Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S22/S22+ - Софтуерни проблеми и коментари
#51

Загряването със сигурност няма общо с 5G, а е генерален проблем. И шанса да няма никаква вина клиента или какви проложение използва е огромен. Дропването на обхвата може да се държи на краш на проблемно дъно или просто е от леко по-слабия обхват. При мен беше второто, но много познати имат първото, кактои понякога просто си стои телефона и решава да топли дали в джоба дали в колата.
Цитирай
Аксесоари
#52

Обхвата е пълна трагедия при този телефон, колкото и да не им се иска на някои хора тук в темата. И при мен си спира нета често, при 1/2 черти обхват - тогава започва и да грее. Без значение дали е на 4Г или 5Г.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на android_97 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#53

UndecidedЗдравейте . Имам следният проблем. От известна време когато включа местоположение, на екрана горе в дясно не ми излиза иконата. А като дръпна падащото меню показва  че е включено. Не че нещо, но дразни.
Цитирай
#54

(2023-06-08, 19:14:18)mudage написа:  UndecidedЗдравейте . Имам следният проблем. От известна време когато включа местоположение, на екрана горе в дясно не ми излиза иконата. А като дръпна падащото меню показва  че е включено. Не че нещо, но дразни.

Иконката излиза горе, когато се използва локация от дадено приложение, щом не я виждаш значи в момента не се използва локацията.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • Monipeev, mudage
Цитирай
#55

Мерси. Не съм обърнал внимание.
Цитирай
#56

Колеги, проблема ми с рестартирането по време на разговор изчезна вече от два месеца. Тъкмо си набавих заместващо устройство и се чудя дали да го давам за смяна на дъно или щом работи да си седи така ...
Да не са пуснали някакъв фикс?!?

Поздрави

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#57

Здравейте, не знам дали за тази тема е въпросът ми, но ще опитам. 
Искам да прехвърля снимки от телефона на лаптопа с кабел. Обаче като включа кабела, изобщо не ме пита дали искам да се зарежда телефона или да го ползвам за данни, ами направо си включва на зареждане. От къде мога да задам да се ползва за прехвърляне на данни? Hе намерих от къде и не се сещам... S22+

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#58

(2024-01-24, 17:16:38)Бижу написа:  Здравейте, не знам дали за тази тема е въпросът ми, но ще опитам. 
Искам да прехвърля снимки от телефона на лаптопа с кабел. Обаче като включа кабела, изобщо не ме пита дали искам да се зарежда телефона или да го ползвам за данни, ами направо си включва на зареждане. От къде мога да задам да се ползва за прехвърляне на данни? Hе намерих от къде и не се сещам... S22+
Ела на лично съобщение

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#59

Мисля в developer options имаше настройка default usb configuration. Избери мтп или нещо друго. Също виж и драйвери на самсунг имаш ли на компа.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dental.T за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#60

Намерих го и избрах това, но няма промяна. Включих пак телефона и пак само зареждане.
[Изображение: Screenshot-20240124-173350-Settings.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#61

(2024-01-24, 17:38:17)Бижу написа:  Намерих го и избрах това, но няма промяна. Включих пак телефона и пак само зареждане.
[Изображение: Screenshot-20240124-173350-Settings.jpg]

Най-логично обяснение е. че няма вързка някой от (или и) двата USB data проводника (работят само тези за захранването).
Пробвайте: 
- почистване на замърсен USB порт на телефона, някой pin
- на друг USB порта на компютъра
- с друг USB кабел
- софтуерен проблем (рестартирайте в Безопасен режим)
- хардуерен проблем

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#62

Имах подобен проблем и се оказа неподходящ кабел.
Цитирай
#63

(2024-01-24, 18:06:56)Чо написа:  Най-логично обяснение е. че няма вързка някой от (или и) двата USB data проводника (работят само тези за захранването).
Пробвайте: 
- почистване на замърсен USB порт на телефона, някой pin
- на друг USB порта на компютъра
- с друг USB кабел
- софтуерен проблем (рестартирайте в Безопасен режим)
- хардуерен проблем

Пробвах поред:
- не е замърсен порта, но почистих за всеки случай
- пробвах на друг USB порт на компютъра
- пробвах с друг USB кабел
Няма промяна.

Не съм сигурна, че ще се справя с рестартиране в безопасен режим и няма да човъркам там. Хардуерен струва ми се да не е, защото преди време съм влизала в телефона през лаптопа. Много се ядосвам като не мога да се оправя с такива елементарни неща, благодаря ви че се опитвате да помогнете, но явно няма да стане.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#64

Пробвайте да свалите драйвъри от тук, ако сте на уиндоус:
https://developer.samsung.com/android-usb-driver
Почти съм сигурен, че е от тях.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай
#65

Точно тези драйвери свалих и като инсталирах, изписа, че ги имам. Аз помня, че съм прехвърляла снимки от този телефон с кабел...

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#66

Последното, което ми идва на ум е да ги деинсталирате. След това свържете телефона и уиндоуса ще си дръпне, каквото му трябва. Ако и това не стане, не знам Smile Може да е нещо хардуерно наистина.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай
#67

(2024-01-24, 17:38:17)Бижу написа:  Намерих го и избрах това, но няма промяна. Включих пак телефона и пак само зареждане.
[Изображение: Screenshot-20240124-173350-Settings.jpg]

Включете първата опция и ще се получи.
Цитирай
#68

Мислите ли че не изредих всички опции в опит да се получи? Включих я и нея. С никоя не се получи.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#69

На компютъра в диспечер на устройствата разпознат ли е телефона, фигурира ли като устройство ?

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#70

(2024-01-25, 08:50:00)Emobul написа:  На компютъра в диспечер на устройствата разпознат ли е телефона, фигурира ли като устройство ?

Не, не се вижда като външно устройство.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)