Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei здраве на Xiaomi 11 Pro
#1

Здравейте, някой може ли да ми каже как да стартирам Huawei здраве или въобще крачкомер на Хiaomi 11 T pro?
Цитирай
Аксесоари
#2

Питайте собствениците на Xiaomi 11T pro, не тук.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#3

(2022-04-17, 19:49:43)mitakat написа:  Здравейте, някой може ли да ми каже как да стартирам Huawei здраве или въобще крачкомер на Хiaomi 11 T pro?
На кратко,тук има съвет как става. https://mobilebulgaria.com/news/eto-kak-...izvoditeli
Това е за андроид 10,но и за 12 трябва да важи.

Huawei P30
Цитирай
#4

ITO tehnoligies от плей стора. Само крачкомер без да е нужен смарт часовник.

Smile
Цитирай
#5

(2022-04-17, 19:49:43)mitakat написа:  Здравейте, някой може ли да ми каже как да стартирам Huawei здраве или въобще крачкомер на Хiaomi 11 T pro?

за Huawei Здраве ти трябва да инсталираш една програма с Услугите на Huawei.
Това се прави, ако имаш тяхно устройство - часовник или друго, иначе няма смисъл, ако ще е само за крачки
Цитирай
#6

Инсталираш само Huawei health. Стартираш я и приемаш условията, и този за физическа активност, след което се появява сърцето горе в статус лентата, където се отчитат крачките и калории..... Не е нужно външно устройство, нито активен GPS, нито Bluetooth, както и спомагателни програми.
Така е при МИУИ 13 и EУ ром Smile

Дерзай!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • Be6i4, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)