Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 11 ultra vs. Xiaomi 12 pro
#1

След малка авантюра с pixel 6, мисля е време да се върна на Xiaomi, не виждайки какво друго може да взема. Pixel 6 pro е опция, но пак има много компромиси, така че предпочитам нещо с покритие от оператора.
Така, че избора ми е между тези два модела. Доста са сходни, не знам доколко новия процесор на snapdragon е по-добре или пък не е.... Ще се радвам на препоръки, най-вероятно ще поръчам нов от Китай...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Новия snapdragon е произведен от TSMC, а не от Samsung както е 888. Съответно очаква се да е добър за разлика от 888, който за мен лично е издънка.

Цитат:The report also says Snapdragon 8 Gen 1+ will be manufactured by the Taiwanese company TSMC, which would develop the processor on its 4nm fabrication technology.

Мен Xiaomi 12 ми допада даже се чудя дали да не го пробвам.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

За мен камерата на 11 Ultra е по-добра, ако тя е важен критерий. Ако ли не - бих рискувал с новото 12 Pro. Но не знам дали на китайската версия са оправили хардуерно потенето и прегряването в нова ревизия или е само в глобалната.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#4

Това потене на камерата на 12 Про,казват че е на първата партида на Китайската версия,на глобалната я нямало.Като гледам има разлика в зоома и нощните снимки за Ми 11Ултра,но иначе разликата е малка,между камерите на двата.

Huawei P30
Цитирай
#5

Благодаря ви, Pixel 6 замина преди малко. 
Значи 12 про и тук има "детски болести". От тази гледна точка по-добре май Mi11 ultra.
Трябва да видя някое видео дали има сравнение на двата модела с MIUI и с Custom ROMS. То пък няма все още нищо custom различно от MIUI...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Ако 11 ултра не е с три Мейджър андроид ъпдейта не мисля, че си заслужава парите. 12 про не е нещо специално, но поне ще е с три ъпдейта.

За себе си мисля по натам да заложа на realme. В момента gt2 pro е много добро съотношение.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#7

Ми11 ултра ще получи не 3 ами поне 5 ъпдейта с локализиран ром.
Цитирай
#8

Имаш предвид на андроида ли?

Защото Ми серията получава 2 ъпгрейда на андроид и 4 на MIUI според последната политика за ъпдейтите, която четох.
Така, че вероятно ще остане с Android 13 и MIUI 16, което не е никак много.

Ако потенето го няма в новата партида бих се насочил към 12-ката - Процесор, поддръжка, дисплей... общо взето (на хартия) бие по всичко, освен по батерия (Само по цена не бие Smile )
Цитирай
#9

Мяуто.

Ама не знам, защо се хващате за тези ъпгрейди .... Телефона за андроид 14-15 ще е за кофата вече.
И тая мода с липса на телефото сензори..... 2х въобще не го броим, защото може да се изкара loseless и от голяма матрица.
Цитирай
#10

Благодаря на всички. Поръчах Mi 11 Ultra.  Lock

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • emzo, nowhere, suffer
Цитирай
#11

Правилен избор, чакаме отзиви и да му сложиш .eu ром или подобен.
Цитирай
#12

(2022-04-06, 22:01:08)Be6i4 написа:  Благодаря на всички. Поръчах Mi 11 Ultra.  Lock
Е сега стискаме палци да дойде глобалната версия. Smile

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#13

От Китай не вярвам да има глобален. Каква е разликата иначе? Имаше ги по едно време в Теленор, така че предполагам че е имало и глобална версия. Аз и в двата случая щях да сложа Xiaomi EU.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#14

Откъде поръча Mi 11 ultra и как се движи? Заслужава ли си?

Yeah, well, I'd hate you even if i didn't hate you.
[-] 1 потребител изказва благодарност на OrcaBG за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#15

(2022-04-06, 22:01:08)Be6i4 написа:  Благодаря на всички. Поръчах Mi 11 Ultra.  Lock

Правилен избор. Даже не знам защо въобще ги сравнявате тези два телефона
Цитирай
#16

Ако не е тайна, какво не ти допадна в Пиксела? Втора година ползвам Пиксел 5 и се родих като за андроидски телефон. Много успех с новата покупка!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)