Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] DiXperia3_'Impossibly Perfect'

Може ли да качите всички апк файлове който са от megauploid в някой друг сайт, че някой важни не мога да ги сваля и всичко се прецаква.

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай
Аксесоари

Хаха, Animal, от сутринта те гледам, че само по някакви стари ромове се хвърляш.

Къде ги намери, да ги тупаш от праха? Big Grin
Цитирай

GH0STFACE написа:Хаха, Animal, от сутринта те гледам, че само по някакви стари ромове се хвърляш.

Къде ги намери, да ги тупаш от праха? Big Grin


Ми писна ми само от ромове с бъгове... Пък имам и малко свободно време.. Big Grin
Привърженик съм на MIUI предимно, но само с бъгове и стоковото не ми харесва.
Писна ми вече. Този съм го използвал и знам че е уникат. Няма грешки при него.

Трябва ми само камерата и алармата (apk) ако някой може да ми ги даде ще съм му благодарен.
EDIT: Трябва ми Camera, Alarm/Clock

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

Що не прегледаш направо DiXperia8

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1693489
Цитирай

И този има бъгове.. Няма ли как от стоков 2.3.3 да взема камерата ?

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

Ти можеш да я вземеш, ама на дали можеш да я сложиш където искаш.

Ако ти се пишат драйвери....
Цитирай

Искам да е сложа в този ром, но тук apk файла за камерата не работи.

EDIT: Не мисля, че ще има проблем.

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

Съжалявам за втория пост но ми трябва спешно стоковата камера в апк файл.. някой може ли да ми е даде ?

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

CsAnimal написа:Съжалявам за втория пост но ми трябва спешно стоковата камера в апк файл.. някой може ли да ми е даде ?


http://minus.com/lbwUoI1K6ysHZO

Тук са камерата и алармата, но са зип-файлове, инсталират се с рековъри. А рома наистина е уникален,де що излезе Ром и го пробвам, но този и на Волф имат най-малко бъгове .

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай

8-цата е нечувана,за сега най-бързия ром,който съм ползвал.При това съм с "Light"версията,не искам да си представя какво ще е с "Gaming".Дори скоро мисля да направя едно късо дарение на Dikej,за да се обедя наистина Smile !

По-добре як и тъп, от колкото само тъп.
Цитирай

Има вероятност с този ром да си загубите смсите и контактите за това задължително правете бекъп. Ползвам го от половин година вече наистина е доста добър но тези неприятни бъгове много дразнят. Също така при използване на някой музикални плеъри се случва звука да минава през слушалката и е необходим рестарт.

Sony Xperia Z
Цитирай

В xda има нова версия с последния софтуер на сони, потърси за Dixperia8.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Denie46 написа:В xda има нова версия с последния софтуер на сони, потърси за Dixperia8.


Измислен ли е начин как да се оправи лага с камерата при 720p при този ром, защото той е наистина стабилен до камерата ме спира да го сложа.

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

На ром-а му трябва време да се "намести", след това лага изчезва, забелязвал съм го и при стоков ром.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай

Някой може ли да ми даде линк към рома дихпериа 8 гейминг версия, че нещо не мога да се регестрирам в хда форума, за да пиша ЛС на колегата ?

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай

CsAnimal написа:Някой може ли да ми даде линк към рома дихпериа 8 гейминг версия, че нещо не мога да се регестрирам в хда форума, за да пиша ЛС на колегата ?

Трябва да си донейтвал, тоест да си "Premium User", и да си му помогнал, иначе няма да ти го даде Smile

:power: Sony Ericsson Xperia X10™ - ***FeraLab*** :power:
UnlimiteD POWER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)