Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

a1 xplor tv go на тв бокс
#1

Пускам си  a1xplor tv go, но ми дава винаги дрм грешка.На телефоните ми и на таблета ми работи супер,тъй като е само за тях направено.Как да излъжа приложението да работи на тв бокса? Четох, че трябва Magisk да има тв бокса.Но не можах да го инсталирам.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-04-26, 14:07:25)DonBest написа:  Пускам си  a1xplor tv go, но ми дава винаги дрм грешка.На телефоните ми и на таблета ми работи супер,тъй като е само за тях направено.Как да излъжа приложението да работи на тв бокса? Четох, че трябва Magisk да има тв бокса.Но не можах да го инсталирам.
ТВ бокса го разпознава като телевизор, а вероятно има ограничение на броя телевизори

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#3

Ми не. Разпознава рут-а. Затова дава грешката. С Магиск се крие рута. Но и да го подкараш не може да се ползва. Навигацията е само с мишка и като цяло е кошмар. А ставаше до сега сума народ да го ползва
Цитирай
#4

(2022-04-26, 14:11:09)jiktak написа:  ТВ бокса го разпознава като телевизор, а вероятно има ограничение на броя телевизори

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Имам си булсат на бокса, но а1 го ползвам само да гледам архив на филмите и предавания.Опитах се да инсталирам Magisk, но не успях, някъде линк да има,ако е на бг по-хубаво.И друго имам и мишка на бокса.Тези от мтел толкова ли са глупави съзнателно да пращат клиентите си при булсат и виваком.
Цитирай
#5

Докато от А1 не направят приложението и за андроид тв така ще е. Има го за тизен и уебос. Защо да го няма и за атв?
Цитирай
#6

(2022-04-26, 14:07:25)DonBest написа:  Пускам си  a1xplor tv go, но ми дава винаги дрм грешка.На телефоните ми и на таблета ми работи супер,тъй като е само за тях направено.Как да излъжа приложението да работи на тв бокса? Четох, че трябва Magisk да има тв бокса.Но не можах да го инсталирам.
Има добавка за Коди "А1 Xplore TV Go"
Цитирай
#7

(2022-05-14, 14:22:31)rikob написа:  Има добавка за Коди "А1 Xplore TV Go"

Ползвам добавката, но понякога тв архива не работи. Затова исках приложението.
Откакто подновиха добавката всичко си лети Visslar
Цитирай
#8

Здравейте да попитам и в тази тема, знаете ли дали може да се инсталира приложението на А1 за смарт телевизор Xplore TV на Google Chromecast?


Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)