Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С кой ром (регион) е бил телефона?
#1

Добър вечер!

От момента, в който си взех телефона задействах процедурата по отключването на bootloader-а и сложих къстъм ром. Тогава не обърнах внимание какъв е стоковия ром, смисъл за кой регион - глобален, европейски... Днес се зачудих точно какъв е бил и не мога да намеря отговор. Изкарах кутията на телефона, но там никъде не пише. Попаднах на това място, където след като си въведох серийния номер излезе следното съобщение:
.png Без име.png Размер: 23.76 KB  Сваляния: 77

Как да разбирам това official international version? Тоест, глобален ли?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-04-03, 21:06:42)Ivan_Bonev написа:  Добър вечер!

От момента, в който си взех телефона задействах процедурата по отключването на bootloader-а и сложих къстъм ром. Тогава не обърнах внимание какъв е стоковия ром, смисъл за кой регион - глобален, европейски... Днес се зачудих точно какъв е бил и не мога да намеря отговор. Изкарах кутията на телефона, но там никъде не пише. Попаднах на това място, където след като си въведох серийния номер излезе следното съобщение:

Как да разбирам това official international version? Тоест, глобален ли?

А телефона е закупен от? Ако е от официален дистрибутор - оператор или техноверига е почти сигурно с EEA.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#3

И аз съм за ЕЕА или global stable
Цитирай
#4

От e-магазин е закупен. Беше с най-ниската цена в pazaruvaj. Ако някога се наложи да го върна в първоначален вид поради това, че не знам европейски или глобален е бил, дали търговеца ще може да провери и откаже гаранцията?

Изпратено от моят M2007J3SY с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#5

На кутията не пише ли ЕЕА или Глобал?
Или виж и други колеги пазарували от този магазин с какъв ром са били.
Моя беше от Б**бест ( едно с жълто лого) и беше ЕЕА
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)