Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 1600-1800
#1

Здравейте
Вече е време да сменям старото хонорче и съм решил да го сменя с телефон висок клас
Главно ще се ползва за снимки денем и нощем, игри и сърфиране в Интернет
Задължителни характеристики :
-олед екран
-стерео говорители
И най важното да има добра потдръжка понеже ще се ползва мин 3г
Хуавея не е вариант и моля мнения само от лични впечатления за телефоните
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих ти препоръчал Pixel 6 pro.Отначало нещо не ме кефеше, но после ме грабна и много ми допада.
Чист андроид,звук,екран 6+

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#3

Другия месец излиза на пазара Honor Magic4 Pro.

Huawei P30
Цитирай
#4

Той Хонора може да излиза аз много съм доволен от марката но цената ще е 3000+ най вероятно
Пиксела май го няма по операторите и по техно веригите
Цитирай
#5

Официално не се предлага тук и затова го няма при операторите и по техноверигите, но може да се намери при онлайн търговците. Гаранцията е същата.

 
Цитирай
#6

Да, както спомена NoMad, pixelite не ти предлагат в БГ.Само внос можеш да се сдобиеш с пиксел.
Ако решиш, че искаш пиксел имам и 6 и 6 про драсни ми съобщение.Само от Германия пазарувам.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#7

Xiaomi 12

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Карай си на марката на която си свикнал защото после ще се ядосваш. Ако си склонен да експериментираш и си търпелив то тогава може да се огледаш за други марки телефони. На пазара има страшно много варианти със страхотни възможности.
Цитирай
#9

За айфон 13 какво ви е мнението от към камера и батерия, ако тука има ползвате ли на тази марка все пак е андроид форум и другото струва ли си 500лв горница за про модела
Цитирай
#10

Pixel 6.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#11

Гласувам за Pro версията.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#12

13 про е с 2 часа + на батерията от 13
https://www.tomsguide.com/news/iphone-13...-to-expect
избора е твой

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

13 Pro е и с 120 херцов дисплей, заслужава си пред чистата 13-ка. От 2 месеца съм с него и съм много доволен.


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)