Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забавяне при светване на екрана
#1

Здравейте.
От няколко дни имам странен проблем е с телефона (Redmi note 9 pro) - когато тапна два пъти по дисплея да го събудя му отнема няколко секудни да тръгне (5-6-7...). Същоте е при отключване с отпечатък. Ако повторя процедурата веднага, няма проблем. Не е сто процента от времето, но е почти всеки път, когато не съм го ползвал някакво време и е супер досадно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш ли включена оптимизация на батерият?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Не, нищо не е включено, доколкото виждам. Малко от нищото се появи този проблем.
Цитирай
#4

Виж кои приложения работят във фонов режим и има ли необичайна консумация от някое.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

И опитай със стоковата тема, ако си я сменял.

Другия вариант е някаква икономия на процесора да е включена, но това не виждам как да стане с вградените настройки
Цитирай
#6

Със смяна на темата не стана. За приложенията - не успях да видя нещо, което да товари повече от нужното. Поне от към разход на батерия.
ПП - тази сутрин приложението на Olx се беше бъгнало и излизаше, че е източило 40% от батерията. И ми изписа, че е крашнало. След рестарт нямаше драма няколко часа, но после пак се появи без да съм го пускал.
Цитирай
#7

Проблемът още стои. Единственото което забелязах е, че когато е включен в зарядното, този проблем го няма. Но не можах да открия настройки, които да водят тази драма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)