Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HBO MAX проблем
#1

Здравейте, извинявам се ако вече някой е питал, имам mecool km6 deluxe, HBO MAX тръгва но без звук, сменях форматите за озвучаване - нищо, през телефона ако стримна си има звук ?  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-04-08, 10:48:18)Pazuzo написа:  Здравейте, извинявам се ако вече някой е питал, имам mecool km6 deluxe, HBO MAX тръгва но без звук, сменях форматите за озвучаване - нищо, през телефона ако стримна си има звук ?  Bu
През HDMI ли пускаш звука? Ползвам същия бокс и нямам подобен проблем - провери си настройките на тв-то за звука и passthrough конкретно.

Изпратено от моят DRA-LX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Не намирам такава настройка, по принцип нямам проблем със звука от другите приложения, само HBO то не вади звук.освен в друг порт ли да вкарам кабела, незнам вече
Цитирай
#4

Опитай от настройките за звук на бокса да ги зададеш всички формати ръчно, а на аудио изход Долби саунд да е РФ. При мен така тръгна на АОСПа, да не коментирам какъв убийствен звук дава на ресийвъра...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Тотално мазало стана така, забързан образ и пишене звуково

Пищене
Цитирай
#6

(2022-04-08, 18:09:51)vasettoo написа:  През HDMI ли пускаш звука? Ползвам същия бокс и нямам подобен проблем - провери си настройките на тв-то за звука и passthrough конкретно.

Изпратено от моят DRA-LX9 с помощта на Tapatalk
Имам същия проблем със звука на Mecool km1. Някъде четох, че проблемът е само с боксове на които процесорът е amlogic. Донякъде го разреших като инсталирах добавката HBO MAX на Kodi и го гледам от там със звук. Лошото е, че по този начин липсват много функции, които ги има в приложението.
Цитирай
#7

С Амлоджик съм и звукът от Макс е перфектен от всякакви продукции, пускащи стерео, ДД във всичките му разновидности, вкл Атмос. Следва въпросът: какво декодира сигнала на финала. Четох по темата в Редит, че възможен проблем е ТВ приемникът, чиято задача се пада това. Има логика, многоканалния звук изисква сериозна инвестиция...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

С оптика ли да пробвам фа го извадя ?
Цитирай
#9

Пробвай по оптика.При мен на тв LG през оптика излиза многоканален звук.
Цитирай
#10

(2022-04-20, 11:32:20)Pazuzo написа:  С оптика ли да пробвам фа го извадя ?

Можеш ли все пак да разкажеш към какво подаваш сигнал, извнявай ако си го направил и не съм го прочел. Следваща идея, която ми идва е да смениш фърмуера на бокса. Това, което ти дадох, като съвет в 1вия отговор, тотално го промених след смяна Фърм на моя Стик. С хибриден Фърм съм и ХБО е на база АТВ, никакви проблеми, но нещата влизат в ресийвър, който декодира Атмос (огромен битрейт и натоварване). ХДМИ има по-висока пропускателност, така че винаги е за предпочитане пред оптиката, която пропуска само звук и по-нисък битрейт. Така можем да си гадаем до ... знам ли докога. 

Доста ми е интересно какъв е този модел на ЛГ с многоканален звук? Може ли модел?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

Не подавам, мъча се с hdmi кабел към телевизира да пусна звук, какво ли не пробвах не става, за това попитах дали с оптика към уредбата да пробвам

То и аз се начетох, явно телевизора ми не може да декодира тоя звук
Цитирай
#12

Последно, което видях по казуса е да изключиш всички кодировки и оставиш само ДД+ Принципно експериментирай с тези формати, свързани с долби.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Въртях всички възможни настройки, писах им най-накрая , ако не помомогнат ще се откажа от услугата им
Цитирай
#14

дел...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

[Изображение: view?usp=drivesdk]Проблема на звука е в телевизора.
Тествано на всички боксове от снимката,
на 4 телевизора, 3 с неизвестни марки,няма да ги споменавам,. и 1-LG.
Само на LG имам звук от всички тв боксове.

Нямам под ръка компютърни колонки да пробвам,
Смотан телевизор+колонки от жака.
https://drive.google.com/file/d/1Cojgsj8...p=drivesdk
Цитирай
#16

Телевизора е филипс, не е топ модел от тази година но става, сега ще пробвам в спалнята на лг дали ще пусне звук

Баси майтапа, пусна

А телевизора е стар
Цитирай
#17

(2022-04-08, 10:48:18)Pazuzo написа:  Здравейте, извинявам се ако вече някой е питал, имам mecool km6 deluxe, HBO MAX тръгва но без звук, сменях форматите за озвучаване - нищо, през телефона ако стримна си има звук ?  Bu
От къде ги сменяш форматите за звук? Какво пробва?
Цитирай
#18

(2022-04-08, 10:48:18)Pazuzo написа:  Здравейте, извинявам се ако вече някой е питал, имам mecool km6 deluxe, HBO MAX тръгва но без звук, сменях форматите за озвучаване - нищо, през телефона ако стримна си има звук ?  Bu

Като за последно удари един ресет на бокса.Аз съм с mecool и всичко си тръгна от раз с преминаването към hbo max.
Цитирай
#19

Вчера го ресетнах, нещо с телевизора ми е проблема явно щом на по стар върви, от соалнята и през жака за слушалки на устройството ми вади звук, филипса незнам какво го прави но и през жака не вади. Имам съмнение че е заради субвуфера на телевизора

Той е безжичен и wireless sound трябва да му пращам
Цитирай
#20

@Pazuzo , ако беше си направил труда да прочетеш другата тема точно, в която се коментираше липса на звук и не да отваряш нова, щеше отдавна да си разбрал къде е проблема. Най-малкото аз споделих моя опит с mecool km6 classic.
Цитирай
#21

(2022-04-23, 18:27:48)placidus написа:  @Pazuzo , ако беше си направил труда да прочетеш другата тема точно, в която се коментираше липса на звук и не да отваряш нова, щеше отдавна да си разбрал къде е проблема. Най-малкото аз споделих моя опит с mecool km6 classic.

Чел съм ги
Цитирай
#22

Ако на някой му е изчезнал атмос-а от заглавията, във версия 52.20.0 има проблем и е оправен в 52.25.1
В плей стор я няма още, но в апкмиррор я има.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • userworx
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)