Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за зарядно -S22
#1

Здравейте, искам да попитам, тъй като няма зарядно в комплекта, какво зарядно да се закупи. Видях, че има 25w super fast charger, има и 45w, но знам, че то е за S22+. Какво да взема - 25w ли? Другият въпрос е може ли да се ползват други зарядни, например имам от S10, което пак се води fast charger?
Цитирай
Аксесоари
#2

За момента не виждам смисъл от покупката на 45W зарядно, взимай едно 25W или си ползвай старото от S10-тката.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#3

Взимай 25W зарядно, разликата при зареждане с другото е минимална.

 
Цитирай
#4

Чистия S22 поддържа до 25W зареждане, S22+ и Ultra поддържат до 45W (но разликата в скоростта на зареждане е малка).
S10 има 15W адаптер. Ти си прецени дали да купуваш нов адаптер или да си ползваш този от S10, който ще е по-бавен от 25W, но не мога да кажа точно с колко (едва ли ще е фрапантна разликата).
Цитирай
#5

25w e една идея по-мощно отколкото се очаква, равнява се или е по-добре от 33w на други марки. А 45W няма ефект реално освен ако целта е е къси частични заряди т.е. разликата би била горе долу ок ако зареждаш от 30 до 70% примерно където ще имаш едни 10% преднина т.е. едното ще е стигнало 60% а другото 70%.
Цитирай
#6

Ясно, ще взема едно 25w и ще си ползвам едното от S10, че имам две. Другото ще отиде с продажбата на телефона. Благодаря на всички отзовали се.
[-] 1 потребител изказва благодарност на smokie за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#7

Ползвай си старото, няма да усетиш разлика почти. Аз ползвам от LG-то ми 16 ватово зарядно и времето на заряд на Ултрата е достатъчно добро.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • milss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)