Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мислите за войната между Русия и Украйна?
#76

(2022-02-26, 22:56:09)doktorra написа:  Просто Киро се изцепи, че руските войничета не знаели, че отиват на война и че си
мислели че това е просто учение.........???????

Възлагах по-големи надежди на Премиерът ни, но се видя че не е готов за тази позиция
Фалцет в гласа, бърза като агне пред майка си, непремерени действия
Решението за затваряне на небето да руски самолети и то гражданска авиация беше грешка
Сега туристическият бранш ще гледа как Гърция, Турция и Кипър обират туристите,
а у нас ще е прекалено спокойно за бизнес лятото
Нето украинци ще дойдат, защото не знам кой луд трябва да очаква хора да почиват след война
Руснаци е ясно че няма да дойдат
Общо взето политиката е мръсна работа и не е за всеки
Виждам го нашия Премиер че е чисто момче, не като предният "измислен герой",
ама в политиката всички са мръсници (според мен)
Аксесоари
#77

За да се започне една война има хиляди и хиляди причини. Считам, че трябва да съдим за това еднакво и едните и другите. Както Русия така и САЩ са един дол дренки, яд ме е, че се анатемосват едните, а др. се богопомазват.
#78

Да. За една война са виновни двама. Ама ние като безмъди скотове бързаме да оближем отверстията на силните. И ще страдаме от това

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#79

Вчера чух много интересна версия за войната.
Ако не са били построени алтернативните трасета за газ, които да заобиколят Украйна
сегашната война е била невъзможна. Така че и ние и управлението, което стартира потоците през България
са виновни донякъде за войната. Процесът е стартирал още при Орешарски, но тогава руснаците не са могли да постигнат целите си напълно. При Борисов обаче всичко е ток и жици и даже строим тръбата през България за своя сметка и то без никакви отклонения. Минава си транзит и това е. Друга основна грешка за нас е че дори и да се договори в бъдеще газ от друга държава, тя не може да премине през тази тръба, защото капацитета и е зает. Та Борисов и той е голям демократ и сега скача за санкции срещу Русия, ама хим не му е оакан задника :-)
#80

Отдавна Руската федерация иска да резне пътищата за Европа преминаващи през Украйна. Ние сме фактор безгласен на голямата енергийна карта НО ако го имаше Южен поток щяхме да прибираме транзитни и да използваме газ на преференции. Ест големите велможи САЩ не са съгласни и ние клекнахме. За мен истината е такава че САЩ иска Европа зависима от доставки на газ и горива и да купуват същите от доставки от други източници. Демек от тях. Това е една студена геостратегическа война в която САЩ искат да отрежат Русия по енергийния пазар... да я отслабва тотално външно и вътрешно с преврати и да я раздробят на републики..после всички знаем какво следва


Да ама това не е пияния Елцин.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#81

Джуджето психопат пак се е изострил и дрънчи с ядрените оръжия. Няма ли някой разумен генерал около него да го прати да си ляга и да вземе властта...


Sent from my iPhone using Tapatalk
#82

НАТО пп САЩ:
https://www.youtube.com/watch?v=Kr1_YIFSHlE
#83

(2022-02-27, 18:10:51)ivanov_km написа:  НАТО пп САЩ:
https://www.youtube.com/watch?v=Kr1_YIFSHlE
По какво може да се разпознае руския пропутинов трол:
-Той не е за войната,но САЩ и НАТО са виновни.
-Путин е много мил и разбран човек, но е бил поставен до стената.
-Украйна е нациска държава, осем години са горели деца по площадите
-Пуска клипчета от РТ за въображаеми биоексперименти, естествено извършвани от лошите НАТО..
Сега чакаме другите опорки:
Украйна се управлява от наркомани
Украйна не е истинска държава
Трябва да сме с Русия,защото са ни освободили няколко пъти..и т.н
Давайте ребята!!!

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
#84

Аз във филма чух Клинтън да се извинява.
#85

Мисля че темата трябва да се затвори. И мисля че с нилсън мичмън гайпмам тротман .т.н. няма смисъл да се спори. Те винаги да прави.... върху истината.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#86

gazibarev Това са хора, които не са в състояние и не искат да приемат, че има и една друга гледна точка. Ползват обидни епитети, лепят етикети на хора, които не познават и да безсмислено с хора като тях да се спори.
#87

Ако тоя психар натисне копчето и изпари половин Европа, пак ли ще му се кефите? Твърде вероятно, путинофилите не познават логическото мислене...


Sent from my iPhone using Tapatalk
#88

Още един се появи.. нама управия.... закривай

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#89

(2022-02-27, 18:44:31)gazibarev написа:  Мисля че темата трябва да се затвори. И мисля че с  нилсън мичмън гайпмам тротман .т.н. няма смисъл да се спори. Те винаги да прави.... върху истината.
Аз също съм да се затвори темата.Имаме си достатъчно голяма руска пета колона в България, готова да предаде всичко мило на другаря Путин..А истината другарю определено не е по РТР,РТ и Первъй канал за които толкова много тъжиш!Досвидания..

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
#90

Да не би истината да е по CNN
#91

За тях винаги е там. Или по скайнюс. Друг източник няма.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#92

Не знам защо whitehart смята, че ние оправдаваме и подкрепяме действията на Русия. Напротив твърдо не одобрявам но наред с това се опитвам да разбера мотивите и причините довели до това. Отстъпки трябва да се правят и от САЩ и от Русия.
Made in USA!


Прикачени файлове
.jpg 274761501_7093220280752328_8493265600035187270_n.jpg Размер: 51.25 KB  Сваляния: 128
#93

(2022-02-27, 18:58:42)whitehart написа:  Ако тоя психар натисне копчето и изпари половин Европа, пак ли ще му се кефите? Твърде вероятно, путинофилите не познават логическото мислене...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мисли с главата си, не със задника си! Мислиш ли, че ще пусне ядрена бомба в задния си двор? Та нали са гранични държави. Преди да изпари Европа ще изпари себе си.

времето е като парите - никога не стига
#94

(2022-02-25, 22:25:30)ivanov_km написа:  2. Правителството трябва да разреши това, а сегашното правителство на Украйна беше идеалното такова, защото т.н. Мейдан нали не смятате, че дойде от само себе си?

1. Пише се „мАйдан“, а не мЕйдан. Айрън Мейсън са група, а Майдана беше 2013-14 година. Къде беше тогава ... сегашното правителство на Украйна?

(2022-02-26, 11:43:17)ivanov_km написа:  А колко са прецизни американците в ударите да неговорим, че две ракети паднаха в Банкя! 

Ракетата беше една и в Горна баня - не в Банкя!
Инциденти в България по време на въздушните удари на НАТО срещу Югославия

(2022-02-27, 13:53:07)ivanov_km написа:  Дали е дрон, самолет е все тая. Разбира се, че и с включен транспондер и без него ВВС на Русия ще го засече ...

За да бъде засечен летящ обет - без значение от руски или други радари - трябва да лети над определена височина.
Ниско летящите обекти остават „под радара“!


Изобщо - прав е pepy1, като каза
(2022-02-27, 10:54:22)pepy1 написа:  Проверявайте преди да пишете....нещо

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
#95

И като ракетата не е паднала в Банкя, а в Горна баня от значение ли е това? А за летящите обекти на ниска височина беше валидно едно време!!!
#96

(2022-02-27, 23:18:37)ivanov_km написа:  И като ракетата не е паднала в Банкя, а в Горна баня от значение ли е това? А за летящите обекти на ниска височина беше  валидно едно време!!!

„Лъжите са като въшките - където има една, има и други!“
След като направи ракетите две и ги изпрати в Банкя - как да ти се вярва за другите неща?

Всъщност - ракетите са три, но другите две падат край Брезник и Трън.

А за радарите - да летя на 50 метра от земята, пък ти чакай - да видиш нещо!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
#97

(2022-02-27, 22:54:24)whitehart написа:  Ама ти си мислиш, че си уникален и неудобен с мнението си? 80 процента от българите са антиваксъри и путинофили (не знам защо са свързани двете неща, но е така)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не знам защо от началото на войната изчезна коронавируса от екрана...................

Но явно ваксинираните знаете....................   

Дано лепенето на етикети и обиждането на сънародниците си "ви" прави щастливи..........

Huawei P 40 Pro    Angel
#98

(2022-02-27, 23:42:27)doktorra написа:  Не знам защо от началото на войната изчезна коронавируса от екрана...................

Но явно ваксинираните знаете....................   

Дано лепенето на етикети и обиждането на сънародниците си "ви" прави щастливи..........

Ваксината Спутник!
Прилага се в Украйна, а действа в целия свят.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
#99

whitehart, да имаш нещо общо с omir50 ?

(2022-02-27, 13:33:47)Nilson написа:  Bulsatcom са частна компания, така, че те решават кои канали да излъчват.
Тъй като явно много ти липсва Путиновата пропаганда може да ги гледаш онлайн или да се прехвърлиш на друг доставчик.

Поне имаше избор, сега трябва да гледаме само американска пропаганда. Е, поне това ще те радва много. 

(2022-02-27, 15:25:24)bullyboy написа:  Направете си тема "русофили с тъпи примери" и си пишете на воля..

https://www.segabg.com/hot/category-cult...prokulnati
Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

Ти 'що не си направиш тема "как да гледаме говеда в средния запад". Много ще ти подхожда на американския ник. Нали Билибой?

(2022-02-27, 17:42:31)gazibarev написа:  Отдавна Руската федерация иска да резне пътищата за Европа преминаващи през Украйна. ......
Това е една студена геостратегическа война в  която САЩ искат да отрежат Русия по енергийния пазар... да я отслабва тотално външно и вътрешно с преврати и да я раздробят на републики..после всички знаем какво следва.
.......

Иска да байпасира Украйна отдавна. Украинците си отклоняваха газ от транзита без да плащат. Когато беше готов Северен поток 2 се започна един рев пред Германия, САЩ и кой ли още не, че ще са ощитени от липсата на транзит. То не бяха заплахи и подигравки към Русия, много ги търпяха, а краварите само ги надъхваха.  
Жалко, че заради наглостта на украинските политици ще страдат обикновенните хора.
САЩ не само искат да отрежат руснаците като един от основните износители на суровини, но да ударят и Китай като основен производител на техника и какво ли още не. Сега ще стане интересно, ако китайците се възползват от обстановката и решат да завземат Тайван.

(2022-02-27, 21:46:40)nowhere написа:  Да натиска бе, да натиска и да се свършва с тия еврогейски и трансджендърски глупости само им лижат аналното отверстие на САЩ, ебати Европата, ебати чудото, само мижитурки гъзолизци. 
.......

Същото ми е мнението за EU. В европарламента се гласуват само закони в полза на джендъри, хомосексуалисти и екоактивисти.

Жалко, че се стигна до война. Путин може да излезе прав за украинските политици, че нещо много лесно се подлъгаха от краварите.

1916 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)