Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S22 ultra или друг?
#1

Здравейте, в момента съм със Samsung Note 10. Тези дни ще го пускам за продажба , защото искам да взема по-нов модел. Спрях се на S22 Ultra или Note 20 , ще го ползвам предимно за снимки интернет , работя и през телефона понякога . Какво ще ме посъветвате? Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако ти се дават повече пари и искаш по-добри характеристики, по-новият. Ако не, по-старият. А и за първия тепърва излизат ревюта и тук хората ще споделят впечатления, та ако искаш по-детайлна представа, изкакай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Или 21 ultra или 22 ultra. Всичко друго е компромис. Разликата между тях е минимална. Аз бих заложил на 21 от финансова гледна точка.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Благодаря ви, разлика в снимките на 21ultra и 22ultra има ли?
Цитирай
#5

Ами да кажа, че сега s22ultra снима малко по-добре, работите са на кантар но.... тепърва s22 Ultra, софтуерно ще се развива, а с това и качеството на снимките, и работата на телефона като цяло.
Цитирай
#6

Note20 с ексинос процесор = мазохизъм
Цитирай
#7

elena88,
А откъде ще купите Note 20?
Аз търсих Note 20 ultra и го няма вече на пазара
Любопитно ми е къде го има в наличност?
Цитирай
#8

В olx.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

В olx няма нови , не видях
S22ultra с Exynos вече е с няколко проблема, дали ще се решат с software update? Не се знае, ама е срамота за толкова рекламирания флагман да изскочат веднага display and performance issues още първите дни! Та мен ме отказаха да го купя 
Ще търся друг
[-] 1 потребител изказва благодарност на ok_sam за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#10

(2022-02-24, 18:03:36)ok_sam написа:  В olx няма нови , не видях
S22ultra с Exynos вече е с няколко проблема, дали ще се решат с software update? Не се знае, ама е срамота за толкова рекламирания флагман да изскочат веднага display and performance issues още първите дни! Та мен ме отказаха да го купя 
Ще търся друг

Какви проблеми ? Note 20  никъде не открих
Цитирай
#11

(2022-02-24, 18:03:36)ok_sam написа:  В olx няма нови , не видях
S22ultra с Exynos вече е с няколко проблема, дали ще се решат с software update? Не се знае, ама е срамота за толкова рекламирания флагман да изскочат веднага display and performance issues още първите дни! Та мен ме отказаха да го купя 
Ще търся друг

Освен проблема с пикселизираната линия, който решиха с днешния ъпдейт, би ли казал кои са другите "няколко проблема"?

1916 
Цитирай
#12

Пр:
 https://www.xda-developers.com/samsung-g...ssues/amp/

https://www.google.com/search?q=s22+prob...e&ie=UTF-8

https://www.androidcentral.com/everythin...l-problems
[-] 1 потребител изказва благодарност на ok_sam за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#13

Те тези проблеми са решини, mils горе го е написал, а и в темите за телефона вече са го коментирали.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • milss
Цитирай
#14

Аз лично за мен.... повече не вземам нищо на преордър или току що излязло. Единствено с S21 ultra да чукна на дърво нямах проблеми. Първия преордър беше S8+ розов дисплей който на 6тия месец прегоря. Естествено със следващите партиди решиха проблема. След това S20 ultra. Грееше като печка. Ако знаех щях да изчакам.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • ok_sam
Цитирай
#15

Решен ли е проблема с lagging-a?
Цитирай
#16

Allgsm видях че има Note 20- препоръчвате ли като търговец? 1550лв , а S22 ultra 128 ще ми е 1900лв през оператор
Цитирай
#17

(2022-02-26, 19:28:16)elena88 написа:  Allgsm видях че има Note 20- препоръчвате ли като търговец? 1550лв , а S22 ultra 128 ще ми е 1900лв през оператор

Note 20 Ultra или Note 20? Сега погледнах, че в Allgsm Note 20 Ultra е 2100 лв., а Note 20, който е по скоро среден клас е 1370 лв. 
Аз препоръчвам S22 Ultra, дори и с по малкото памет. Note 20 Ultra e към края на софтуерната си поддръжка. Ако не се лъжа го очаква още един голям ъпдейт, а S22 Ultra 4 актуализации - до Андроид 16.

1916 
Цитирай
#18

А как стои въпроса с гаранцията на апарати закупени от разни ресейлъри? Навремето бях купил galaxy note 5 от един сайт...изобщо не се предлагаше в България. Добре че нямах проблеми с него преди да го счупя.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#19

Гаранцията е в кутията. Гледаш кои са оторизираните сервизи и избираш един. Стига да пазиш фактурата. Би трябвало да е така.
Цитирай
#20

Ами не точно. Много продавачи дават локална/местна гаранция към тях и не ползват официалния сервиз.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#21

Трябва да се четат условията на всеки сайт, но дали ще ги спазят ...
Allgsm.eu:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#22

Взимате имеи и го проверявате в официалния сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)