Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със гугъл диск
#1

Имам три ксялмита 11Т,нот 5 и редми 8 про и трите качват във диск снимките когато им е кеф.Говоря ръчно качване ,със други два телефона от други марки нямам такива проблеми.Моля за предложения и идеи.Изписва ми непрекъснато изчаква се мрежова връзка а си има  wi-fi работещ.Всичките телефони са със различни акаунти.
Цитирай
Аксесоари
#2

1. За да качват в гугъл диск ти трябва google photos.
2. За да работи постоянно трябва да го държиш в Autostart и да му погледнеш настройките.
3. Ако нещо се опъва си има допълнителни настройки на разрешенията, които включват ползването на мобилни и Wifi мрежи.
4. Може синхронизацията при теб да е направена да се случва само при зареждане на телефона.
Като цяло трябва да си разгледаш настройките. Тези по подразбиране са колкото да тръгне телефона и оттам нататък вече зависи от потребителя как ще работи устройството.
Цитирай
#3

Може да ползвате и други облачни услуги като терабокс примерно

Изпратено от моят M2007J3SY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Проблема ми е че дали снимка документ или каквото и да е не иска да се качва във диска винаги ръчно.Автоматичното синхронизиране съм го де активирал.Примерно искам да кача някой файл от телефона във диска влизам в диск избирам качи маркирам файла и не се качва .Стои в известията че чака мрежова връзка. След 5мин. пробвам друг файл всичко е ок а първия си чака.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)