Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети
#51

(2022-04-16, 06:43:47)Sev написа:  А самото приложение да не приспано?


Не, но сутринта се беше обновило. Явно е имало някакъв временен проблем от самото приложение.

Samsung Galaxy A52s
Цитирай
Аксесоари
#52

Случва се, може и да е имало проблем със сървърите им.

 
Цитирай
#53

Нова актуализация А52 s 5G[Изображение: de57a293dacbac2db771f937d83bac12.jpg][Изображение: 333df50d0b355d088a05be3750a15e9d.jpg]

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай
#54

(2022-04-18, 12:30:05)icho написа:  Нова актуализация А52 s 5G[Изображение: de57a293dacbac2db771f937d83bac12.jpg][Изображение: 333df50d0b355d088a05be3750a15e9d.jpg]

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

Не е нов, просто сега идва за TIM
Новият е CVD1
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • icho
Цитирай
#55

Нова актуализация

Samsung A52s 5G
[-] 3 потребители изказват благодарност на Sith за това мнение:
  • icho, Nenko_16, Riger
Цитирай
#56

Има нова актуализация за А52s в момента я инсталирам с размер 984МВ, ниво на поправка на защитата за месец май
[-] 3 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • icho, Nenko_16, Riger
Цитирай
#57

Пре.баха рамплюс функцията. Приложението Грижа за устройството взе да крашва, и няма достъп до функцията след днешния ъпдейт- А52s
[-] 2 потребители изказват благодарност на somosa за това мнение:
  • esil2, Riger
Цитирай
#58

@somosa
Благодаря за коментара, аз вече се набутах с ъпдейта сутринта. Жена ми има също SGA52s, така че ще го пропусне. Странно защо Самсунг пишат едно и също за последните две актуализации тук:
• Защитата на вашето устройство е подобрена
При положение, че след актуализацията от днес има системно приложение за RAM, което се бъгва. И при мен е така...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#59

Честно не мога да повярвам, че говорим за Самсунг тук. Всичко това, след всеки нов ъпдейт да се омазва нещо, беше характерно за Шаоми.
Не знам наистина какво им става на корейците, но нещо взеха много да се излагат.
Днес разцъках на едно Шаоми за около 15 Мин, за да му оправя настройките. Ми 11Т е моделът с МТК 1200 процесор. Мазен, плавен и без грам лаг, а му възстановявах бакъпа, теглих му ъпдейт на андроида и му актуализирвах над 20 програми в маркета. Чаках само нещо да лагне и да се заям със собственика. Еми честно, направо ми идваше да му доплатя и да се отърва от моя А52 5G.
Всички тези постоянни микро лагове на самсунга ме изнервят адски много. Не знам как е при колегите с s-ката и техния 778 процесор, но със 750 е ужас на моменти.
И тази рам плюс функция е най-безмисленото нещо в този телефон. Изобщо не виждам и 1% подобрение с нея спрямо преди това. А дали ще е 2гб или 6 си е маркетингова глупост. Дано някой да ме обори, че не съм прав.

Отделно още не могат да оправят лага докато говоря по телефона и получа съобщение. Издърпам ли лентата за известия и все едно се изобразява с 5 кадъра в секунда.
Всяко пускане на клип в ютуб е пак съпроводено с лаг при изобразяване на анимацията отдолу нагоре.
При мултитаскинга пак има винаги лаг ако превключва бързо между програмите.
Абе... Разочарован съм!
Цитирай
#60

Здравей, търся си нов телефон. Бях се спрял на а52s 5g, но от изписано то за телефона в форума. Започвам да се чудя. Въпроса ми е след последните упдейти от април и май, решен ли е проблема с рестартирането или да се ориентирам към другия избран от мен телефон - mi 11 lite 5g Ne.
Цитирай
#61

(2022-05-11, 19:57:10)Bearsm написа:  Здравей, търся си нов телефон. Бях се спрял на а52s 5g, но от изписано то за телефона в форума. Започвам да се чудя. Въпроса ми е след последните упдейти от април и май, решен ли е проблема с рестартирането или да се ориентирам към другия избран от мен телефон - mi 11 lite 5g Ne.

Вземи си Poco F3. Уникален телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • icho
Цитирай
#62

Аз съм с 52s и досега не съм имал нито един от изброените проблеми ,телефона върви супер мазно и бързо не ми е лагвал никога , като телефона се ползва толкова че се налага да го зареждам през деня

Samsung A52s  5G
[-] 3 потребители изказват благодарност на stihlkata за това мнение:
  • evamb, icho, sapiora
Цитирай
#63

Явно, зависи къде е сглобен телефона някой се оплакват много, други като теб нямат оплаквания.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bearsm за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#64

(2022-05-11, 19:57:10)Bearsm написа:  Здравей, търся си нов телефон. Бях се спрял на а52s 5g, но от изписано то за телефона в форума. Започвам да се чудя. Въпроса ми е след последните упдейти от април и май, решен ли е проблема с рестартирането или да се ориентирам към другия избран от мен телефон - mi 11 lite 5g Ne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE е тънък, обикновено се използва за хвалба, носи се без протектор и т.н.. Иначе не е нещо кой-знае какво. Но за това има друга тема, зависи от UI предпочитанията. Рестартиране и при двата SGA52s, които наблюдавам няма и не е имало. И с батерията няма проблеми. Единственият проблем, откакто имам телефона се получи днес, след като RAM+ функцията се бъгна. Не е болка за умиране.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • icho
Цитирай
#65

(2022-05-11, 20:07:59)stihlkata написа:  Аз съм с 52s и досега не съм имал нито един от изброените проблеми ,телефона върви супер мазно и бързо не ми е лагвал никога , като телефона се ползва толкова че се налага да го зареждам през деня

След днешния ъпдейт работи ли ти функцията рам плюс или още не си ъпдейтнал
Цитирай
#66

При мен не работи

Samsung A52s 5G
Цитирай
#67

(2022-05-11, 19:54:50)XAn4ETO написа:  ...
И тази рам плюс функция е най-безмисленото нещо в този телефон. Изобщо не виждам и 1% подобрение с нея спрямо преди това. А дали ще е 2гб или 6 си е маркетингова глупост. Дано някой да ме обори, че не съм прав...

Toва с рам плюс идва от Андроид 12. Swap има при доста операционни системи, но почти никога не помага. Прав си...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#68

Освен рам плюс прецакаха и редактора на снимки в галерията. Бях си сложил гумичка за изтриване на обекти но след ъпдейта изчезна няма я.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • Riger
Цитирай
#69

Аз ъпдейтнах преди час и няма разлика от преди, всичко си работи освен гумичката, да, но не се учудвам понеже отделно я сложих.

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай
#70

(2022-05-12, 12:09:50)tendenzy написа:  Аз ъпдейтнах преди час и няма разлика от преди, всичко си работи освен гумичката, да, но не се учудвам понеже отделно я сложих.

И рам плюс го няма. Иначе за гумичката се чудя дали няма някоя по нова версия на редактора да пробваме с нея. Последната с която работеше гумичката е 3.0.22.25 ако някой е успял да намери и инсталира по нова нека сподели работи ли гумичката. Ако знаех че тази актуализации ще направи тези бели не бих актуализирал ама знае ли човек.
Цитирай
#71

Пробвах с 3.0.23.43 и имам гумичката. Рам плюс аз имам, то не че ми пука за тази глупост ама..

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай
#72

Здравейте как може да се оправи рам плюса да работи?

Samsung а52s
Цитирай
#73

Щом е спрян от Самсунг - не
Като цяло няма никакъв смисъл от него
Цитирай
#74

(2022-05-12, 22:06:42)tendenzy написа:  Пробвах с 3.0.23.43 и имам гумичката. Рам плюс аз имам, то не че ми пука за тази глупост ама..

Май си единствения дето има рам плюс.
Иначе от къде свали тази версия на редактора би ли дал линк
Цитирай
#75

(2022-05-13, 07:14:18)esil2 написа:  Май си единствения дето има рам плюс.
Иначе от къде свали тази версия на редактора би ли дал линк

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-el...3-release/

Често ъпдейтвам до последна версия системни приложения като device care и др. чрез apk-та, може би заради това нямам проблеми с рам плюс, кой знае.

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на tendenzy за това мнение:
  • esil2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)