Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] DiXperia3_'Impossibly Perfect'
#76

Няма такова човече при мене,отключвам го,пиша пин тръгва и ми дава форс клоуз на Setup Wizard.

Samsung Galaxy S3
Цитирай
Аксесоари
#77

Тогава някой с този ром да изкаже мнение Smile
Цитирай
#78

Здравейте,
реших и аз да пробвам този ром, но нещо не правя както трябва явно защото след всичко - 1час след инсталацията на самият ром започвам да инсталирам аддоните и в момента в който се опитам да инсталирам "15) Google stuff (flash if you're using Market, Google Sync, GMail, GTalk and other Google things) " или по-точно "GoogleServicesFramework.apk" и ми дава "Force close"...след това инсталирам самият маркет и край... "Force Close" 2,3 пъти един след друг?

телефона е с baseband: 2.1.71, Kernel 2.6.29-00054-g5f01537

Моля помагайте колеги - кажете къде бъркам?

ЕДИТ: Мисля, че открих грешката си, а именно АЗ инсталирам адоните като ги разархивирам и после едно по едно апк-тата вътре и то крашва. Сега се досетих, че може да е инсталират през рекавъри и май стана Blush

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай
#79

Много правилно си се сетил, всички файлове се инсталират през xrec Wink
Цитирай
#80

Най-добрият РОМ който съм слагал до момента (смених поне 3 след като се отказах от официялният)- зная, че е рано да го хваля но определено това не е моят телефон Dance страхотен е, само се чудя защо не е събрано всичко директно в рома?

SE x10i 2.3.3 6.0.B.0.743 V2.0 "Achotjan Stock Remplacement Rom"
Acer Aspire S3-391 W8
Цитирай
#81

Логично, за да е възможно най-лек и защото колкото хора има на този свят толкова и различни приложения биха искали да имат на телефона си. За това избора е оставен на хората, а не на разработчика.
Цитирай
#82

Колеги, не мога да изтегля
Link: http://www.mediafire.com/?nptfitktv2a9827

Дава ми постоянно:
Processing download request

Така стои въпроса и с приложенията за маркета . При вас така ли е , или грешката е при мен. Ако има другаде линк за приложенията моля да ги изпратите. Благ. предварително.

P.S. Всичко работи- явно проблем е имало със сървъра. Лека вечер на всички X10-ки
Цитирай
#83

Едно въпрос-че. Ако фласшна този РОМ като преди това сам бекъпнал вълка и ако неми хареса този и дам рестор на вълка ще си го върна ли? :unknw:
Цитирай
#84

Разбира се, точно както си го спомняш последния път преди да бекъпнеш :cheers:

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#85

Много благодаря за точния и бърз отговор! ;-)

Супер!
РОМ-а за сега e много бърз и мазен. Dance

Crazy Но линка за Трак АйДи не работи.
Моля помогнете!!! Angel
Цитирай
#86

Е как няма да е бърз, като няма нищо в него...

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#87

Моля ви ако някои зае как да намери зип-а на Трак Ай Ди дайте линк че този в аддоните не работи :capitulation:
Цитирай
#88

Пробвай Шазам или някоя друга...достатъчно добри програмки, като ТракАйДи са Smile

SE Xperia x10i, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#89

Пробвах но не мисля че са като Трак Ай Ди Rolleyes
Цитирай
#90

някой ще бъде ли така добър да даде трак ай ди-то и апп за камерата...мегаъплоуд са го скапали...

едит: http://www.mediafire.com/?qj70cvvnmcc2j от тук само камерата стана...трак айди-то май трябва да се влашне през рикавъри..?
Цитирай
#91

Ето го trackid-to :cheers:
http://www.mediafire.com/?v77p9mq1ab7z3u8

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
#92

Denie46 написа:Ето го trackid-to :cheers:
http://www.mediafire.com/?v77p9mq1ab7z3u8


мне...през рикавъри трябва да се флашне...

а защо като копирам контактите с Contact2Sim ми изписва кой ме търси но в указателя няма никакви контакти....изписва ми ги само регистъра с повиквания
Цитирай
#93

Благодарско Denie46!!! :bow:
Цитирай
#94

Бихте ли споделили какви апп-ове сте сложили?
Цитирай
#95

защо не ми показва контактите копирани от сим картата със Contact2sim...моля ви споделете
Цитирай
#96

Влез в настройките на Контакт листата и виж какво е маркирано като видимо.
Цитирай
#97

и да е маркирано и да не е...никаква разлика..нещо от орязаното ма не нмога да разбера кое е... Sad Sad Sad
Цитирай
#98

защо widgettimer.apk [Изображение: ray31.jpg]
не работи с тоя РОМ...какво му трябва за да работи.. Sad Sad Sad Sad
Цитирай
#99

Не знам дали някой ще ми обърне внимание но все пак да попитам. Има ли начин в менюто където пише Теми да го накарам да работи(защото изписва че Това действие не може да се изпълни от никое приложение) и да си кача съответно теми?
Благодаря ви!!! :confused:
Цитирай

Здравейте Х10ки и аз се престраших и се радвам вече 3ти ден на новият РОМ. До момента бъг не съм открил всичко върви супер плавно, а и от RAM та се използват само 96МБ на фона на Android 2.3.3 който използваше (поне при мен) около 180МБ. Аз го инсталирах по следният начин: след като минах всички стъпки описани в началото на темата стартирах телефона видях колко е гол Big Grin, рестартирах, качих си всички неща които ми трябват, рестартирах, и си направих BACKUP на data-та за да не се занимавам да инсталирам всички програми наново а и така ми се запазиха SMS-ите и контактите, регистъра на повиквания и т.н. И понеже ми липсваха някой неща като Алармата и други които бяха с линкове към megaupload експериментирах по следният начин и се получи:

1. Намирам каквото ми трябва тук: http://www.mediafire.com/?qj70cvvnmcc2j
2. Разархивирах вече готов zip (примерно Clock_Widget_DX3.zip) и заместих сваленото .apk във system/app.
3. Направих нов архив на system и META-INF, качих го на картата и инсталирах през xRecovery.

с 2 думи РОМа е супер Rock



04.06.2012 БЪГОВЕ

1. Когато тръгна да пиша web адрес в браузъра и натисна върху адрес бара браузъра се скрива и се виждат само клавиатурата и фоновата картинка, с натискане на кой да те бутон от клавиатурата пак се появява браузъра.

2. За 2ри път след поставянето на SIM карта в друг апарат, при връщането й обратно изчезват всички SMS-и.

Sony Xperia Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)