Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети

Докога ще получаваме т.н. големи ъпдейти? Мисля, че оттук насетне ще ни пускат само секюрити.


Цитирай
Аксесоари

Би трябвало получим и 6.1 и това е. После само секюрити ъпдейти.
Цитирай

Започнало в тестването на One UI 6.1 за модел A52s.
Цитирай

Galaxy A52 4G започва да получава  Android 14. Актуализацията е в размер 1.2GB и е под формата на One UI 6.0. Това е третата и последна основна версия, която достига до устройството, което дебютира с Android 11.

Източник

 
Цитирай

Дойде и февруарския пач A52s


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 5 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • babajaga2012, bobibmv, esil2, icho, Nenko_16
Цитирай

Най накрая се сетиха, щеше да бъде жалко да спрат поддръжката на тази изпитана машинка.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

(2024-03-08, 15:33:00)esil2 написа:  Най накрая се сетиха, щеше да бъде жалко да спрат поддръжката на тази изпитана машинка.
Мда, хич не е лош модел за А серията им.

Ще е добре за нас потребителите скоро да има отново подобен със Снап и като цяло с добра сглобка.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk


[-] 2 потребители изказват благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • esil2, izibizi
Цитирай

За момента най-добрия им телефон от А серията, който са правили. Гледайки тестовете на новия им ексинос във предстоящия А55, отново е на кантар със 778G Snapdragon. А тук говорим за телефон от 2021 срещу най-балансирания им средняк от 2024г. Жалко, че ще го оставят на андроид 14 и няма да продължат съпорта, в телефона има хляб поне още 2-3 години и поне 2 нови версии на ОС до Андроид 16.
[-] 5 потребители изказват благодарност на panew за това мнение:
  • esil2, icho, izibizi, Nenko_16, stihlkata
Цитирай

Да, много сполучлив модел. Когато го купувах бях впечатлен какви характеристики предлагаше за цената си.

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
[-] 3 потребители изказват благодарност на Droidan за това мнение:
  • esil2, izibizi, Nenko_16
Цитирай

Телефончето е страхотно. Мен единствено ме дразни камерата. Така и не можаха да напишат свестен софтуер. За сравнение прилагам снимки направени преди 9 год. с Microsoft Lumia 650, телефон с 8 MP камера.


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg Screenshot_20240309_225206_Facebook.jpg Размер: 294.2 KB  Сваляния: 179
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Аз инсталирах camera assistant ама не виждам подобрение, иначе няма да е лоша ако малко я пипнат камерата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

Здравейте на всички,
Моля за извинение ако нарушавам правилата на форума и задавам въпроса си във вече отворена тема, но все пак мисля, че е по нея:
След последния ъпдейт до UI 6 телефонът ми (А52s 5G) започна редовно (по няколко пъти на ден) да се рестартира, а и много често увисва за 10-15 секунди на конкретно приложение, през което време можеш да използваш всичко друго. Самият Андроид издава системно съобщение, че не получава отговор от увисналото приложение и ме пита дали да го затвори. Ситуацията не се промени след ресет до фабрично състояние - дали някой друг има същия проблем и е намерил решение?
Благодаря!
Цитирай

Прецакал се е нещо,2 имам на жената и детето и игри и чатове всичко върви,нямат оплаквания,преисталирай го ама не змам как,аз търся начин да го руутна и ще си купя и аз
Цитирай

(2024-03-19, 13:55:22)go6071 написа:  Прецакал  се е нещо,2 имам  на жената  и детето и  игри и чатове  всичко  върви,нямат оплаквания,преисталирай го ама  не змам как,аз  търся  начин да го руутна  и  ще си  купя  и аз

Да, прецакал се е, но какво ли ... преинсталирах го, не се оправи. Чуденето ми е дали е от ъпдейта или някой сериозен вирус се е намесил...
Цитирай

И мартенския пач дойде (A52s)
[-] 2 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • icho, Nenko_16
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)