Анкета: Бихте ли си купили Samsung Galaxy S22 Ultra с 8GB Ram? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото е по-евтин
5.56%
3
5.56%
Да, защото за мен са достатъчни
9.26%
5
9.26%
Да, всички отговори по-горе с "Да"
9.26%
5
9.26%
Не, защото сегашния ми телефон е с толкова/повече
9.26%
5
9.26%
Не, предпочитам да се подсигуря
12.96%
7
12.96%
Не, всички отговори по-горе с "Не"
29.63%
16
29.63%
Не, не бих си купил Samsung Galaxy S22 Ultra по други причини
24.07%
13
24.07%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили Samsung Galaxy S22 Ultra с 8GB Ram?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Бихте ли си купили Samsung Galaxy S22 Ultra с 8GB Ram?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз точно такъв си купих, идвам от LG G6 и двойната рам ще ми е предостатъчно, само свободното пространство леко ме притеснява, но пък цената беше доста изгодна и затова взех с 8 рам.
Цитирай
#3

Не,винаги взимам най най,сега съм с 512,не мога да си представа да слезна на по малко,но пък и на този етап не бих сменил 21 с 22,нещо ми грознее с тия копчета от риза дет са му лепнали отзад

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche, gazibarev
Цитирай
#4

Не - нито с 8, нито с 12.
Цитирай
#5

Не,защото толкова пари за телефон не бих дал,колкото и добър да е.Ще си карам с този,все още не отстъпва на новите модели,за мен е добре.

Huawei P30
Цитирай
#6

Бих взел, за мойто ползване и 6ram са ми достатъчни, но не бих взел ескимос версията за нашия пазар.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#7

Тази година ще прескоча модела. Изобщо не си заслужава от s21 ultra на s22 ultra. И да. Гърба не ме кефи.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Bavarche, Sokolchev
Цитирай
#8

Не,определено сегашните ми телефони са си с повече място за данни(карта памет 512гб + памета на телефона). Замислих се за по голяма версия с 512гб. и 1ТБ. и само заради батерията която е 5000mah на s22 ultra но се отказах на бързо.
Замислих се и колко други тракачаци мога да си купия с тия парички и се отказах ~1500-1800€ за телефонче и по скоро за една може би по добра батерия и се отказах, при положение че телефоните ми държат поне ден все още .
Иначе телефона си изглежда доста добре на снимките и много ми хареса но ...

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#9

Не мисля, че си струва, не виждам някакво подобрение от Ноут 10 плюс или Ноут 20 ултра.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Не бих, поради различни причини. Сегашния ми тел е с 6гб и никога съм нямал проблем с приложения. Максимум да съм имал заредени 8-10 наведнъж, а и 1-2 сек за презареждане не е никакъв проблем  Visslar
Цитирай
#11

Ше купя 512/12ГБ. Сега съм 256 + 512 карта. Трансферът обаче компютър карта с usb3 е ужасен - 20-30 МБс, докато трансферът с вътрешната памет е 120+ МБс. Таааа по-добре повече бърза вградена памет. 512 ще стигнат. 8ГБ рам е несериозно за флагман с 4 ОС ъпдейти. Вярно, че имаме вече и виртуална рам, но... Все пак.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Вече го поръчах 12/512, трябва да дойде другата седмица.

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай
#13

Неприятна работа е само с памет,а и ако се наложи да се форматира телефона спешно или нещо сдаде багажа ,колкото и надеждно да е ,техниката си е техника .
Лично мое е мнение че с картите е с една идея по добре.
Неприятна работа, 15г с карти за памет и изведнъж без карти .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#14

Бордо 12/256 от Теленор,на фирма.Другата,може би по-другата седмица.Поне ще си върна ДДС-то.
Цитирай
#15

(2022-02-18, 08:56:06)Compare написа:  Неприятна работа е само с памет,а и ако се наложи да се форматира телефона спешно или нещо сдаде багажа ,колкото и надеждно да е ,техниката си е техника .
Картите ги ползвам за медийно съдържание като филми, сериали и музика. Всичко друго ми се синхронизира в Мега щом сложа телефона на зарядното, ако имам нещо важно или съм снимал събитие, веднага синхронизирам. Така във всеки един момент мога да форматирам телефона без каквато и да била загуба. С неограничения нет, който дават операторите външната карта вече, не е необходима за мен. Мога да си сваля каквото искам по всяко време. Tidal hifi си го слушам изцяло онлайн. Друг е въпросът, че трансферът от картата на компютъра е в пъти по-бавен от вградената памет.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Не бих си го купил с 8GB Ram, а с 12GB Ram, защото ако ще го ползвам 2 години, предпочитам да е с повече GB Ram. А и миналогодишния модел тръгваше от 12GB Ram, така все едно е стъпка надолу.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Бих си го взел, ако можех да си го позволя. Не съм гаймър, нито използвам много приложения наведнъж. До тази есен ползвах телефон с 4GB RAM и не съм имал проблеми.

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай
#18

(2022-02-22, 22:25:52)hazART написа:  Не бих си го купил с 8GB Ram, а с 12GB Ram, защото ако ще го ползвам 2 години, предпочитам да е с повече GB Ram. А и миналогодишния модел тръгваше от 12GB Ram, така все едно е стъпка надолу.

Не че ще усетиш разлика в ежедневната употреба между 4 и 12 гб рам,  ама и аз съм така. Като ще е гарга... да е рошава. Но пък тази година ще пропусна неоснователния ъпгрейд 21 към 22

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#19

(2022-02-18, 22:22:43)eksoldier написа:  Картите ги ползвам за медийно съдържание като филми, сериали и музика. Всичко друго ми се синхронизира в Мега щом сложа телефона на зарядното, ако имам нещо важно или съм снимал събитие, веднага синхронизирам. Така във всеки един момент мога да форматирам телефона без каквато и да била загуба. С неограничения нет, който дават операторите външната карта вече, не е необходима за мен. Мога да си сваля каквото искам по всяко време. Tidal hifi си го слушам изцяло онлайн. Друг е въпросът, че трансферът от картата на компютъра е в пъти по-бавен от вградената памет.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Определено си в крак с модата ,мога само да ти завиждам Wink 
Явно още не мога да се адаптирам, така лесно, и си оставам с по старата мода, в моя случая е :
Не смъквам и не слушам музика Online, имам само 3гб интернет.Кофти преподписах и ..
Като си харесам някой песничка си я преработвам в нужният формат, и я в колата, я на телефона ,я на жената в телефона и така.
В къщи си имаме и един телефон който е без SD карта пространство и не съм очарован, 256гб от който вече около 180гб са заети за няма и година ,значи след около година няма и година да мине телефона е за смяна поради малко памет.
Определено с карта памет ми е доста подобре .Може да се сменя по всяко време имам място за навигации снимки..!
Със сигурност 256гб няма да ми стигне лично на мен до никъде ,а за 128гб ще си е мъчение голямо.

(2022-02-23, 01:39:24)gazibarev написа:  Не че ще усетиш разлика в ежедневната употреба между 4 и 12 гб рам,  ама и аз съм така. Като ще е гарга... да е рошава. Но пък тази година ще пропусна неоснователния ъпгрейд 21 към 22

A,и аз така ги виждам нещата че ъпдейта от на Note 10 +към 22 Ultra е неоснователно за мен ,пък камоли неоснователния ъпгрейд 21 към 22.
Лично мен ме спират както и да го погледна ценово максимално.За това не бързам и да си купувам нов телефон.
Не са 100-200еврака разлика за смяна на телефон ами доста повече.
Ако имам някакъв по стар флагман на самсунг, бих си затворил ценово очите при покупката на нов телефон .За в момента правя само компромис в батерията на Note 10 + всичко останало го намирам за ОК .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#20

Ако ще го купувам щях да взема този вариант с 128GB-8 GB RAM,сегашния е с 128GB-6RAM и имам 88GB свободни,и смятам че 8GB RAM  ще ми е достатъчно.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)