Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Edge 30 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

(2022-08-30, 06:58:25)L1892 написа:  Някъде попаднах и на други предварителни данни за 30 Ultra, които бяха доста по-различни, но очевидно няма смисъл да се посочват при толкова съществени разминавания - ще чакаме да го видим като официално обявен.

8-ми септември явно ще е датата...

Edge 30 Ultra's design and key specs

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • divna, L1892
Цитирай
Аксесоари
#77

В линка хем се посочва, че не се знае с каква батерия ще е 30 Ultra, хем няколко реда по-долу пише, че ще 4610 mAh, като последното е плашещо на фона на Edge 30 Pro, където с 4800 mAh се постига едва 80 часа автономност.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#78

Ей го Edge 30 Ultra, евеопейска версия:

https://youtu.be/J20lJqFekvQ

Т.е. глобален фърмуер на X30 Pro.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • divna
Цитирай
#79

(2022-08-01, 21:28:32)tcyri написа:  Здравейте бързо въпросче.Как прехвърляте файлове на компютър от Motorolo Edge 30 pro?Взех такъв на жената ще ми избоде очите  че само безжично може да си сваля и качва снимки и музика Smile .Подвам кабел Usb на Type C и само зареждане нищо друго.Смених опцията при свързване с кабел на Прехвърляне на файлове и пак греда.Почвам да се замислям за друг кабел понеже като го бодна Уйндолса не засича нищо .Забравих да кажа че е със Уйндолс 7 Smile ,а съм пробвал и на 10-ка .Поздрави от Северозападналия Видин Smile

Супер лесно става с Ready for Assistant, може с кабел или безжично. Управлява се директно от лаптопа или таблета. Свързах го и със Смарт телевизор Самсунг, всичко е супер лесно и удобно. Да допълня пробвах на Win 11, става и на Win 10.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#80

А как стои въпроса с постоянно включен дисплей , както и вариантите за отключване , суъбуждане на същия , имам предвод , нещо , като с почукване на екрана ,като при някой др.марки?
Цитирай
#81

(2022-09-18, 22:10:03)emilio24 написа:  А как стои въпроса с постоянно включен дисплей , както и вариантите за отключване , суъбуждане на същия , имам предвод , нещо , като с почукване на екрана ,като при някой др.марки?

Активира се от много чувствителния сензор за движение! След което се използва пръстовия отпечатък.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivoli77 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#82

За мен Moto Edge 30 pro е може би най-неуспешната покупка въобще. Камерата снима когато си поиска супер и в следващия момент прави снимки все едно от зората на цифровата фотография, при това без никаква закономерност. Батерията едвам изкарва деня при сравнително нормална употреба, добре че зарядното поне зарежда бързо иначе не ми се мисли. Всякакви проблеми с блутутт, както се оплаква колегата, както при стрийм така и изобщо да искаш да се сдвоиш с нещо .............. скъса ми нервите. Не знам чист или мръсен андроид е ама грам не ме изкефи, като слушам музика през еарбъдс телефона изведнъж почва да грее ужасно, той си грееше рандом изобщо, но като ти е в джоба направо чакам зимата за да почне да ме топли, но какво топлене, то направо се притесняваш да не се запали. Кофти покупка, сега гледам цените в ОЛХ, за да го продам, минимум 300 лева вътре и то за съвсем нов телефон, абе накратко, не си струва парите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на androidfen618 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#83

Здравейте,
Как се фокусира камерата на EDGE 30?
При някои други марки е с чукване по дисплея на мястото където искаш да е фокуса.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#84

Дам, подкрепям колегата, по-лош телефон не съм имал, първоначално всичко беше ок първите две седмици, след един месец употреба станах пишман и го продадох, бъговете са му толкова много, че ще изпиша 3 страници сигурно, за ало и някоя друга снимка става ама 1300 лв да ме прощават. След 10 години може да пробвам пак с Мото.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#85

Сподели за някой от тези бъгове.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86

Грее безобразно, когато си поиска,без никаква причина. Тъй като съм маниак на тема музика, непрекъснато ми правеше проблеми със слушалките, връзката просто се разпада за секунда две и после пак тръгва, да ама приложението за музика спира и после не тръгва само, вади от джоба пускай пак, по 100 пъти на ден. В един момент реших да си пусна слушалки с кабел, познай, реши че преходник нещо не го кефи и толкова, отказа и не става, а с тоя преходник няма телефон дето да не е тръгнал........абе трагедия. Снимките и клиповете супер ама когато то си поиска.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#87

Здравейте, как мога да изкарам такъв допълнителен страничен Док?    

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#88

Купуваш си Huawei, за да имаш този от картинката или Samsung за да имаш още по-развит.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#89

(2022-10-23, 21:37:59)stenlius написа:  Купуваш си Huawei, за да имаш този от картинката или Samsung за да имаш още по-развит.

Аз имам Хуауей (Хонор 20), но в клип имаше подобна снимка от Edge 30 Pro. Така и не разбрах от къде го изкарват.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#90

При Моторола се появява такъв функционален прозорец след двойно почукване на бутона за сензорният отпечатък.
Поне при Moto G9 Plus и при Moto G100 го има. Но не е с такъв изглед, а прозорче с 6 икони като са разделени в 2 колони по 3 икони. Можеш да си избираш кои приложения да ти се появяват за бърз достъп. Трябва обаче да е разрешено в менюто като опция. Предполагам че го има във всички Мотороли от нисък среден клас нагоре
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#91

(2022-10-24, 17:42:07)solo5 написа:  При Моторола се появява такъв функционален прозорец след двойно почукване на бутона за сензорният отпечатък.
Поне при Moto G9 Plus и при Moto G100 го има. Но не е с такъв изглед, а прозорче с 6 икони като са разделени в 2 колони по 3 икони. Можеш да си избираш кои приложения да ти се появяват за бърз достъп. Трябва обаче да е разрешено в менюто като опция. Предполагам че го има във всички Мотороли от нисък среден клас нагоре

Благодаря!
Сензора на по-новите е под дисплея, а и в менюто не намирам активиране на тази опция.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#92

На Edge 30 е под дисплея, на Edge 30 Pro би трябвало пак да е в бутона
Прочети си ръководството, може да е организирано по друг начин при теб и пак да имаш функцията
Цитирай
#93

В g9+ има още един док, който се активира от Настройки-Достъпност-Меню за достъпност.
Работи само при изключено управление с жестове и включено навигиране с 3 бутона.
Вдясно на трите бутона се появява четвърти, едно човече, с който се активира дока /на снимката/.
Не съм го разглеждал и не знам какво може да се извежда в него. Аз работя само с жестовете на Мото и на Нова лънчер.
   
Цитирай
#94

[quote="stern" pid="1721033" dateline="1666680545"]
В g9+ има още един док, който се активира от Настройки-Достъпност-Меню за достъпност.
Работи само при изключено управление с жестове и включено навигиране с 3 бутона.
Вдясно на трите бутона се появява четвърти, едно човече, с който се активира дока /на снимката/.
Не съм го разглеждал и не знам какво може да се извежда в него. Аз работя само с жестовете на Мото и на Нова лънчер.

Не е това което търся! Благодаря все пак!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#95

(2022-10-25, 08:49:05)stern написа:  В g9+ има още един док, който се активира от Настройки-Достъпност-Меню за достъпност.
Работи само при изключено управление с жестове и включено навигиране с 3 бутона.
Вдясно на трите бутона се появява четвърти, едно човече, с който се активира дока /на снимката/.
Не съм го разглеждал и не знам какво може да се извежда в него. Аз работя само с жестовете на Мото и на Нова лънчер.

Не се занимавай с това меню! То е за достъпност от хора с различни физически проблеми. Преди време го бях активирал на G9+ и се видях в чудо докато разбера, че е от тази функция, за да го изключа. Телефонът ми стана бавен и отговаряше различно, докато не изключих функцията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)