Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/20+ - Батерия, проблеми, съвети
#1

[Изображение: 9178e98f4af13ec9d52bb787acc0171e-full.png]  
 Всичко за вашата батерия на Samsung Galaxy S20/S20+

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+ - време за зареждане с 25W charger.
[Изображение: 3f248002dc015db80e5fcbfaaa288668-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#3

Да взема да сефтосам темата
S20 plus, първо зареждане. С включен блутут, заради часовника и включен NFC. Уточнявам, че не е играно на игри и резултата е на 60Hz. Фейсбук, тапата, вайбър, месинджър, малко снимки, малко YouTube, ръчкане по настройките.... Мисля, че като за първо зареждане е доста прилично. Надявам се с времето да се оптимизира батерията и резултатите да са по-добри.
[Изображение: f87a10c5da6f637278499b1ad7a6e2da.jpg]

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#4

(2020-03-13, 23:25:59)any9 написа:  Да взема да сефтосам темата
S20 plus, първо зареждане. С включен блутут, заради часовника и включен NFC. Уточнявам, че не е играно на игри и резултата е на 60Hz. Фейсбук, тапата, вайбър, месинджър, малко снимки, малко YouTube, ръчкане по настройките.... Мисля, че като за първо зареждане е доста прилично. Надявам се с времето да се оптимизира батерията и резултатите да са по-добри.
[Изображение: f87a10c5da6f637278499b1ad7a6e2da.jpg]

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Според мен резултата е слаб за батерия 4500 mah Samsung винали са били слаби от към издражливост на батерията.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#5

Ужас как само 4 часа и малко с 4500mah

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#6

За първо зареждане и оставаща батерия 30% не мисля, че е чак толкова зле. Времето ще покаже. Все пак коментирам само от ден ползване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#7

Е добре е батерията, тя тепърва ще се разработва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Доволен съм. Всичко включено, голямо бърсане падна!  Използвах програма за забрана на сумати глупости на самсунг.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kaktus_78 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Кажи ми е тази програма за забрана на самсунг колега

Доволен съм. Всичко включено, голямо бърсане падна!  Използвах програма за забрана на сумати глупости на самсунг.
Цитирай
#10

(2020-03-14, 21:02:33)icokazanovata написа:  Кажи ми е тази програма за забрана на самсунг колега

Доволен съм. Всичко включено, голямо бърсане падна!  Използвах програма за забрана на сумати глупости на самсунг.

Пробвай някой disabler , аз на s7 edge използвам от 2 години "Package Disabler Pro" за Самсунг, провери дали го има все още, ако ли не някой подобен disabler с повече райтинг си избираш(те работят на сходен принцип).

Успех !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
[-] 1 потребител изказва благодарност на master89q за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

Точно така, с disabler v 15.2

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#12

https://play.google.com/store/apps/detai...cedisabler
Това ли е програмата колеги
Цитирай
#13

(2020-03-15, 08:35:47)icokazanovata написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...cedisabler
Това ли е програмата колеги
Тази иска рут, май е тази
https://play.google.com/store/apps/detai...r.pksafety

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#14

(2020-03-14, 18:59:14)kaktus_78 написа:  Доволен съм.

Всичко включено, но забранени сумати глупости?
Може ли малко повече информация за това как е ползван телефона? Примерно колко от тези 11 часа на екран са на зарядно, какъв интернет, с каква осветеност, Hz и т.н. Също така Ю-тюб е активен 14 минути пък харчи 18 процента (във фонов режим пък е 2 часа). Добре е да се разясни за да не се юрнат хората да спират, деинсталират и т.н процеси и приложения, които може и да не знаят за какво служат, но да са необходими за добрата работа Smile
И да, за мен тази статистика не може да е пример за нормално ежедневно използване.
Цитирай
#15

(2020-03-15, 09:31:49)Maxpainus написа:  Всичко включено, но забранени сумати глупости?
Може ли малко повече информация за това как е ползван телефона? Примерно колко от тези 11 часа на екран са на зарядно, какъв интернет, с каква осветеност, Hz и т.н. Също така Ю-тюб е активен 14 минути пък харчи 18 процента (във фонов режим пък е 2 часа). Добре е да се разясни за да не се юрнат хората да спират, деинсталират и т.н процеси и приложения, които може и да не знаят за какво служат, но да са необходими за добрата работа Smile
И да, за мен тази статистика не може да е пример за нормално ежедневно използване.
То се вижда, само на батерия. С пуснат интернет - и двата, даже обхвата е по гаден тук в тази панелка. Пуснат блутут и свързана гривна, да подчертая само във вкъщи на 1/3 светлина с филтър на синя такава. Постоянно включен gps /използва се само когато е включено приложението, а вчера много си играх с такива 5 броя-това ми е работата, настройвах ги и си прехвърлях точките/. Телефона е на тъмен режим и с включена програма за реклами.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#16

Пропускаш една важна подробност. В андроид 10 статистиката на батерията е за денонощие, а не от момента, в който си изключил телефона от зарядното. Виждам, че от 0:00ч до към 1:30ч през нощта си ползвал телефона, което означава, че от тези 11 часа SOT трябва да извадиш час и половина и така релния резултат с едно зареждане ти е 9ч30м SOT.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

(2020-03-15, 10:06:20)kaktus_78 написа:  То се вижда, само на батерия.

Ако приема, че е така, това означава, че от около 7 и нещо сутринта до 19 и нещо вечерта телефона е работил на екран 11 часа. Вероятно това ти е работата и не си го ползвал един час докато си закусвал, обядвал, ходил до тоалетна и т.н Big Grin

Според мен пак не може да е пример за нормално ползване, но поздравления за резултата Angel
Цитирай
#18

(2020-03-15, 10:13:15)ivan_vylka написа:  Пропускаш една важна подробност. В андроид 10 статистиката на батерията е за денонощие, а не от момента, в който си изключил телефона от зарядното. Виждам, че от 0:00ч до към 1:30ч през нощта си ползвал телефона, което означава, че от тези 11 часа SOT трябва да извадиш час и половина и така релния резултат с едно зареждане ти е 9ч30м 
Пич, аз няма да споря със стената, изключих телефона от зарядното в 8 и някакви минути. И 11ч бърсане до вечерта. Спасявай се!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#19

Сатистиката е еднозначна и се вижда, че е от 0:00ч, а не от 8:00ч. При iPhone е по същия начин и знам много добре какво показва.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#20

(2020-03-15, 10:29:25)kaktus_78 написа:  Пич, аз няма да споря със стената, изключих телефона от зарядното в 8 и някакви минути. И 11ч бърсане до вечерта. Спасявай се!

В случая стената си ти "пич". Ясно се вижда кое колко е. @ivan_vylka е прав, но не знам защо се мъчи да дава обяснение на стена. Кой лъжеш сега? Само себе си. Хайде "спасявай се!" както казваш. 
Не очаквай помощ и съвети в бъдеще с това отношение.

1916 
Цитирай
#21

Здравейте! Нека и аз да пиша своите впечатления. С s20 обикновения съм. Снощи го включих за пръв път от 0 до 100 процента. И ме изкара почти 24 часа, като SOT беше точно 7 часа и 6 минути, когато батерията ми беше на 1 процент. Сега падна съвсем и го включих пак. Надявам се, че това е добър резултат, поне аз съм доволен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rusnakaa за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#22

Резултата е добър, но не го прави това да чакаш батерията да падне до 0%. Не е добре за нея.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#23

Знам, само пробвах веднъж. Иначе го държа между 20 и 80 процента. С AccuBattery съм и тя ми помага в това отношение Wink
Цитирай
#24

Батерията е под всякаква критика !!! Цял ден съм на Wi Fi.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S20
Цитирай
#25

При мен положението е доста по-добро, като се има в предвид, че през цялото време има свързан часовник към него, даже от няколко часа, понеже вече изкуквам вкъщи, съм свързал и двата ми смарт часовника едновременно  Big Grin
Хубавото е, че тези дни се чака актуализация, която да подобри батерията и още други бъгове. Все до края на извънредното положение ще дойде и ще сме готови за нормалния начин на живот да можем да разчитаме на батерията и когато сме навън  Smile
[Изображение: 29918037.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)