Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо ги няма при операторите.
#1

И при тримата оператори ги няма телефоните,и не знаят кога ще получат?
Цитирай
Аксесоари
#2

Е щото Самсунг не пращат телефони...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

А как така ги има в техноверигите не ми е ясно?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#4

Когато чаках моя, бях отишъл в магазин на Виваком да попитам и там ми казаха думите "При нас идват последни". Според мен първо са техно веригите, след това онлайн магазина на оператора и чак след това физическите магазини на оператора.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#5

(2022-04-05, 21:36:29)Nikito82 написа:  А как така ги има в техноверигите не ми е ясно?
Имат от първата доставка, но малко хора купуват от там. На мен S22U 512ГБ ми излезе 2000 във Виваком. В емаг черен като моя е над 3 бона. В техномаркет няма наличен 512ГБ. В технополис 2850 лв. Та за тва има при тях. От първата партида...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Dowper, Nikito82, niksata91_09, OliQueenBG
Цитирай
#6

(2022-04-06, 06:08:53)eksoldier написа:  Имат от първата доставка, но малко хора купуват от там. На мен S22U 512ГБ ми излезе 2000 във Виваком. В емаг черен като моя е над 3 бона. В техномаркет няма наличен 512ГБ. В технополис 2850 лв. Та за тва има при тях. От първата партида...
И аз мисля, че точно това е отговора, от там си купуват само хора на които им е тотално все тая колко струва и бързат. Аз платих 2,3к при оператора, което е малко повече от нормално, но нали постоянно взимам телефони и като се застъпват през 1 година така става. Но дори и така 2,3к + слушалки и зарядно е мнооого по-добре от 2,7к без нищо. 
Аз дори останах доволен че си преподписах договора, в предид, че съм супер доволен от условията. Повечето хора на всяко преподписване така или иначе получават по-лоши условия, почнахме от 15лв за наограничени минути, после стана 26, после 30 и сега 35 или 40 според зависи. Вероятно следващия път ще е отново нагоре за същата услуга. Та с тази логика повечето хора спокойно могат да предподпишат при взимането на устройство.
[-] 3 потребители изказват благодарност на 100 за това мнение:
  • Dowper, jhoro, OliQueenBG
Цитирай
#7

Сега попитах във фейсбук Yettel и не се наемат да дадът срок или дата, на която ще има наличности

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • nichan
Цитирай
#8

Глобален шортидж в комбинация, че сме сред последните по приоритет.
За това абсолютно никой не се наема със срокове и дати.

iPhone 14 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на Константинов за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#9

iPhone излезе септември месес а чак сега започнха да се намират при операторите. Това може да ви бъде не лош ориентир за ситуацията със Самсунг и кога ще започнат да имат малко повече апарати
[-] 1 потребител изказва благодарност на Rand за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#10

За IPhone е наистина така от 10 дни има бройки за Pro моделите, след толкова много месеци от както беше представен.
Цитирай
#11

(2022-04-06, 07:33:57)100 написа:  Аз дори останах доволен че си преподписах договора, в предид, че съм супер доволен от условията. Повечето хора на всяко преподписване така или иначе получават по-лоши условия, почнахме от 15лв за наограничени минути, после стана 26, после 30 и сега 35 или 40 според зависи. Вероятно следващия път ще е отново нагоре за същата услуга. Та с тази логика повечето хора спокойно могат да предподпишат при взимането на устройство.

С една уговорка - важи за хора на договор „Абонаментен план“!
Странен момент е, че в България - НЕ СЕ предлагат устройства с договор „Предплатен план“.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#12

В А1 го имало вече...

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • nichan
Цитирай
#13

Най после се появи в онлайн магазина на йетел,голяма радост.На 17.04 в неделя поръчвам с предподписване и доставка до техен магазин и плащам онлайн.От йетел нищо,само от банката смс за плащането.В понеделник звъня в онлайн магазина и ми казват че имали технически проблеми и ще се обадят по късно.Следобед ми звънят и казват че поръчката я има в моя профил в приложението.Във вторник най накрая получих имейл с ордера и започнах да чакам с нетърпение.В четвъртък следобед получавам съобщение от куриера че телефона ще дойде на домашния ми адрес (а аз съм на работа) и отново ми искат плащане.Сега са четири дни празници и ще чакам вторник да се разправяме.Е това е от йетел.Весели празници.
Цитирай
#14

От 2 - 3 седмици следя за Галакси S22 в онлайн магазина на А1 и нямат наличен. Нямам идея дали преди това го е имало... Не знаят кога ще го имат наличен.
Цитирай
#15

(2022-05-23, 08:58:24)bobka7a написа:  От 2 - 3 седмици следя за Галакси S22 в онлайн магазина на А1 и нямат наличен. Нямам идея дали преди това го е имало... Не знаят кога ще го имат наличен.

Хм, Samsung Galaxy S22 с 128/8 GB не е наличен онлайн. Но Samsung Galaxy S22 с 256/8 GB го има (с 60 лева повече от 128/8) при А1 онлайн, ето справка: тук.

P.S. 1 Обадих се по телефона и наистина нямат онлайн. Съжалявам, мислех че имат...

P.S. 2 Сега пък излезе, че имат ограничена наличност за S22 256/8. Налице са само в бял цвят. А де...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай
#16

S22 ultra 512gb няма при никой от трите. Трагедия. Няма производство. Операторите не знам какви заявки са правили, но по скоро в Самсунг е вината.

Изпратено от Samsung S22 Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

(2022-05-23, 09:36:32)Riger написа:  P.S. 2 Сега пък излезе, че имат ограничена наличност за S22 256/8. Налице са само в бял цвят. А де...

То пък - големия проблем, че е бял!
Едно време казваха - „Цвят кола не кара!“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#18

Ако ще го ползваш с кейс или с някакъв протектор, не виждам този цвят да е проблем.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#19

(2022-05-23, 19:57:35)jhoro написа:  То пък - големия проблем, че е бял!
Едно време казваха - „Цвят кола не кара!“

Аз не търся телефон S22, друг е авторът на темата. Сайтът на А1 с устройствата е динамичен, ту имат - ту нямат. Например в момента има S22 128/8 онлайн с ограничена наличност - розов.  Smile

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#20

(2022-05-23, 20:46:21)Riger написа:  Аз не търся телефон S22, друг е авторът на темата. Сайтът на А1 с устройствата е динамичен, ту имат - ту нямат. Например в момента има S22 128/8 онлайн с ограничена наличност - розов.  Smile

Не говорех за конкретния модел, а за цвета!
Ако ще да е кара-бозов на лилави точки - това е само виция, не функционалност.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)