Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стартиране на ЕОН
#1

Здравейте,не знам дали тук трябва да пиша,от днес съм с ЕОН приложение на смарт телевизор LG 43 LM6300,въпроса ми е,може ли при пускане на телевизора да стартира с еон приложинието или не
Цитирай
Аксесоари
#2

НА 99,99% съм убеден, че никое от смарт приложенията не стартират с пускането на телевизора. Най-бързо е през ефирните и тогава отиваш на Смарт. Можеш да го преместиш да ти излиза, като първи избор.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Ако загасиш телевизора без да излизаш от приложението? При следващо пускане какво се случва?
Цитирай
#4

(2022-04-19, 21:08:05)shyfu написа:  Здравейте,не знам дали тук трябва да пиша,от днес съм с ЕОН приложение на смарт телевизор LG 43 LM6300,въпроса ми е,може ли при пускане на телевизора да стартира с еон приложинието или не
EON: мнения

 
Цитирай
#5

И аз съм със смарт телевизор ЛГ и ЕОН, звънях на поддръжката на ЛГ и ми казаха, че няма такъв вариант. В кухнята имам ЕОН на тв бокс, не техния и съм сложил приложението boot on tv и работи чудесно, пускам бокса и съответно тръгва ЕОН, не мога да го направя да тръгва само последния канал, сега тръгва канала като отгоре му седи менюто и трябва да отида най-долу на триъгалника за да го махна. На ЛГ-то това не е възможно, не мога да инсталирам програма, която да го прави. Ако някай знае някоя хитрина да сподели.
Цитирай
#6

Най-бързият начин да се стартира приложение от ЛГ ТВ е да не се изключва Бързото стартиране (ако се изключи се чака малко повече...), да се пусне желаното приложение, да се задържи на дистанционното у-во бутон с цифра по желание и да се добави съответното приложение към съответния бутон, като Бърз достъп.
Но ТВто не може да стартира директно от Смарт функцията си.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)