Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моторола g9 плюс
#1

Здравейте,взех си мото g9 плюс втора ръка,много добър външен вид,но тъча реагира трудно и звука в слушалката е слаб,та питам.телефона ли е с проблем или фабрично са така?
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Жена ми ползва същият телефон, та имам впечатления. На нейният телефон разговорите се провеждат чудесно, без никакви оплаквания за сила на звука и от двете страни. Тъча също реагира добре, без забавяния и фантомни докосвания.
Твоят телефон при определени случаи ли реагира трудно с дисплея или постоянно е така?
Примерно при използване на телефона, когато е включен да се зарежда?

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Здравей.благодаря за информацията,винаги тъча реагира трудно,силно го натискам,
Какво ще ми препоръчаш да направя с телефона
Цитирай
#4

Носи го на сервиз, не е нормално да е така. Има вероятност да е сменяван дисплей/тъч и новият да е кофти. Другия вариант е оригиналният да си е заминал. Ако не е правен ресет, направи един, въпреки, че ме съмнява да се оправи.
Ако не се оправи, трябва сервиз.

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Със залепен протектор е.да не би да е от него?
Цитирай
#6

Ми зависи какъв е протектора, фолио или стъкло. Ако е толкова зле, го отлепи и виж.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Не е с протектор,заблудил съм се,иначе ви благодаря!

Здравей,инсталирах мултитъч tester и нещата са по добре
Цитирай
#8

(2022-04-01, 12:03:12)truewarrior22 написа:  Има вероятност да е сменяван дисплей/тъч и новият да е кофти.

И на мен ми се струва вероятен сценарий
Цитирай
#9

Здравей отново,просто избърсах дисплея с микрофибарна кърпа и тъча се оправи!
Благодаря ти че ми даваше съвети,само не знам за слушалката,сигурно ще посетя сервиз.

Извинявай,след като избърсах дисплея тъча работи добре известно време и пак се скапа.
Цитирай
#10

Да, днес посетих сервиз,тъча е сменян
Благодаря ви за информацията!

Здравейте отново,пак въпрос.като е включен телефона в зарядното тъча работи много добре.каква може да е повредата?
Цитирай
#11

На някои по-стари модели телефони се явяваше проблем с чувствителността на дисплея, когато се зареждат с неоригинално зарядно или кабел. Проблема се проявяваше по време на самият заряд, след изключване от зареждане, телефона започва да си работи нормално. Но при теб проблема е реципрочен... Има някаква зависимост между чувствителността на дисплея и вкл./изкл. зареждане, която не мога да обясня.


Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

от g 9 plus преминах на edge 30 pro

избора ми не беше добър

марката която харесвам са се изложили много с него

 
Цитирай
#13

Какво не ти хареса в Edge 30 Pro?
Цитирай
#14

не съм удовлетворен от възможностите на камерата,материалите от които е изработен  ,не е сериозно да сложиш стъкло gorilla glass 3 и пластмасова рамка на телефон с такава цена,въпреки че от към здравина го докарват поне ако съдя от crash тестовете в YouTube в които издържа на опитите да бъде огънат
колебаех се вместо него да взема Huawei P 50 pro за почти същите парички,но в последния момент се отказах
любопитството ми надделя ,исках да видя какво са направили от motorola след edge20 pro ако не броим новия чипсет на трииската при другите неща освен ,че няма ъпгрейд има крачка назад
мислех  си,дори все още си мисля да го продам нищо ,че ще се набутам и да изневерява на марката

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)