Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S22 Ultra

Съвършени неща няма. Дори и тези дали 200К евро за коли и на тях им се случва да ползват пътна помощ Wink
Важното е ние да сме живи и здрави за да можем да изкарваме пари и да не ни пука много, много за предметите Wink

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари

При мен няма подобно нещо, не се рестартира нищо и работи добре. 

Някой има ли си идея за тези RAM Plus - 4GB оut of the box са активирани и си работи прекрасно и така, ама той е с 12GB RAM.. защо му е виртуална? Изключих го, не видях разлика но го включих пак и то пак няма разлика. Викам "щом пък са го пуснали фабрично...". 

Гледам обаче S23 са с по 8 виртуална фабрично - мога да избера 8 и аз, ама каква ще е разликата..? Аз не я виждам, 12GB RAM физически и без това не се пълнят лесно.
Цитирай

Е "съвършени" беше просто израз, изказ! Наясно съм че няма нищо съвършено в тоя свят!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Здравейте,
При търсене на абонати в приложението Телефон се получава забавяне с няколко секунди при изписване на името. Какъв може да е проблема?
Телефона е 22ultra
Цитирай

(2023-03-20, 18:46:33)pier1979@abv.bg написа:  Здравейте,
При търсене на абонати в приложението Телефон се получава забавяне с няколко секунди при изписване на името. Какъв може да е проблема?
Телефона е 22ultra

Здравей, пробвай да изчистиш кеша на приложението "Телефон/Phone" евентуално можеш да пуснеш и една оптимизация с app booster  и после рестарт на телефона. Ако и това не проработи е възможно нещо при ъпдейт да се е омазало, и да трябва да се направи ресет. 3 поредни Samsung-a смених и ресет правя само при продажба на у-вото, но не изключено при теб да има нужда от такъв сега.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

(2023-03-20, 23:19:30)SoulSurvivor написа:  Здравей, пробвай да изчистиш кеша на приложението "Телефон/Phone" евентуално можеш да пуснеш и една оптимизация с app booster  и после рестарт на телефона. Ако и това не проработи е възможно нещо при ъпдейт да се е омазало, и да трябва да се направи ресет. 3 поредни Samsung-a смених и ресет правя само при продажба на у-вото, но не изключено при теб да има нужда от такъв сега.

Благодаря за отговора,! Изчистих  кеша, оптимизирах го и го рестартирах, но не се промени търсенето.  Стария ми телефон беше Samsung S9+ и при закупуването на 22 ultra ( закупен е от Йетел чисто нов) ги синхронизирах . Може ли проблема да е от това или ще трябва да го върна към фабричните настройки.
Цитирай

(2023-03-21, 00:07:00)pier1979@abv.bg написа:  Благодаря за отговора,! Изчистих  кеша, оптимизирах го и го рестартирах, но не се промени търсенето.  Стария ми телефон беше Samsung S9+ и при закупуването на 22 ultra ( закупен е от Йетел чисто нов) ги синхронизирах . Може ли проблема да е от това или ще трябва да го върна към фабричните настройки.

Колко контакти имаш и къде се намират? Пробвай и данните на приложението да изчистиш. Сим картата сменяна ли е скоро? При мен с 370 контакта, името се зарежда без закъснение или поне не мога да установя такова, което да достигне измерима част от секунда.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Благодаря много! Изчистих данните и за сега всичко е Ок!
Цитирай

Здравейте, след последната актуализация от 10.03. приложението SOLID ME, не зарежда. Пробвах трих кеша рестартирах, деинсталирах няколко пъти но не тръгва. Само ресет не съм направила още. На Galaxy A 52 s, няма проблем зарежда и работи.

Моля, ако някой се е сблъскал с подобен проблем и има идеи да сподели.

Благодаря!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Провери дали си задала необходимите разрешения, които изисква приложението.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да, дала съм ги.

(2023-04-02, 13:27:11)stpetkova написа:  Здравейте, след последната актуализация от 10.03. приложението SOLID ME, не зарежда. Пробвах трих кеша рестартирах, деинсталирах няколко пъти но не тръгва. Само ресет не съм направила още. На Galaxy A 52 s, няма проблем зарежда и работи.

Моля, ако някой се е сблъскал с подобен проблем и има идеи да сподели.

Благодаря!

Здравейте, проблема е разрешен. Изтрих данните на приложението.
Цитирай

Здравейте!
Имам проблем със  S22 ultra. При заснемане на видео се чува едно постоянно пращене на говорителя. Интересното е, че когато снимам видео през viber няма пращене,  видеото става с изчистен звук,  същото и когато през instagram изпратя видео съобщение отново звука е чист. Изтеглих едно приложение за заснемане на видео за да видя там как ще е,  еми чисто е. Само през камерата е това пращене, ужасно е.Това ме навежда на мисълта,  че проблем няма да е технически.  Свързах се със Samsung за онлайн диагностика,  ако нещо съм разбутала в настройките. След направената диагностика не се констатира нищо нередно.
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?
Цитирай

Изчисти кеша и данните на камера приложението и рестартирай телефона, може и да се оправи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • Dowper, radinnaa
Цитирай
Sad 

(2023-06-04, 19:44:25)Ivanov_1994 написа:  Изчисти кеша и данните на камера приложението и рестартирай телефона, може и да се оправи.

Не се оправи . Май ще ходи в сервиза, а така ми се искаше да го избегна.
Благодаря Ви все пак!
Цитирай

С хард ресет пробва ли?
Цитирай

(2023-06-06, 12:57:55)Dowper написа:  С хард ресет пробва ли?

Трябва да проверя как се прави и да пробвам.
Благодаря!  Smile
Цитирай

От Настройки на телефона - Връщане до заводски настройки на устройството.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • radinnaa
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)