Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с добра камера и голяма батерия
#26

Samsung Galaxy A73 5G се очаква да бъде по магазините на 22 Април. Засега има много малко ревюта и менения за него. SG A73 изглежда добре, има Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G - същият чипсет като SG A52s. Камерата изглежда добре, батерията - също. Но цената на SG A73 ще бъде около 1000 лева за 128/6 GB. Доближава се до субфлагмана Samsung Galaxy S21 FE (само за пример - 999 лв. в emag за 128/6 GB), който има далеч по-добри параметри и екстри от А сериите на Samsung. Но всичко е въпрос на личен избор...

Добавено по-късно: Сега погледнах цените за SGS21 (Samsung флагман от началото на миналата година) - започват от 1050 лв.: справка

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на Riger за това мнение:
  • irene, TheWalking
Цитирай
Аксесоари
#27

Така е.. Съгласявам се с теб, но ревютата на камерата, който гледах показват камерата на S21 да се представя по-зле от тази на А53. От своя страна А53 има по-добра камера от Т11
Цитирай
#28

Възможно е SGA53 да има хубава камера, но аз бих изчакал за по-подробни данни за SGA73. Освен това на 22 Април вероятно ще пуснат A73 с подарък - може би Galaxy Buds, което донякъде е далавера. Между другото днес пуснаха нов фърмуер за A53, главно за камерата: справка.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на Riger за това мнение:
  • irene, TheWalking
Цитирай
#29

Ще се повторя, но разгледай S21FЕ, товa е флагман, на цената на среден клас, по-добър екран от А сериите, процесора няма какво да се коментира Снапдрагон 888, стерео звук, сигурен съм, че и камерата ще е по-добра, като минус бих казал липсата на сд карта, има 128гб и 256гб ром, като за вторият естествено ще е по-скъп.

Помисли си.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • irene
Цитирай
#30

Мисля, че ще изчакам до излизане на новите моделите на Самсунг и ще избера измежду тях. Въпреки, че ако излезе нещо ново и от Xiaomi, ще гледам да сравня и преценя, макар да има риск за проблеми със софтуера.
Цитирай
#31

Въпреки, че не съм привърженик на Самсунг, няма как да го сравняваш с ксаоми. Корейците са много по-напред във всяко едно отношение!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#32

Днес чета, че са пуснали ъпдейт за А53 който фиксвал неща по камерата. Друго което минава тия дни като новини е
новия вариант на Xiaomi 12 Lite - Civi 1S. Предполагам ще гледат да конкурират А53.
Изгледжда интерезно като спцификации в момента (слухове), трябва тия дни да го покажат.

:: respect
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)