Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за покупка на Nike обувки от Nike.com
#1

Здравейте ! Имам един въпрос който не ми е ясен ,може да ви се стори тъп,но все пак ще го задам ако ще и да се изложа Big Grin Big Grin.проблема се състои във това,че искам да си взема едни маратонки от Найк от чужбина ,мисля че е английският онлайн магазин,тавъпроса ми е  този който от вас си поръчвал от официалния  им магазин моля да сподели какви са всички стъпки при направата на поръчка ,със бг пощи ли работят или до офис на Еконт,Спиди,знам ли.колко е срока на доставка и други такива. И дали есигурна работата,защото знам,че се плаща предварително с карта,благодаря на отзовават се хубав ден Big Grin Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Не разбирате английски ли? В сайта им е обяснено доста подробно кое как идва, какви са цените и т.н. ако не разбирате кажете да превеждаме.
А самата поръчка е както от всеки онайн магазин, просто няма наложен платеж.
Цитирай
#3

(2022-04-26, 09:31:56)Andon0v написа:  Не разбирате английски ли? В сайта им е обяснено доста подробно кое как идва, какви са цените и т.н. ако не разбирате кажете да превеждаме.
А самата поръчка е както от всеки онайн магазин, просто няма наложен платеж.
Да, неразбирам ! И във пощата ли идва пратката
Цитирай
#4

Синът ми си поръча найкове от .ком, пратиха ги от Холандия с ди ейч ел /до адрес който дадеш/+ 20 евро доставка. Има и други опции сега, като ... Поръчката беше преди години.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Защо (ще) даваш повече пари, ако същият модел маратонки например е по-изгоден от https://bg.sportsdirect.com/
По принцип съм си харесал този модел (не точно този цвят, но в случая ще го използвам за пример):

https://www.nike.com/bg/t/wio-8-road-run...CW3419-006 (199 лв. + 20 лв. доставка = 219 лв.)

Същите тук: https://bg.sportsdirect.com/nike-winflo-...e=21224003 (87,60 евро + 11 евро доставка = 192 лв.)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

На мен ми отне 6 дни доставка от Холандия, 10 евро доставка, дойдоха на адрес с DHL.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#7

(2022-04-27, 04:26:03)centur написа:  Защо (ще) даваш повече пари, ако същият модел маратонки например е по-изгоден от https://bg.sportsdirect.com/
По принцип съм си харесал този модел (не точно този цвят, но в случая ще го използвам за пример):

https://www.nike.com/bg/t/wio-8-road-run...CW3419-006 (199 лв. + 20 лв. доставка = 219 лв.)

Същите тук: https://bg.sportsdirect.com/nike-winflo-...e=21224003 (87,60 евро + 11 евро доставка = 192 лв.)
Търся Air max 90.в този сайт няма а и доставката над 300 лв била безплатна
Също така можеш ли да ми кажеш какъв адрес да дам при поръчка? До адрес или до поща,едва ли ще карат до адрес .също не знам сък какъв куриер работят,дали пристигат до България със самолет или със техен куриер по суша незнам
Цитирай
#8

(2022-04-27, 11:28:17)emo_841 написа:  Търся Air max 90.в този сайт няма а и доставката над 300 лв била безплатна
Също така можеш ли да ми кажеш какъв адрес да дам при поръчка? До адрес или до поща,едва ли ще карат до адрес .също не знам сък какъв куриер работят,дали пристигат до България със самолет или със техен куриер по суша незнам

Даваш домашен адрес - пристигат с куриер (обикновено Еконт), но в сайта им (английски вариант) за проследяване на доставката понякога не опреснява информацията с дни/седмици и се е случвало да стои на статус в очакване на куриер да вземе пратката от тях (в чужбина имам предвид), а седмица след като съм направил поръчката получавам съобщение да очаквам пратка по Еконт.
До сега не са ми задържали пратка (имам предвид след като Великобритания излезе от ЕС) на митница или някъде другаде.
Качеството определено е по-добро, защото е за западна страна, докато тук внасят по-некачествените (теоретично може би по-евтини) бройки.
Купувал съм си (от България в магазин) Nike бели кожени маратонки за около 150 лв. (преди 2010-та година беше) и след 10 месеца употреба се разлепиха, "изплезиха" и на 11 - 12-я месец бяха за боклука, докато тези от sportsdirect, които си бях взел за 4 години единствено им се изтри/износи подметката, но външно нямат разлепено или разкъсано макар да са някаква синтетична материя.
Air max си бях взел преди няколко години точният номер, който нося, но много "твърда" беше онази част около петата, а отпред много стегнати около глезена и едвам успявах да ги обувам с обувалка при максимално разхлабени вързалки, затова не бих си взел (или ако някой ден си променя мнението ще с 1 - 2 номера по-големи за всеки случай).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#9

Значи задължително трябва да е до адрес! Ами ще е проблем,защото ще съм на работа най вероятно .Какво става,къде ще се върне тогава поръчката
Цитирай
#10

Можеш да дадеш всякакъв адрес за доставка. При последната ми покупка(заряден адаптер за лаптоп) дадох служебния си адрес, и там дойде. Първоначално пишеше, че ще дойде с ди ейч ел, после получих мейл от рапидо, а накрая дойде с Еконт. Не мисля, че има значение, куриера с който идва. Важно е да дойде. Дай точен адрес и тел.номер задължително.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#11

Ами доставят в работно време за съжаление, дайте си служебния адрес ако няма да ви е проблем да излезете и да си вземете пратката за 1-2 минути.
Цитирай
#12

Не се ли смущаваш когато влезеш в сайта и видиш че почти всички модели са негри? Не ползвам думата негри за обида, никога не съм я ползвал и никога не съм я разбирал като такава. Само че напоследък това натрапване на тази раса над белите ме смущава. Аз го считам за чиста проба расизъм, а думата политкоректност е просто измислен термин за оправдание на терора над нас. Знам че публикацията ми ще бъде изтрита и вероятно ще получа бан за това, но преди това все някой ще го прочете. Та да изкажа мнението си. Nike.com ме притеснява, заради писаното по горе и за това не бих си купил нищо от тях. Виж, Adidas са приемливи.
Това е. Ако някой се е засегнал, то той не е "толерантен".

Doogee S30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)