Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Батерия, проблеми, съвети
#1

[Изображение: depositphotos-5141267-stock-photo-battery.jpg]

Всичко за вашата батерия на Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,

Понеже не виждам да е обсъждано - при този модел работи ли Volte и Vowifi на виваком?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#3

(2022-03-01, 13:35:12)sevastaki написа:   Понеже не виждам да е обсъждано - при този модел работи ли Volte и Vowifi на виваком?
Провери в тази тема:Samsung Galaxy A52/A52 5G - Лични впечатления и коментари

 
Цитирай
#4

Без да проверяваш - има ги и двете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • sevastaki
Цитирай
#5

Какво мислите за новата опция в One UI 4 - телефонът лимитира зареждането до 85% за по-добър живот в дългосрочен план на батерията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на chocH за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#6

Бла, бла, бла.

Ся очаквай и другата крайност Big Grin
Цитирай
#7

Честно казано, пробвам го това, но ми се струва ненужна загуба на енергия. Дори ми се струва, че по-бързо пада батерията, когато е на този режим. Ползвам телефона от 2 години, зареждам на 100% и махам от зарядно, отивам на работа и се връщам с над 50% заряд. Сега с тази опция се прибирам с под 30% заряд. Не ми допада.
Цитирай
#8

Здравейте,
от десетина дни съм с телефон А52S 5G.
В Меню Настройки->Упр. на системен звук/вибрация->Зареждане (плъзгача е включен) и кара телефона да издава звуков сигнал при включване към зарядното.
На стария ми телефон J7 2017 (Андроид 9) имаше настройка, която караше телефона да издава звуков сигнал за това, че батерията се е заредила до 100%. На новия телефон не мога да намеря подобна настройка. Някой сеща ли се има ли такава опция и къде се намира?

Samsung Pocket (GT-S5300); Android 2.3.6; Samsung Galaxy S3 Neo (GT-I9301 I), Android 4.4.2; Samsung Galaxy J7 2017 (SM-J730F) Android 8.1; Samsung Galaxy A52S 5G Awesome Black Android 12 One UI 4.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)