Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със възпроизвеждане на субтитри
#1

Здравейте ! Имам странен проблем със субтитрите при произвеждане на  даден филм/видеофаил/
Подчертавам че съм със андроид 12 версия 4,1 и когато сваля филм и прикача субтитрите,тенетръгват.За да тръгнат заедно със видеото преди, трябваше да се именуват двата файла видео /титри/ със еднакви имена и тогава  нямаше проблем, но сега когато реша да именувам и двата файла със едно и също име андроид не позволява да бъдат еднакви и нестава хватката.Използвам Smar things  на Самсунг на телевизора и така гледам филми.телевезора ми е стар и затова нямам КODI .Моля някой ако знае решение нека сподели ,Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не би случайно да си преименувал и разширението на субтитрите, случва се в бързината... Опитай и за всеки случай да скъсиш имената на файловете, нещо като : 123.mp4 и 123.srt

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

До сега не съм преименувал субтитри и си ми излизат без проблем,гледам главно на лаптопа,за проба смених името на субтитрите,да са с друго име,и пак се отварят,на телефона с video player all format,VLC също.

Huawei P30
Цитирай
#4

(2022-04-17, 19:01:58)alexbg67 написа:  Да не би случайно да си преименувал и разширението на субтитрите, случва се в бързината... Опитай и за всеки случай да скъсиш имената на файловете, нещо като : 123.mp4 и 123.srt

Ок ще видя мерси

(2022-04-17, 19:30:26)DoryanY написа:  До сега не съм преименувал субтитри и си ми излизат без проблем,гледам главно на лаптопа,за проба смених името на субтитрите,да са с друго име,и пак се отварят,на телефона с video player all format,VLC също.

Говоря за Андроид към тв ,чрез Smart things ,там е друга бира!
Цитирай
#5

(2022-04-17, 20:10:35)emo_841 написа:  

Говоря за Андроид към тв ,чрез Smart things ,там е друга бира!
Нали за телефон става въпрос?На него само,субтитрите показват ли се?Аз на телефона пробвах,и си е наред,на ТВ не съм прехвърлял.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)