Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor band 6 vs. Huawei band 6 vs Mi Band 6
#1

Здравейте. Ще взимам подарък за 8март и се чудих между тези две гривни, коя повече си заслужава. Хонъра не е ли като Huawei Watch или се бъркам? Цените са им еднакви и видимо изглеждат еднакви.
Няма да се ползва за спорт, по скоро като часовник и за известия. Мога и Mi band 6 да взема. Между трите коя ще ми препоръчате?
Цитирай
Аксесоари
#2

Honor band 6 по спомен мисля, че е с lcd дисплей, а huawei e с амолед. Huawei взимай. Останалото е еднакво.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • Just
Цитирай
#3

Гледах, гледах, еднакви са, амолед, 14 дни батерия, сензори, всичко изглежда същото. Ще се спра на Хуауея.
Цитирай
#4

Часовник не се подарява.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Just
Цитирай
#5

(2022-03-05, 15:59:47)airbus написа:  Часовник не се подарява.

Добре де, ще си го откупят с 2-5лв. Знам, че не е хубаво, но сано такова си няма.
Цитирай
#6

Виж на какъв телефон ще се ползват и вземи (по възможност) каквато е марката на телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Just
Цитирай
#7

Взех Хуауей. Телефона е такъв, а и от към ъпдейти мисля, че повече се подържа oт Honor.
Цитирай
#8

На жена ми за РД ѝ взех точно Huawei Band 6. Ползва го с телефон от същата марка и е доволна. Като за гривна има богата функционалност.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Just
Цитирай
#9

Ползвам Huawei band 6 вече година.
От известно време забелязвам промяна в издръжливостта на батерията. Сякаш наполовината падна капацитета. Нищо не съм променял. Дали има гаранция батерията? Взимана е от Емаг.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)