Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 7 и 7 Pro ще предложат Tensor 2 процесори и нови модеми на Samsung
#51

Не съм видял подобни проблеми, а чета доста инфо от фейсбук/редит собствениците. Никой не се е оплакал от прегряване.
Иначе си е модифициран Exynos, да.
Ще оправят всичко с ъпдейти, стига да няма хардуерни грешки на дизайн ниво.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Аксесоари
#52

(2022-10-14, 19:57:33)disrespectful написа:  Още не го виждам по големите вериги и оператори, а само в един онлайн магазин, където май не е наличен...
В citytel вече се предлагат и двата модела от серията.

 
#53

(2022-10-15, 08:58:17)NoMaD написа:  В citytel вече се предлагат и двата модела от серията.

Мерси, аз точно за там говорех и аз. Просто вече толкова скъпи телефони, не смея да поръчвам без да ги видя на живо, а не съм от София...
п.с. Но пък съм виждал и съм си играл с Pixel 6 и сега гледам размери и тегло, надявам се, че е сходен "експириънса". Big Grin

п.с. 2 Там виждам само черно, а аз се радвам на по-различни цветове, няма да е лесно... Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
#54

https://www.gsmarena.com/you_cant_charge...-56173.php

Да не можеш и на гърба на телефона си да го заредиш вече е простотия. По същия начин ме изнервяше и Watch 3 Elite Titanium на Huawei - я се зарежда, я-не, прекъсва по 100 пъти, спира, тръгва. Никакви проблеми , разбира се с Watch 4 който ползвам в момента. А тоя Huawei-ския батерията му е трагедия, Samsung-а дето го плюят е къде по-добре.
#55

(2022-10-14, 22:21:05)RelievedMaple5 написа:  До колкото разбрах, офертата не работи ако се използва куриерска фирма. Ако знаете някакъв начин, дали бихте ме упътили ?
Последно съм използвал андроид преди 7 години и мисля да дам шанс на пикселчето и часовника с него.

Аз си поръчах дирекно от немският store пиксел със слушалки. От там ги пращат в една пратка, а не поотделно. Вече пристигнаха в Габко и днеска ги натовариха и пътуват към БГ. Към края на другата седмица трябва да са при мен.

От амазон не ги пращат на 1 път и е тегава процедурата. Но при положение, че вече може да си поръчате телефона от там с доставка до БГ, не виждам кой ще дава 300лв. отгоре да си го купи от местните прекупвачи тук, като citytel например.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bmf за това мнение:
  • greenandroid, sapiora
#56

(2022-10-15, 10:36:52)disrespectful написа:  Мерси, аз точно за там говорех и аз. Просто вече толкова скъпи телефони, не смея да поръчвам без да ги видя на живо, а не съм от София...
п.с. Но пък съм виждал и съм си играл с Pixel 6 и сега гледам размери и тегло, надявам се, че е сходен "експириънса". Big Grin
Малко по-голяма производителност на чипсета с около 10% и по-добра графика, с това предимствата на Pixel 7 пред предходния модел се изчерпват. И да не забравим по-малката батерия. С една дума, минимален ъпгрейд. По други параметри и "експириънси" разлика няма, след като си тествал Pixel 6 вече. Препоръчвам го него, а и цената му вече е сравнително поносима за джоба, от към цвят също си има избор.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • disrespectful
#57

(2022-10-15, 13:59:02)bmf написа:  Аз си поръчах дирекно от немският store пиксел със слушалки. От там ги пращат в една пратка, а не поотделно. Вече пристигнаха в Габко и днеска ги натовариха и пътуват към БГ. Към края на другата седмица трябва да са при мен.

Колега кога го поръча? За колко време ти дойде телефона (до адреса в Германия)?
#58

(2022-10-16, 00:14:07)user32 написа:  Колега кога го поръча? За колко време ти дойде телефона (до адреса в Германия)?

За няколко дена (4). Като имаш предвид, че официалните продажби стартират от 13, тоест няма как да ти пратят телефона по-рано.
#59

Нови проблеми. Някои от потребителите се оплакват от странно поведение на Pixel 7 при скролване на контента на дисплея. Информацията върху него по време на превъртане се движи по-бързо от обикновено, а понякога, напротив, твърде бавно, сякаш сензорният слой не отработва целия жест на пръста върху дисплея.

https://www.androidpolice.com/google-pix...ng-issues/

 
#60

Пращат по ред на поръчките. Поръчах на 10ти една бройка със слушалките, ама още не са пристигнали в Берлин. Затова те питах.Благодаря ти.
#61

(2022-10-16, 09:42:37)user32 написа:  Пращат по ред на поръчките. Поръчах на 10ти една бройка със слушалките, ама още не са пристигнали в Берлин. Затова те питах.Благодаря ти.

И аз поръчах на 10, на 13 беше в Габко.
#62

(2022-10-16, 09:41:42)NoMaD написа:  Нови проблеми. Някои от потребителите се оплакват от странно поведение на Pixel 7 при скролване на контента на дисплея. Информацията върху него по време на превъртане се движи по-бързо от обикновено, а понякога, напротив, твърде бавно, сякаш сензорният слой не отработва целия жест на пръста върху дисплея.

https://www.androidpolice.com/google-pix...ng-issues/

Това ми се случва при няколко различни телефона във facebook и е нещо софтуерно между софтуера на телефона и конкретното приложение, даже последния път откровено ме дразни. В повечето случаи въпросния скролинг е във facebook или instagram, които са приложения на facebook (Meta) - еталон за бъгове, не знам не плащат ли на програмистите си, какво, ама това са най-бъгавите социалки ever. Особено сурат фермана...

Един ъпдейт и е готов. Хардуерно беше при S20 FE.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • VikeZ
#63

Това си е в реда на нещата при всички телефони от първи ревизии, след някой друг ъпдейт нещата в повечето случаи се оправят.

 
#64

Здравейте, сигурни ли сте, че когато идват от гугъл стора са и двете пратки (телефона и часовника) ? Понеже в сайта им пише, че е възможно да пристигнат по различно време.
Гледам, че в немския им сайт е изчерпан часовника, ако поръчам през английския им сайт дали ще стане схемата през габко?
#65

(2022-10-16, 12:22:53)NoMaD написа:  Това си е в реда на нещата при всички телефони от първи ревизии, след някой, друг ъпдейт нещата в повечето случаи се оправят.

Софтуерно е, да. Например и сега ми се случва като вляза в някои страници във facebook , например на една агенция на недвижими имоти като и вляза в страницата и забравям за кинтетично скролиране - мъчи се, лагва, и това е на 3 различни у-ва. В следваща страница на друга агенция примерно няма ядове. Мислъта ми е, че освен софтуера на телефона може и да е умрялата социалка.
#66

Pixel 7 Pro може да телефон с най-добрата камера към момента, но се оказа напълно неподходящ за игри. В Genshin Impact Test флагманът на Google загуби дори от Poco F3 със Snapdragon 870.
[Изображение: Capture028-large.jpg]
Източник

 
#67

На какво се базира този Tensor 2, на Exynos 2200 ли...?

Ако е така не би следвало да е такава издънка и по-скоро ще е софтуерно, ако е по-нисък клас (от типа на 1280) е нормално. Не знам Tensor в кой клас би следвало да се намира?
#68

Google Pixel 7 и 7 Pro вече може да се поръча и от Алиекспрес.

 
#69

Чак пък "вече" ( Магазина работи в алито от 31 май ), артикулите малко, скъпо е и нещата идват от Китай (чакане месец ++, митница...).
#70

Серията Pixel 7 предлага поддръжка на Face Unlock. Интеграцията на тази функция може да накара повече хора да насочат вниманието си към устройствата. Ако се интересувате от серията е добре да знаете, че Face Unlock системата не е толкова добра, както Face ID системата на iPhone. Първите тестове с Google Pixel 7 и Pixel 7 Pro също така показват, че функцията може да се използва единствено за отключване на екрана.

https://digital.bg/%d0%b7%d0%b0%d1%89%d0...b5-%d0%b5/

 
#71

Ако не се лъжа, Huawei P10 Lite също има Face Unlock, вероятно изпълнение като на Pixel 7, което няма нищо общо с FaceID на iPhone.
#72

(2022-10-17, 08:47:01)NoMaD написа:  Серията Pixel 7 предлага поддръжка на Face Unlock. Интеграцията на тази функция може да накара повече хора да насочат вниманието си към устройствата. 

Надали точно тази функция, която е налична от години в други телефони ще насочи вниманието на потребителите. По-скоро телефонът има други предимства
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • scorceni
#73

Миналата година анкетата за Pixel 6 показа, че има много потенциални купувачи, които биха искали да купят телефоните на Google, но офисите на компанията не присътстват на много места наред с другите големи производители на смартфони, така че много от феновете не можаха да закупят Pixel официално по местоживеене. Но тази година нещата са малко по-добре като телефоните вече са официално са достъпни в повечето страни.
[Изображение: gsmarena-003.jpg]
Източник

 
#74

(2022-10-16, 13:17:14)nedko1999 написа:  Здравейте, сигурни ли сте, че когато идват от гугъл стора са и двете пратки (телефона и часовника) ? Понеже в сайта им пише, че е възможно да пристигнат по различно време.
Гледам, че в немския им сайт е изчерпан часовника, ако поръчам през английския им сайт дали ще стане схемата през габко?

Mоят дойде с подаръка ,една пратка. От Германия, поръчан на 10ти , днес дойде 18ти.
#75

Честито и със здраве да си ползваш придобивката!

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)