Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на файлове от и на Huawei Nova 9
#1

Преди месец ми подариха въпросния модел. До този момент съм много доволен от него, но изникна проблем при свързването с ПС. Като свържа телефона с компютъра ми излизат опциите на USB и избирам прехвърляне на данни. Само, че не ми излизат никакви папки. Никъде ги няма снимките, които съм правил. Това е, което се показва (вж. скрийншот 1). Когато тръгна да прехвърлям файлове от компютъра на телефона ми излиза съобщение, че няма достатъчно памет (при положение, че телефонът има 128ГБ?!), а става въпрос за МП3-ки (вж. скрийншот 2). Прегледах форума за подобни теми, но не намерих (вкл. разделът за хора, които за първи път ползват андроид).


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Това което си отворил не е паметта на телефона. От тук се инсталира програмата на Huawei за свързване на телефона с компютър. Можеш да я инсталираш и да следваш инструкциите или дс отвориш моят компютър (this pc) и да намериш там най отпред папка с името на телефона. И там вече ще видиш папката със снимките и ще можеш да си качиш МРЗ.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Звучи ми на липсващи драйвери или просто не отваряш правилния партишън, но ако ти се появява само този партишън като отвориш моя компютър, то тогава инсталирай въпросната програма - тя от своя страна ще инсталира нужните драйвери.
Цитирай
#4

Ако кабела поддържа прехвърляне на данни,на компютъра да се отвори контрол панел-устройства и принтери-добавяне на ново устройство,би трябвало да се появи устройството.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)