Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 7 и 7 Pro ще предложат Tensor 2 процесори и нови модеми на Samsung
#76

(2022-10-18, 19:34:29)user32 написа:  Mоят дойде с подаръка ,една пратка. От Германия, поръчан на 10ти , днес дойде 18ти.

Още е рано може би да питам, но все пак можеш ли да споделиш мнение за батерия и thermals
Аксесоари
#77

Pixel 7 Pro - Обзор

 
#78

Направо съм бесен. Тези от Google са пълна трагедия. На 16.10.2022 през сестра ми (тя си е в Германия) си поръчах Pixel 7 Pro с часовника от немския Google Store. Поръчката си мина но тези идиоти на 18.10.2022 в 01:00 часа и пращат мейл, че транзакцията не може да бъде потвърдена и поръчката не може да бъде изпълнена и я връщат отново в стора да си пусне нова поръчка. Нооо промоцията с часовника вече я няма и е изтекла преди 1 час. Ако бяха и писали час по рано имаше поне 4-5 места от където можеше да се направи тази поръчка ,но не, те пращат мейл след като всичко е свършило. Писахме в чата на стора, но там буквално ни отрязаха. Дайте съвет как да ги наритам тези идиоти.
#79

(2022-10-18, 22:49:03)RelievedMaple5 написа:  Още е рано може би да питам, но все пак можеш ли да споделиш мнение за батерия и thermals
В събота се надявам да имам време за смяна на апарата и ще пиша за батерията след няколко дни ползване.
#80

(2022-10-19, 11:47:08)volkan написа:  Направо съм бесен. Тези от Google са пълна трагедия. На 16.10.2022 през сестра ми (тя си е в Германия) си поръчах Pixel 7 Pro с часовника от немския Google Store. Поръчката си мина но тези идиоти на 18.10.2022 в 01:00 часа и пращат мейл, че транзакцията не може да бъде потвърдена и поръчката не може да бъде изпълнена и я връщат отново в стора да си пусне нова поръчка. Нооо промоцията с часовника вече я няма и е изтекла преди 1 час. Ако бяха и писали час по рано имаше поне 4-5 места от където можеше да се направи тази поръчка ,но не, те пращат мейл след като всичко е свършило. Писахме в чата на стора, но там буквално ни отрязаха. Дайте съвет как да ги наритам тези идиоти.

Няма как да наритваш Гугъл. Big Grin 
Каква е причината да не е минала транзакцията - българска карта?
Пиеш студената вода и си поръчваш телефона ако те кефи - часовника и без тва не става...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
#81

(2022-10-19, 11:47:08)volkan написа:  Направо съм бесен. Тези от Google са пълна трагедия. На 16.10.2022 през сестра ми (тя си е в Германия) си поръчах Pixel 7 Pro с часовника от немския Google Store. Поръчката си мина но тези идиоти на 18.10.2022 в 01:00 часа и пращат мейл, че транзакцията не може да бъде потвърдена и поръчката не може да бъде изпълнена и я връщат отново в стора да си пусне нова поръчка. Нооо промоцията с часовника вече я няма и е изтекла преди 1 час. Ако бяха и писали час по рано имаше поне 4-5 места от където можеше да се направи тази поръчка ,но не, те пращат мейл след като всичко е свършило. Писахме в чата на стора, но там буквално ни отрязаха. Дайте съвет как да ги наритам тези идиоти.
Пиши им майл. Нищо не губиш. Опиши случая, прати им скриншотове от поръчката и всичко което имаш и чакай отговора.  Искай си подаръкът, подчертай, че не в теб вината и чакай отговора. По лошо няма как да стане.
#82

Картата си е немска и няма никакъв проблем с нея (ползва се постоянно), поръчката е направена от Германия. Знам, че часовника не е кой знае какво но въпроса е принципен. Нали уж са Google а не някой посредствен интернет магазин като нашите. Можех да направя поръчката от поне 3-4 места, но щяха да пратят часовника в последствие и затова го поръчахме от Google.
Пратихме мейл, да видим какво ще отговорят.
#83

Те нашите отдавна работят по-добре от международните магазини в които никога няма съпорт - в добрата стара България все още има ТЕЛЕФОН на който може да се звънне и да се разберете, ако не заплахите с КЗП винаги имат ефект.

За разлика от международните им извращения, на които или няма телефони, или има мейл, на който не ти отговарят или е някой долнопробен чат бот - най-омразното ми. Като попиташ за live agnet получаваш "we are epxeriencing high volumes of calls and we can't take your call right now and we are sorry but you can check our help page at...".

Така са им и банките, и застрахователите и авиолиниите - на никой не можеш да разчиташ. Затова и не ползвам международни картови доставчици като Revolut - неграмотни индийци в съпорта дето не отговарят по 10 дни и накрая ти лепват баналното "заети сме". С какво бе?

Не знам защо в чужбина не желаят да имат жив съпорт и телефони и ти лепват умрелия чат-бот или някой мейл на който никой не връща, понеже били много заети.

Та затова само Български доставчици, Български магазини и така. Е, предполагам сте в Германия но да споделя опита си е международните....

А как така не е минало плащането, по време на самото плащане не стана ли ясно дали картата е rejected или accepted, какво означава да я приеме и после да решат, че не е минало плащане? То ако не мине на момента не минава, иначе в банкирането сумата ако е минало може да стои до няколко дни като блокирана, това не е фактор.
#84

Картата я чарджат чак когато шипват продукта, по същият начин както в Амазон. Ти я даваш на 13.10 примерно, когато поръчваш, но те шипват твоят продукт на 18.10 и тогава пускат заявката за блокиране на сумата.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
#85

Трябва да важи датата на поръчката за часовника-подарък в такъв случай, дано му върнат отговор и да е позитивен.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)