Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 11 Pro+ 5G - Лични впечатления и коментари
#51

С Xiaomi redmi note 11 pro 5G съм от оператор ако има значение със Snapdragon 695 и 6/128 GB и версия на MIUI 13. Имам ядове със сензора за близост(известно ми е ,че този апарат не притежава физически такъв). Някой със съвет или опит в "борбата" с този проблем?
Цитирай
Аксесоари
#52

(2023-04-05, 20:14:06)emkasa написа:  С Xiaomi redmi note 11 pro 5G съм от оператор ако има значение със Snapdragon 695 и 6/128 GB и версия на MIUI 13. Имам ядове със сензора за близост(известно ми е ,че този апарат не притежава физически такъв). Някой със съвет или опит в "борбата" с този проблем?

За жалост единствено можеш да се надяваш с някой ъпдейт малко да подобрят нещата, но едва ли.
Реално погледнато нищо не може да се направи.
Колкото и зле да звучи, ако ви е много голям проблем този "сензор" препоръчвам продажба и покупка на устройство с физически сензор. Имам познат с огромни проблеми с виртуалния сензор, много важни разговори ги затваря, натиска някакви работи, абе много зле беше. Изтрая го няколко месеца и си купи друг телефон...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#53

Мдааа, тъпото е ,че все когато говоря с шефа ми ми се случва да ме предаде тъпия AI "сензор" и ми прави всевъзможни номера(затваря му, натискам някакви други бутони,набира дори някого другиго и т.н.) може би защото докато говоря с него ми се налага да го държа в позиция ухо/рамо за да човъркам нещо по компютъра.Иначе ако съм стационарен и не мърдам и го държа с ръка няма проблем.Да де ама не винаги имам такъв "лукс" по време на разговор.
Цитирай
#54

За сензорът е ясно, че е мега излагация. Истината е, че и на двата ми телефона този сензор се излага, но вече свикнах.

Интересно ми е дали еу версията ще получи последната версия на миуи 14, защото доста време мина , а индикации никакви

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#55

Мисля,че си реших проблема със светкането на дисплея по време на разговор.Инсталирах друг dialer и го зададох по подразбиране и вече цяла седмица никакви проблеми със сензора както и да държа телефона.Ако има значение ползвам True Phone свален от 4DPA (от Гугъл плей ми дава,че не е съвместим с устройството ми), но преди това пробвах и с друг https://play.google.com/store/apps/detai...dwy.dialer и пак нямаше ядове.В крайна сметка се оказа,че само с гугълския диалер има проблем със сензора за близост.
Цитирай
#56

Пак се появяват след време
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)