Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Huawei P50/P50 Pro
#1

[Изображение: 768x432.jpg]

Коментирайте тук батерията на Huawei P50/P50 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали е бързо или не, но за няма три месеца, индикатора показва 99%. Зареждам го основно с оригиналното от P30 pro, 40W или с едно 20W уж за по добре, но не знам дали е такъв ефекта, който получавам.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#3

Моя е на близо шест месеца и и е 98%  зареждам го с неговото зарядно, незнам да ли е нормално но и на моя това го забелязах скоро

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#4

След забраняване на някой приложения в бекграуда , батерията е доста по добре нощем, ако не ползвах AOD сигурно ще се докара до 2-3 процента. Фейсбук примерно при мен сваляше много нощем, постоянно отбелязваше някаква активност. Сега съм му забранил всичките 3 опции за стартиране и изпълнение и разликата е фрапираща.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#5

(2023-02-05, 12:17:42)alexhf написа:  ...Фейсбук примерно при мен сваляше много нощем, постоянно отбелязваше някаква активност. Сега съм му забранил всичките 3 опции за стартиране и изпълнение и разликата е фрапираща.

https://hicomm.bg/novini/facebook-mozhe-...newsletter

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

(2023-02-05, 16:55:47)alexbg67 написа:  https://hicomm.bg/novini/facebook-mozhe-...newsletter

Да го подухнат, адаш. Сега ще ми източат... 🙂

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#7

Някой попадал ли е някъде на сравнение между батериите с Кирин и Снапдрагон, че доста клипове изгледах и все P50 pro e с Кирин, и се представя доста добре спрямо останалите. В момента не се оплаквам от бързо изтощаване, даже мисля си е направо добре.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#8

разликата е огромна в полза на кирина
Цитирай
#9

(2023-02-12, 12:39:10)juventusarl написа:  разликата е огромна в полза на кирина

Предполагам, че е така, но ми се ще нещо по конкретно. Гледам в началото P50 pro, явно е имал и софтуерни проблеми, колеги казват, че греел много и тн. В момента телефона ми е лед студен, а пусках 4 пъти Antutu.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#10

Грееше докато се напасна батерията и докато се зарежда и го човъркаш.Сега леко грее при второто.Иначе за около година ползване е на 97% при ежедневно зареждане с неговото си зарядно.
Цитирай
#11

Добър ден някой да е забелязал че батерията след последното обновяване на emui се разрежда много по бързо

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)