Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - Актуализации, проблеми, съвети

Има актуализация

Samsung A52s  5G
Цитирай
Аксесоари

И след тази актуализация гумичката продължава да не работи, версията на редактора е 3.0.25.33.
В apkmirror има нова версия 3.1.07.24 но не може да се инсталира за да се пробва с нея дали ще заработи гумичката.
Цитирай

Аз още нямам ъпдейт. Пише че 3.1.x версията на едитора си има гумичката и другите инструменти но явно тази версия е за One UI 5, понеже доста приложения вече излизат за 5цата дори мернах новата икона на галерията, а вече това дали ние ще ги имаме инструментите в One UI 5 и другите липсващи неща като smart widget etc. не е ясно. Ползвам кракнат smart widget ако някой иска да го пробва ще го кача.

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай

(2022-09-07, 12:44:46)stihlkata написа:  Има актуализация
Само пачове за сигурност или има и нещо ново?

 
Цитирай

Да, последният ъпдейт е A528BXXU1CVH6 от 07.09.2022 за Galaxy A52s 5G (SM-A528B)
Става дума за:
• Стабилност и надеждност (Поведението на устройството е подобрено).
• Защита (Устройството е защитено с подобрена защита).

Източник: тук

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • icho
Цитирай

Това е новият ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P20 Pro
Xiaomi MI 10T Pro
Samsung A52s
Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на shmatka88 за това мнение:
  • icho
Цитирай

(2022-09-08, 09:16:53)tendenzy написа:  Аз още нямам ъпдейт. Пише че 3.1.x версията на едитора си има гумичката и другите инструменти но явно тази версия е за One UI 5, понеже доста приложения вече излизат за 5цата дори мернах новата икона на галерията, а вече това дали ние ще ги имаме инструментите в One UI 5 и другите липсващи неща като smart widget etc. не е ясно. Ползвам кракнат smart widget ако някой иска да го пробва ще го кача.
Предполагам ако се инсталира най новата версия на редактора може и да се появи гумичката но не става, тръгва да се инсталира демек да се актуализира и изписва, че приложението не е инсталирано.
Цитирай

Аз съм със Samsung Galaxy A52 и съм много доволен. От батерията не мога да се оплача, защото не седя постоянно на него, но колежка е със същия и каза че бързо й пада батерията.
Цитирай

Само аз ли все още нямам ъпдейта за септември?

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай

Налична е актуализация за A52s за месец октомври, преди малко актуализирах с надеждата да се появи въпросната гумичка във фоторедактора но уви нищо не става и пак не дава възможност за актуализиране на редактора от apkmirror
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

Това ли е въпросната гумичка, щото при мен никога не е изчезвала [Изображение: 67ac792635f09fa731f52ebe7e2c8319.jpg]

Изпратено от моят SM-A528B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Не е това с него не може да триеш, долу в дясно натискаш трите точки и се отварят опции на редактора там беше гумичката. Имаше публикувано тук в раздела за А52 приложение за изтриване на обект и след като се инсталира се появяваше тази гумичка само, че преди два ъпдейта прецакаха нещата. Последно гумичката работеше с версия на редактора 3.0.23.43 в apkmirror има и по нови версии с които може и да се получат нещата но от samsung нещо са прецакали нещата и не дава възможност за обновление.
Цитирай

Ето кога да очакваме Андроид 13

   
[-] 6 потребители изказват благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • esil2, icho, panew, shmatka88, stihlkata, valkov2
Цитирай

В нета има инфо, че A52 4G получава Андроид 13 в Русия

A525FXXU4CVJB
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • shmatka88, stihlkata
Цитирай

Значи скоро ще е при нас! Долу горе седмица след датата при тях.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

[Изображение: Screenshot-20221121-115003-Software-update.jpg]от преди мъничко. Сега го свалям, около 2 GB е.
PS става дума за A52 4G
[-] 3 потребители изказват благодарност на chocH за това мнение:
  • icho, stihlkata, XAn4ETO
Цитирай

Хайде споделете нещо де 🙃 Ние с 5G версията явно ще трябва да почакаме още малко.
Цитирай

Първо впечатление - самата актуализация се инсталира за около 10 минути + 5 минути за оптимизация на приложенията. Не съм от онези, които връщат към фабричните след актуализации. Всичко се актуализира без проблем. Визуално промените не са драстични - бих казал, че са приятни. Анимациите и като цяло телефонът се усеща по-пъргав. Не съм забелязал забавяне (даже с One UI 4.1 ми беше по-тромав).
За батерията не мога да кажа нищо засега.
[-] 4 потребители изказват благодарност на chocH за това мнение:
  • shmatka88, stihlkata, valkov2, XAn4ETO
Цитирай

Един бърз въпрос и от мен, че съм притежател на A52s след почти 5 годишно ползване на LG G6 Big Grin, та има ли как горе часовникът да се премести от ляво в дясната страна?
Цитирай

Сваляш fine lock от плей стора и от там търсиш и сваляш плъгина QuickStar.

Galaxy S23 256 | Galaxy Watch4 44 | Galaxy Buds 2
Цитирай

A52 5G

Android 13

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай

A52s токущо и аз получих андроид 13
След 30 мин. ползване мога да кажа че съм доволен усетих веднага по плаваната и бърза работа

Samsung A52s  5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на stihlkata за това мнение:
  • ivoli77, XAn4ETO
Цитирай

И при мен на A52s дойде в момента го тегля

И първите не добри впечатления са, че някои програми като Igo Nextgen, Cube ACR и Vidmate вече не работят и трябва да се търси заместваща алтернатива.
Цитирай

И при мен дойде големия ъпдейт Сега се инсталира.

Samsung A52s 5G
Цитирай

Инсталирах ъпдейта на 13ката на A52s, телефона си върви мазно и без ядове. Очаквам да видя батерията дали ще се държи различно в следващите дни.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)