Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Watch Lite впечатления
#1

Здравейте! Имате ли впечатления за Xiaomi Watch Lite? Бюджетен вариант е и по ревюта не отстъпва на скъпите си алтернативи.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много зависи какво си ползвал досега, за какво ще го ползваш и какви са ти очакванията и изискванията.
Ще видя две ревюта и ще кажа какво не ми харесва на мен, но имай предвид, че няма да съм много обективен защото дори приложението за синхронизация(mi fitness) ми идва постно на фона на Zepp.
Добрата новина е, че ако си имал някаква носима Електроника на Xiaomi или huami/amazfit/zepp можеш да си прехвърлиш данните към новото приложение, за да не ти започват от нула статистиките. След малко ще допиша този пост с впечатления.

За част от функциите може да видиш какво има писано за Mi watch revolve/Mi color watch, както и ревюта на приложението Mi wear (което вече е Mi fitness).

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100442 - Mi wear 2.0.0 първи впечатления
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100267 - mi color watch - Първи впечатления


Moже просто да се окаже, че Bip S ще ти върши повече работа, или някой от GTS-ите на Amazfit

Kaто за начало Mi watch lite поддържа само 11 спорта:
Outdoor running, Treadmill,
Outdoor cycling, Indoor
cycling, Freestyle, Walking,
Trekking, Trail run, Pool
swimming, Open water
swimming, Cricket

Виж дали не липсва нещо, за да не се ядосваш.
Това с 9-те дни батерия може да се окаже 5. Виж дали не ти е малко.

Каишки? Лесно ли се сменят? Има ли избор? Достъпна ли е цената?

И самата цена на часовника дали е достатъчно ниска, че да прежалиш някои от минусите (евентуалните)


Ревютата не ми дадоха нужната информация, така че нека и другите се изкажат по въпроса
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • g.b.g.
Цитирай
#3

Имах Smart Band 4 преди и сега наистина ще е по-лесно да прехвърля информацията Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на g.b.g. за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Аз го имам.
Не знам какво да кажа, освен че си работи. Малко базови функции има, но поне ги върши добре. Най полезното за мен се оказаха нотификациите. Винаги научавам когато имам такава. Но все пак това е и идеята на смарт часовниците.
Относно функциите е по скоро смарт гривна от колкото часовник. Стъпките добре ги отчита.
Батерията при нормално ползване държи точно 4 дена. Но последно време го изключвам през нощта и успявам да докарам до 5-6 дена живот на батерията.
За нещо по специфично, питайте  Smile

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)