? Ако някъде има машина, която ще залепи фолиото още по-добре.
Цитирай
#10

В магазина на Самсунг чакат такава машина, уж трябва да ми звъннат като дойде, още не са.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#11

(2022-04-10, 19:47:45)simeonivanov22 написа:  ...Имате ли идея къде поставят най-обикновен протектор/фолио (не стъкло) в София (за предпочитане Младост) за S22? Ако някъде има машина, която ще залепи фолиото още по-добре.
В Citytel имат машина за фолио.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#12

На бул. Дондуков 42, има магазин за телефони и аксесоари, на 22 ултра поставих фолио там, вече две седмици не е мръднало, изрязва се на машина и е 15лв

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#13

В колата имам AUX и с едно китайско Type-c to 3.5mm jack не изкарва звук.
Доста хора в Интернет казват, че ми трябва преходник с built in DAC

Някой да знае къде в София може да взема/поръчам на добра цена такова нещо и въобще някой дали има такъв преходник който работи в колата с AUX?
Цитирай
#14

Здрасти колеги
Да попитам ням ли вариант за обикновен протектор или всички са с този гаден отвор който се вижда и си мисля че даже пречи?
Цитирай
#15

Зависи какво разбираш под обикновен и за какъв отвор говориш.
Аз взех Spigen Neo FLEX Solid и съм доволен. Малко повече мазнотия събира от колкото ми се иска, но по спомен и със стоковия на S21 беше същото положение.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • stugutka
Цитирай
#16

Пихтах дали трябва да има изреза за пръстовия отпечатък!
Снощи сложих такъв който се изпича на uv лампа!
Отврат е!
На заплата ще слагам друг!
Цитирай
#17

Добре де, аз мисля, че с всички стъклени протектори, които се предлагат по Техно веригите би трябвало пръстовият отпечатък да си работи? Т.е. не виждам как, ще рпедлагат "Протектор за Галакси С22" примерно, но пръстовия отпечатък да не работи.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#18

Аз съм с някакъв стъклен на PanzerGlass. Няма дупки, цял си е и пръстовия отпечатък си работи съвсем нормално.
Купих го от едно магазинче (phoneplay или нещо подобно - тия дето са из моловете в София). Залепиха ми го на място и нямам забележки. Обаче беше скъп, около 60 лв.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#19

Аз ползвам Whitestone Ez Glass закупен от emag за около 30лв. с доставката. Работи добре със сензора за пръстов отпечатък, но наистина събира малко повече "мъзгоч" и трябва по-често да се бърше. Остава малко незащитено място в крайщата на телефона, може би с идеята да сложиш по-дебел кейс.  Има дупка за селфи камерата. Идва с резервен протектор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)