Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 11 Pro+ 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Зареждай го с това, което е в кутия и поддържащата технология. Колко години ще го ползваш - 5 или 10? Big Grin Не му робувай. Прави си кефа Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 4 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • bl0odline, georev, izibizi, scorceni
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-06-03, 10:44:00)airbus написа:  Зареждай го с това, което е в кутия и поддържащата технология. Колко години ще го ползваш - 5 или 10?  Big Grin Не му робувай. Прави си кефа Smile

То няма и друг вариант , направих замерване със зарядно 22.5W , с което предишният ми телефон зареждаше 3400 батерия за около половин час , при Redmi note 11Pro + с това зарядно  зарежда 20% на час , което прави 5 часа пълно зареждане от 0% до 100% . Очевидно няма вариант да се ползва друго освен оригиналното зарядно , а с 5W сигурно ще му трябват 2 дена . Иначе с оригиналното е светкавица , дейсвително е кеф и най-вече спокойствие .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#28

(2022-06-04, 08:24:49)nikid написа:  То няма и друг вариант , направих замерване със зарядно 22.5W , с което предишният ми телефон зареждаше 3400 батерия за около половин час , при Redmi note 11Pro + с това зарядно  зарежда 20% на час , което прави 5 часа пълно зареждане от 0% до 100% . Очевидно няма вариант да се ползва друго освен оригиналното зарядно , а с 5W сигурно ще му трябват 2 дена . Иначе с оригиналното е светкавица , дейсвително е кеф и най-вече спокойствие .
С 5 W зарядно оригинално от Самсунг зареждам до 100% за 5- 6 часа!
Цитирай
#29

Здравейте! Как се справя телефона, има ли някакви проблеми, бъгове? Изобщо доволни ли сте от използването на този модел? Заслужава ли си за цената от окoло 730 лв. (това е за модела 256/8G), или да се гледа към друг телефон със сходна цена?
Цитирай
#30

(2022-07-01, 23:03:56)choki написа:  Здравейте! Как се справя телефона, има ли някакви проблеми, бъгове? Изобщо доволни ли сте от използването на този модел? Заслужава ли си за цената от окoло 730 лв. (това е за модела 256/8G), или да се гледа към друг телефон със сходна цена?

Според мен телефона си заслужава , досега нямам никакви проблеми , работи перфектно и бързо , прави  доста добри снимки , добър звук , отличен дисплей ,зарежда за няколко минути, игри не играя та не знам как се справя там. Аз съм с такъв от А1 128/6  този 256/8 явно ще е и по-добър , тази сутрин получих актуализация до Android 12 и MIUI 13.0.2.0 
 Дали 720 лв. е добре  , на мен ми излезе горе-долу толкова преди месец за по-слабия вариянт и с доста висок план от А1 . Вече излезе и Redmi Note 11TPro+, обаче не знам кога ще е наличен тук.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на nikid за това мнение:
  • choki, milenvn
Цитирай
#31

Привет. Не знам дали има смисъл да правя нова тема и за това ще пиша тук. И аз съм притежател на Redmi Note 11 Pro 5G. Имам питане към собствениците на този модел. Аз го закупих от китайския профил на Mi Store в али. Моят модел е с 8 /128 GB. С процесор SSnapdragon 695 е, ако това е важно в случая. Вече имаше един ъпдейт и е с версия на Миуи 13.0.14.0 Stable (RKCMIXM) - не знам китайски вариант на рома ли се води, но си има гугъл и българско меню.

Това, което забелязах още при първата му употреба е, че сякаш в менюто за набиране , както и в предната камера сякаш ми лагва. Има леко забаване в движението по менюто сякаш- а го сменям от Redmi K20 pro , където никога не ми е правело такова впечатление, но там бях с индийски ром.

Дали някой е забелязал подобно нещо и какво друго забелязвате като неизправности в този модел, както и дали аз да го флашвам и да му сложа индийския ром, за да ми се реши проблема с флашването , или той не е толкова стабилен, щом ми го изпращат с този?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#32

С Global Stable си. Бави заради google Dialer най-вероятно. Препоръчвам да сложиш Xiaomi EU и да си с MIUI dialer и запис на разговорите.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • kstavrev, milenvn
Цитирай
#33

(2022-07-12, 08:29:15)Be6i4 написа:  С Global Stable си. Бави заради google Dialer най-вероятно. Препоръчвам да сложиш Xiaomi EU и да си с MIUI dialer и запис на разговорите.

Бих искал да си сложа и аз, но не знам дали има подходящ ром на Xioami EU за моя модел вече и не знам къде да го търся.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#34

По таблицата гледаш дали има за твоя модел ROM. - > https://xiaomi.eu/community/threads/miui...ase.64441/
Четвъртия отдолу нагоре мисля е твоя модел.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • kstavrev, milenvn
Цитирай
#35

Здравейте! Може ли малко помощ. На телефона се играе една игра, която от време на време има реклами. Проблема е, че в някои реклами звука по дефолт (явно) е увеличен на максимум и по никакъв начин не може да се намали от телефона. Пробвано е с намаляване и изключване на звука... и няма ефект. Някой има ли представа това нещо дали може да се оправи? Много е дразнещо и,веднъж да гръмна увелипен на максимум звук от реклама.
Цитирай
#36

Ако не гледате рекламите с цел печелене на нещо може просто да ги спрете с ръчно написан DNS в настройките на телефона: dns.adguard.com
Цитирай
#37

(2022-07-15, 12:56:18)suffer написа:  Ако не гледате рекламите с цел печелене на нещо може просто да ги спрете с ръчно написан DNS  в настройките на телефона: dns.adguard.com

Това не спира рекламите в игрите или поне при мен не сработва нещо.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#38

точно там трябва да ги спира
Цитирай
#39

Рекламите се гледат с цел да даде някакъв бонус. Реално те не пречат, пречи ужасното увеличение на звука, което по никакъв начин не може да се намали или спре (поне не можем да намерим такъв). Преди се играеше на телефон Huawei и нямаше този проблем. Не всички реклами са увеличени на макс, някои са си с нормален звук и могат да се намалят или увеличат... Адски дразнещо е, много се надявам да има някакво решение
А иначе този DNS къде точно се вкарва? Все пак може да се пробва
Цитирай
#40

settings - connection and sharing - DNS
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • any9, Be6i4, milenvn
Цитирай
#41

Благодаря много. Сложих го ръчния DNS и наистина върши перфектна работа, рекламите буквално изчезнаха. Но на нас ни трябват, за да дава бонуси. Остава проблема със силния звук. Но е добре, че разбрах за този DNS, определено ще върши работа Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#42

(2022-07-22, 22:30:44)any9 написа:  Благодаря много. Сложих го ръчния DNS и наистина върши перфектна работа, рекламите буквално изчезнаха. Но на нас ни трябват, за да дава бонуси. Остава проблема със силния звук. Но е добре, че разбрах за този DNS, определено ще върши работа Smile

И при мен така, но рядко го прави и то с определени реклами.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#43

Наскоро обновиха линка. Може да е от това
dns.adguard-dns.com
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, Koko1976
Цитирай
#44

Този телефон има ли го със Snapdragon процесор?Мислех че е само с Mediatek
Цитирай
#45

(2022-10-19, 06:32:42)ico_3 написа:  Този телефон има ли го със Snapdragon процесор?Мислех че е само с Mediatek
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India) е със Snapdragon 695 5G.

 
Цитирай
#46

(2022-07-01, 23:03:56)choki написа:  Здравейте! Как се справя телефона, има ли някакви проблеми, бъгове? Изобщо доволни ли сте от използването на този модел? Заслужава ли си за цената от окoло 730 лв. (това е за модела 256/8G), или да се гледа към друг телефон със сходна цена?

-аз го взех от виваком и го ползвам от има-няма седмица.... за това време - не съм впечатлен грам от 108-те мегапиксела на камерата.
При опит за снимки има едно леко забавяне, което преебава всички снимки (това е лично мое мнение и е на база Xiaomi 3 s pro, което ползвам от 2017 година до днес и го замених, понеже взе да бъгва яко... та на 3 S-то, снимките са мигновенни и хубави, тука малко лагва и това не ми се нрави грам)
Отделно още не успявам да разбера как така като направя някакво напомняне в календара, ми "пивка" по 3-4 пъти и отделно още няколко като влезна в календара и създавам ново напомняне или трия старо - ужасно дразнещо!
Отделно липсва автоматично записване на обаждането, стария телефон си работеше на 6, а този иска допълнително натискане на бутон, който от своя страна допълнително внася смут като активира гласово известие, че се включва... (а да, пробвах се да влезна в настройки и да активирам автоматичен запис, но липсва такава настройка?!?)
Някъде имаше питане за RAM-а, та при мене е 6+2 RAM (двете си ги взима от 128-те)
Друго, което рязко ме напряга е това, че почти не съм инсталирал кой знае какво и вече са ми заети 48 GB памет (от 128 такава).
Цитирай
#47

Здравейте, да питам нещо тъй като
двата телефона са еднакви Redmi Note 11 Pro+ 5G и Poco X 4 pro 5G днес видях че има ъбдейт до андроид 12 в сайта на Xiaomi. Защо не го получавам автоматично при обновяване показва, че няма нови актуализации. Последната е от октомври с андроид 11. Има някакъв проблем с телфона ли? Няма ли да се обнови автоматично както при останалите марки с 8 рам 256 гб версия съм ако има значение. Съжалявам ако мнението ми не е за тук нека модератора да го истрие. Благодаря!

poco X4 pro 5G
Цитирай
#48

Пробвай да смениш региона. На Индия примерно, тогава провери за актуализация. После пак си го върни.
Цитирай
#49

При мене, за "Версия на Андроид", пише 12 SKQ1.211006.001
като си е зададено БГ да е региона.
Цитирай
#50

(2023-01-09, 23:52:23)vlado05 написа:  Пробвай да смениш региона. На Индия примерно, тогава провери за актуализация. После пак си го върни.

Пробвах на Индия, Италия, Австрия, Франция и Русия но няма актуализации. Нямам mi профил ако това е от значение и е закупен от citytel.

poco X4 pro 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)