Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 11 Pro 5G възможен проблем с дисплея
#1
Exclamation 

Здравейте,

Телефона ми е Redmi Note 11 Pro 5G, Android 11, MIUI 13, ver.13.0.5.0 с AMOLED екран - Забелязах нещо странно с дисплея. Включил съм нощен режим, имам включен постоянно дисплей, който се включва при докосване за около 10 секунди, като съм му сложил SuperWallpaper - SnowMountain. Това, което обаче забелязах снощи след като се активира, нощния режим и екрана стана черен, когато влизаш в настройки цвета на екрана е тъмно черен и не се забелязва нищо, но когато вляза в приложението например Chrome и избера от трите точки подменю изтриване на историята екрана става светло черен и при положение че няма никаква история за да се вижда добре екрана, забелязах нещо което ме втрещи за телефон на 1 месец и не зная дали това е проблем в дисплея или не. Това което забелязах се вижда малко под средата на дисплея на телефона и представлява една ивица от червени отенъци, които даже се виждат и малко в горната част, когато е зададено 60 херцово опресняване, когато го задам на 120 херцово опресняване отенъка отново се намира на същото място но вече е много по-голям и плътен от една ивица и даже се разпростира и доста по-вече в горната част. Когато обаче телефона е на светъл екран това нещо не се вижда. Не мога да разбера има ли проблем с дисплея или не. Моля за помощ и обяснение защо това е така.
Благодаря предварително.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Хора имам въпрос...Забравих си xiomi 11ite 5G да се зарежда от 19:00-00:31,като го изключих ми изписа грешка изключи се,включи се жив е...Може ли нещо да му стане??
Цитирай
#3

Не, едва ли е от зареждането.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

(2022-04-22, 23:52:17)divna написа:  Не, едва ли е от зареждането.

Бихте ли могли да ми отговорите на моя въпрос. Благодаря

Антон Тодоров
Цитирай
#5

(2022-04-22, 13:55:28)aanton987 написа:  .......съм му сложил SuperWallpaper - SnowMountain..........

Според мен отговорът на вашия проблем е анимирания тапет. Имах подобен лаг/ артефакти с друго Xiaomi устройство миналата година (Xiaomi Redmi 9T). След като махнах анимацията (беше Mi стоков тапет) проблемите изчезнаха. При търговците и мобилните оператори обикновено слагат Snow Mountain по тестови бройки, за да впечатлят купувачите.

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)