Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 6/ 6 Pro Android 13 DP2
#1

Една тема за Андроид 13, какво работи, какво не, какво е новото, какво ни дразни и какво ни харесва...
А сега малко предистория защо реших да сложа Android 13. От вчера официално имам и Developer Preview 2!  Cool

Декември Ъпдейт:
Когато взех телефона беше около Коледа и беше с декемврийския ъпдейт и тогава помните цял свят изрева от обхвата. И наистина в София може и да е ОК и големите градове, но ако излезеш дори по магистралата - обхвата се губеше често. Проблемът главно за мен беше, че докато пътуваш оставаш закачен на една клетка докато не я изгубиш...Не минаваше автоматично на клетка с по-добър сигнал.


Януари ъпдейт:
Нямаше такъв
Февруари ъпдейт:
Нещата си дойдоха на мястото с обхвата но в един даден момент ми изчезна WIF. Каквото и да направя след рестарт се появява, но като телефона заспи и няма WIFI.
Затова реших да мина на бета версията - 12L. Там се оправи и си имах WIFI. 
Март ъпдейт:
Тук пак се получи мазало и то с разговорите. Докато говорих имаше два досадни бъга - единия е, че имаше заглъхване по време на разговор, от другата страна ме чуват, но аз тях не. Втория проблем пак по време на разговор се получаваше продължителен бийп пак за около 5 секунди и пак не чувам хората отсреща.
Android 13 DP1:
Тази версия я пропуснах.
Android 13 DP2:
Засега всичко работи ОК, има WIFI, има добър сигнал по време на разговори. Ще тествам как е покритие и сигнал, като ми свърши карантината след 4-5 дни...
Имам само един досаден бъг, че жест за назад не винаги сработва.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • fernando, NoMaD, Victormihov
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)