Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy A41 смяна на дисплей
#1

Здравейте, поръчах си дисплей от aliexpress, всичко точно гледах клипове в youtube смених го. Ето ги и проблемите след смяната на дисплея телефона постоянно се рестартира и не иска да включи(стига до логото), не мога да вляза и в hardware reset менюто(volume up + power бутона едновременно).

Проблема определено е в дисплея от китайците, разбрах като закачих оригиналния дисплей телефона се включва без проблеми, след това както е включен го сменям с китайския и в момента временно така го ползвам и "треперя" телефона да не се рестартира.

Направи ми впечатление, че съм купил по евтиния вариант With Frame TFT, който реално няма опция за пръстов отпечатък, сравнение с "оригиналния"(колко е оригинален е отделен въпрос), който е само с 15лв по-скъп.

Някой да се е сблъсквал с такъв проблем? Дали оригиналните, както ги водят китайците са наистина оригинални и няма да прави проблеми? Дали има начин да се реши този проблем с рестартирането или трябва да поръчвам пак нов дисплей?

Благодаря предварително на включилите се в темата!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами определено не са, след като се наблюдават подобни проблеми. Евтиното винаги накрая излиза по-скъпо.

 
Цитирай
#3

Върни им екрана и поръчай по-добър, друго решения няма- Лош случай.
Сигурен съм, че има екрани в Али който ще работят сносно с този модел, все пак не е някой флагман със супер скъп и специален екран.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)