Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тв бокс не се включва от дистанционото.
#1

Здравейте имам следния проблем,имам тв бокс който неще да се включи от дистанционото, когато е изключен да го включа трябва да извадя захранващия кабел и пак да го включа за да тръгне. Преинсталирах нова версия на андроид и пак същата работа. Когато съм го настроил да се гаси в стендбай режим, гасне и след около две мин сам се включва. Някой да има представа от какво може да е?Модела e Н96 про +
Цитирай
Аксесоари
#2

За телевизор Samsung с Tizen OS - https://www.samsung.com/bg/support/tv-au...by-itself/. Това е нещо като ръководство, за отстраняване на различни проблеми. При мен след свързване на TV box, телевизора се включваше сам.
Прочети го, проблема ти може да се реши аналогично, дори и да не е със същата марка или OS.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Какво ти е дистанционното на бокса?
Цитирай
#4

Оригиналното на бокса е.
Цитирай
#5

Има различни, не зная кое е оригиналното. Някога изобщо включвал ли се е с него?[Изображение: 67229524d4152040ab6bbe3ba8d8693c.jpg][Изображение: 2818df3af55b796ce707fa730a84a8c8.jpg]
Цитирай
#6

Най долната снимка дясното. Човека от когото го закупих твърди че не му е правило проблем но се съмнявам. Твърди че е оригиналното.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)